Jump to content
Dogomania

dwbem

Members
 • Content count

  1510
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About dwbem

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 11/02/1940

Converted

 • Location
  Warszawa
 • Interests
  Psy, książki i inne
 • Occupation
  Bankowiec informatyk obecnie emerytka
 1. Dawno tu nie bylam i przeczytałam zaległości. Jagusia jest przesłodka i ma cudowny domek, taki powinny mieć wszystkie biedne bezdomniaki.
 2. dwbem

  Quincy, Hiro i Masza - Norweska przygoda

  Ja wolę ciemne oczy a jaśniejsze to takie najwyżej miodowe jak u owczarków. A nie lubię takich ptasich jakie mają weimary, te oczy odrzucają mnie od tej rasy choć same psy mi się podobają.
 3. Potwierdzam - przepis plus kielonek czyli chyba za 20 zł. No i konto.
 4. No to i ja proszę śledzia z kieliszkiem no i z numerem konta. A co, stara jestem ale jeszcze jeden kieliszek wypić mogę.
 5. A gdzie jest taka piękna aleja oświetlonych choinek? W Warszawie mimo plusa też biało.
 6. dwbem

  Quincy, Hiro i Masza - Norweska przygoda

  Oczy ładne choć ja mając rottki jestem prxyzwyczajona raczej do bardzo ciemnych brązowych, prawie czarnych.
 7. dwbem

  Powolne wykonywanie komend

  Racja, ja mimo, że umiałabym szkolic sama zawsze ze swoimi psami chodziłam na szkolenie bo pies uczy się zachowania między psami i ludźmi, często uczy się przez naśladowanie innych a poza tym w grupie przyjemniej.
 8. Moje nawet broniły małe psy jeśli były atakowane przez inne większe, po prostu je zdejmowaly z małego nie robiąc krzywdy tylko odganiając. One wbrew opinii mają to we krwi a nie są mordercami.
 9. Rottki są opiekuńcze w stosunku do mniejszych i slabszych, mam je ponad 36 lat to wiem.
 10. dwbem

  Quincy, Hiro i Masza - Norweska przygoda

  Też temperatury nie zazdroszczę, nie lubięmrozów i moje pinczery bez podszerstka też. A stara rottka też już teraz chyba by marzła.
 11. dwbem

  Powolne wykonywanie komend

  Husky to nie jest rasa do szkolenia więc ciesz się, że wykonuje komendy i słucha, nie każdy pies szybko się uczy a ta rasa przez lata była hodowana do innych celów i w normalnymszkoleniu nie widzi sensu ale ćwicz, to zawsze jest pożyteczne a że wolno to nie szkodzi.
 12. Moje psy też mają prawo wchodzić na fotel czy kanapę lub łóżko ale na komendę "zejdź" schodzą bez protestu i bez nagrody. I to wszystkie trzy, nawet adoptowany w wieku 5 lat pies, który wcześniej nie był tego uczony.
 13. dwbem

  Pies coraz bardziej wariuje

  Też tak myślę, pies atakuje otoczenie przeważnie dlatego, że go coś bardzo boli a nie umie inaczej przed tym bólem się bronić. Poszukaj dobrego weta, zrób USG lub/i RTG bo może ma jakieś bolesne zmiany wewnątrz.
 14. Cudna mina, kto by chciał chodzić w taką pogodę mając ciepły kąt w domu.
 15. Obawiam się, że skoro przestał jeść to przestał walczyć o życie. Mam psy ponad 50 lat i niestety, większość odchodziło mi na raka, walczyliśmy z doktorem dopóty, dopóki pies walczył ale jak się poddawał, przestawał jeść i zaczynały się bóle pomagaliśmy im odejść - w domu, przy nas. Współczuję ale wiek i choroba nie wróżą dobrze.
×