• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

AlfaLS

Members
 • Content count

  9578
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About AlfaLS

 • Rank
  Szczecin

Profile Information

 • Gender
  Female

Converted

 • Location
  Szczecin

Recent Profile Visitors

1888 profile views
 1. Do mnie też przesyłka doszła. Pięknie dziękuję!
 2. No z leczeniem to chyba z dwa miesiące było. Później ona się starała tylko czasem nie wytrzymała, stąd ten zakup psich kuwet. Nauczyła się, ze tam się idzie i tam spokojnie siusia i problem był prawie rozwiązany. A po wyleczeniu nie było żadnych kłopotów. Wszystko tam gdzie trzeba, kuwety pochowane. Megusia jak do mnie przyjechała miała już ok. 15 lat, może więcej. I całe życie w kojcu albo - to już później - u Kasi Przystał. Tam mogła się załatwiać w każdej chwili, u mnie w mieszkaniu już tak nie było. Jednak nawet ona załapała choć potrzeba było czasu i cierpliwości.
 3. Kiyoshi, to nie jest tak, że jak pies nie nauczony to się nie nauczy, naprawdę. Biorę od lat psiaki z tyskiego schroniska, które siedzą tam całe życie, po 10-12 lat. Tam psy nie mają spacerów, wszystko załatwiają w boksach. I nie zdarzyło się, żeby się któryś nie nauczył że swoje potrzeby załatwiamy na dworze. Raz to jest szybciej, raz dłużej ale załapią. Najdłużej mi szło z Megusią, która miała chory pęcherz i nerki ale i ona załapała. A może ona ma jakieś zapalenie pęcherza albo coś podobnego? Boli ją jak robi siusiu i dlatego woli to robić w domu...
 4. Jako osoba doświadczona trochę w staruszkach wiem, że tak może być. Na lęk separacyjny u mnie się sprawdza metoda ja to nazywam kocykowa. Ja śpię na kocyku, który po wyjściu z domu daję płaczącemu pieskowi. Plus włączone radio i ewentualnie smaczek. Moje co prawda nie są z reguły zainteresowane smaczkami bo ich nie znają ale ona może? Jak nie kocyk to może jakaś bluzka albo koszulka? Ważne, żeby zapach był... A na siusianie to ja kiedyś kupiłam psie kuwety i zawsze w takich przypadkach staram się nauczyć psiaka załatwiać się na taką kuwetę. Wiadomo, ona jest spora i trochę przeszkadza ale to lepsze niż sikanie na dywan czy w inne miejsce...
 5. Ala- poproszę o numer konta. Skończył się mój bazarek m.in. dla Twoich zwierzaków. Niewiele tego będzie niestety ale numer i tak poproszę.
 6. Ciociu

   masz pw

  Podobny obraz

   

 7. To kamień z serca!!!! Jeszcze tylko Nadziejkowa przesyłka poszła nierejestrowana to żeby szybko i ona doszła...
 8. Bardzo dziękuję za potwierdzenie! Poczta się spisała :-). Ciekawe czy się buty spodobają córce? Poszła paczka do milagros19853201.
 9. Kurcze, niech już dojdzie... W tym samym dniu wysyłałam do atulek i ona już swoją przesyłkę odebrała... Czekamy do jutra... Wpłynęły pieniądze od: - milagros19853201 - malagos - 20 zł. - anetek - danki488 Wysłałam dziś przesyłki do: milagros19853201, sharki, anetek i Nadziejki. Szczegółowe rozliczenie w pierwszym poście .