Jump to content
Dogomania

dwbem

Members
 • Content count

  1406
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About dwbem

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 11/02/1940

Converted

 • Location
  Warszawa
 • Interests
  Psy, książki i inne
 • Occupation
  Bankowiec informatyk obecnie emerytka
 1. My przed rottkami mieliśmy suki ONki - matkę z córką i one były wyjątkowo ciche aż sąsiedzi się dziwili ale jak zaczęli degenerować owczarki i fizycznie i psychicznie to zmieniliśmy rasę, oczywiście sunie dożyły u nas do końca ale choć kochaliśmy owczarki tych co nastały po odejściu naszych już nie chcieliśmy. A teraaz licząc się z moim wiekiem i kondycją przestawiłam się na pinczery średnie no bo to jeszcze nie miniatury ale nie spodziewałam się, że będą takie wrzaskliwe. Dobrze, że nie bez przerwy bo bym chyba uśpiła,
 2. Niestety może być większy jazgot a już jak do towarzystwa dołączy adoptowany pies pinczer średni to już na maksa. Dobrze, że rottweilery są ciche, staruszka szczeka rzadko i basem z chrypką to da się wytrzymać.
 3. I bardzo dobrze sunia trafiła, ja osobiście jestem niechętna oddawaniu psów a szczególnie po przejściach i delikatnych rodzinom ze stadem dzieci, choć i do jednego też niechętnie bym oddała. Bardzo rzadko trafia się na ludzi, którzy potrafią dobrze wychować dzieci i jeszcze znaleźć serce dla psa. Choć parę takich osób oczywiście też znałam.
 4. dwbem

  Towarzysz dla psiego seniora

  Ja mam staruszkę rottweilerkę, ciągnie już 14-ty rok co jest w tej rasie rekordem. Jak umarła starsza jej towarzyszka wzięłam średnią pinczerkę, którą rottka sobie wychowała, od 5 lat dołączył adoptowany pies też średni pinczer. Może staruszki za bardzo nie rozruszały ale ma towarzystwo, ma kim rządzić i ma z kim zostawać w domu jak muszę czasem wyjść. Ale niestety na starość lekarstwa nie ma - też przeważnie leży, śpi, przekłada się tylko z miejsca na miejsce. Jest trochę zazdrosna ale tylko jak pieszczę male to przychodzi, odpycha je bo ona jest najważniejsza.
 5. Cudnie szczeka, jakbyście usłyszeli jak potrafi się drzeć moja pinczerka średnia Emi to dopiero by wam uszy zwiędły. Jak ona wrzeszczy to mam sadystyczne myśli o podcięciu strun głosowych.
 6. No wlaśnie widać, że szczeka a nie słychać.
 7. dwbem

  Polecany weterynarz w Warszawie :)

  Polecam lecznicę na Jagiellońskiej 5, dr Piotr Rybiński, ja się go trzymam od 1985 r i jestem zadowolona, nigdy nie zaszkodził moim psom, zawsze pomaga.
 8. Przykre, uwielbiam czarne bulwy. Niestety takie jest życie, że one żyją krócej.
 9. dwbem

  Przyjmę/ kupię katalogi wystawowe

  Ja nadal mam sporo takich katalogów i pism tylko musiałabym przejrzeć jakie.
 10. dwbem

  Quincy, Hiro i Masza - Norweska przygoda

  Jak ten czas szybko leci, sunia jest śliczna.
 11. Cudne te twoje opowieści o Blakim, niestety kota mieć nie mogę , mam trzy psy i dużo lat.
 12. dwbem

  Quincy, Hiro i Masza - Norweska przygoda

  Mój pierwszy rottek miał też za duży wzrost bo 70 cm gdy maksymalna norma to 68 cm ale był tak proporcjonalny, że żaden sędzia na wystawach się do tego nie przyczepił, aż sama się dziwiłam. A Quincy jest cudna.
 13. Co tam 13 kg moja średnia pinczerka waży 18 kg i nie jest gruba.
×