Jump to content
Dogomania

rozi

Members
 • Content count

  9851
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

rozi last won the day on October 19 2016

rozi had the most liked content!

About rozi

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

6247 profile views
 1. Zajrzałam na fb, nic nie ma na temat Niki. Teraz haszczaki na topie, bo zbiórka 4300 zaplanowana, jest 700. Sylwia była na Dogo parę godzin temu, gdyby wizyta była i wypadła dobrze, to chyba by napisała. Chyba. Wkleję: Takie niby północniaki, a jak kochają to nasze słoneczko ☺️ Ale! Gdyby nie trafiły do RUNY, pewnie wciąż siedziałyby w piwnicy. Same. Chore. Bez szans na odpowiednią opiekę. Teraz nie wystarczą już tylko szczepienia i dobra karma. Potrzebne są leki i badania. Pomóżcie im, zasłużyły na lepsze życie. https://pomagam.pl/odmienicichlos
 2. Napisz do Margo. Pianka się pojawia, ale nie wiem, czy ma instrumenty.
 3. I kolejne dary dla szczeniaków-haszczaków, od sklepu ZooZoo
 4. To sobie jeszcze zacytuję, żeby nie było, że coś robię wbrew, sumiennie dokumentuję nie wiadomo po co jakieś dary itd.
 5. Nie no nie wygłupiaj się :) nie bierz więcej piesków, teraz sobie radzisz, ale gdyby chorowały, to duże koszty. Ja w operacje i leczenie Kuli wpakowałam dużo więcej kasy, niż gdybym ją z Bóg wie jakiej wyczesanej hodowli kupiła. Zresztą piszesz, że suczki nie są sterylizowane, nie możesz wziąć pieska. Moja Kula też bardzo źle widzi, na głupi krawężnik wskakuje wielkim susem, albo stoi bidna i nie wie, co robić, czy tam przepaści nie ma, bo cień leży, nie potrafi ocenić.
 6. Jest trochę wirtualnych adopcji Kudłaczki i kopytniaczki pragną gorąco podziękować swoim Wirtualnym Opiekunom za pamięć, troskę i wielkie serca Cmoki i radosne podskoki niech raczą przyjąć Dorota Przybylska i Jarosław Waliszewski od Zosieńki Beata Kociata od Tarika @Andrzej Kopnikowski od Yumi Anna Witkowska od Rodka Beata Moreń od Fiolki @Kaja Kasarello od Mruni Natalia Kotowska od Tosi Lidia od Malwinki Monika Szajner od Marcela A ja dołączam się do tych podziękowań bo wirtualne adopcje moich podopiecznych, to dla mnie bardzo duże wsparcie. Dziękuję
 7. Obcięty na yoreczka, to i takie pytania. Tekst ogłoszenia mało kto czyta.
 8. MarysiuO, wyróżniłam Ci ogłoszenie hienowatego pieska z Radys, nie robiłam tego wcześniej, więc daj znać, czy się udało, bo człowiek coś klika, wpisuje, a ęternet żyje własnym życiem. Edit.: Pagaj, udało się, już widzę. Jakaś promocja jest na wyróżnienia, się okazuje.
×