Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
 • Content count

  9958
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About AlfaLS

 • Rank
  Szczecin

Profile Information

 • Gender
  Female

Converted

 • Location
  Szczecin

Recent Profile Visitors

3174 profile views
 1. Nasza paczka doszła już wczoraj ale dziś dopiero rozpakowałam. Pięknie dziękujemy za przesyłkę a pakowanie to mistrzostwo świata!
 2. 45 a - gapa ze mnie! I jeszcze 56 i 78 / wszystkie/ po 1 zł. Dla mnie już wszystko, możesz nas / mnie i magę 56 / podliczać i pakować :-)
 3. Poproszę nr 26 i 9 po 2 zł. nr 45, 58 za 1 zł. :-)
 4. Super! To mnie proszę policzyć z magą56, która kupiła dwie świeczki i o przesyłkę wspólną poprosimy :-).
 5. Mam nadzieję, że jeszcze można :-). Bo tu pewna niespójność jest :-). Jeśli można to poproszę nr 5 za 11 zł.:-).
 6. Muszę o tym powiedzieć sąsiadce, która go widziała jak jeszcze był bezdomny choć już ciężko chory. Jakieś chyba dwa, trzy dni przed tym jak go zabrałaś... Jej nie dał się złapać a może czuł, że ona aż ze Szczecina i za długo by musiał czekać na bardzo konkretną pomoc? Przytulam... Biegaj kotku szczęśliwy za TM...
 7. Na wątku Roxi jestem od początku bo wszelkie wątki ze starszymi psiakami mnie "wciągają". Kocham staruszki i stąd moja obecność u nich :-). Dziś rano byłam na dogo, zaglądałam do Roxi i byłam na etapie domu na wyspach a tu taka niespodzianka. Jak zobaczyłam tytuł PW od Tyśki to myślała, że na te wyspy chce mnie wysłać :-). Na PW odpisałam :-). Pani powiedziała w jakiej dzielnicy mieszka?
 8. Moje zakupy już u mnie. Bardzo dziękuję!!!
 9. Oooooooo, może ją gdzieś spotkam na spacerze? Kiedy do nas zawita? Wiadomo coś?
 10. Zaciskam kciuki bardzo mocno za jutrzejszy dzień i dobre rokowania!
 11. Bardzo dziękuję za odpowiedź dot. plecaczka. Muszę się zastanowić bo jak dla mnie to on mały jest. Pewnie większość pań by się w nim zmieściła ale ja to cały neseser targam ze sobą... Pomyślę jeszcze :)
×