Jump to content
Dogomania

rozi

Members
 • Content count

  9557
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

rozi last won the day on October 19 2016

rozi had the most liked content!

About rozi

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

5718 profile views
 1. Masz doświadczenie, ale na wszelki wypadek napiszę. Występują takie mikromikro ataki, nie każdy to zaobserwuje, albo skojarzy. Pies coś robi, czy po prostu idzie, i w którymś momencie zawiesza się. Nagle jest zupełnie zdezorientowany, nie wie co dalej robić, na przykład staje, wołasz, a on jakby cię nie rozpoznawał. To trwa chwilkę, czasem dłuższą, i wróży normalny atak/serię ataków.
 2. Gdyby ataki się powtórzyły - wpływ mają środki przeciw kleszczom, leki na odrobaczenie. Moje padaczkowe psy miały ataki po tych specyfikach, dlatego badam kupy, nie odrobaczam bez potrzeby, nie zabezpieczam też p/w kleszczom. Nie mówię, żebyś nie zakładała obróżki, ale jeśli pojawi się atak, to może być reakcja na środek przeciwkleszczowy, nie panikuj, atak może być jednorazowy.
 3. Jak już dziewczyny pisały - podawanie leku na hamowanie ataków jest konieczne, bez względu na przyczynę. Nie wiem czemu nie luminal, ja dawałam dwukilogramowej Kulce i trzeba było dzielić ta malutkie pastylki na maciupkie kawałeczki, bierze się ostry nóż i dzieli. Poprawa (rzadsze ataki, lub ich brak) może nie nastąpić szybko, organizm musi się wysycić lekarstwem, więc dziwne jest dla mnie stwierdzenie lekarzy, że o , dostała ten lek i nie miała ataku. Czy oni mają doświadczenie z epilepsją?
 4. Dla mnie ona jest w typie flat'a, łeb, tylko sierść krótsza.
 5. My nie mamy ogrodu :( Ale w taką pogodę uskuteczniamy wycieczki na Starówkę, lubię tę anonimowość w tłumie, w tej scenerii znaczy. Dziś dziewuszka, śliczna zresztą, grała na hangu, pięknie to brzmiało.
 6. Po Roxi zadzwoni albo ktoś całkiem skromny, a tacy ludzie niełatwo decydują się na kontakt, albo ktoś, kto sam wygląda/czuje się na tyle mocno, że mu nie potrzebny medalowy charcik włoski do image'u
 7. Jak to, to on już adoptowan? Niezłe tempo w tym Makowie.
 8. rozi

  1/2 ceny Marcowe różności

  No faktycznie widzę, że szwankuje. Trzeba uważać, bo znów poginą ważne rzeczy. Kopiować.
 9. rozi

  1/2 ceny Marcowe różności

  Ponumeruj, część nie ma numerów
×