Jump to content
Dogomania

uxmal

Members
 • Content count

  4056
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About uxmal

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Warszawa
 1. super historyjki. :) a Grzesiu taaaki uśmiechnięty :)))) pozytywny psiaczek:)
 2. nio :) chyba są łatwe w uprawie, bo ręki do kwiatów nie mam :)
 3. Mój kaktusik z poprzedniej edycji urodził mini kaktusika :)
 4. uxmal

  Znacie jakieś męczące zabawy dla psiaka?

  :) też uczyłam kluczy szukać. :) przydaje się :) Co do innych zabaw, ale teraz w dobie smartfonów lekko ryzykowna- nauczyłam psa przynosić telefon kiedy dzwonił. Telefon wkładałam do skarpetki.
 5. uxmal

  Znacie jakieś męczące zabawy dla psiaka?

  ja mam nieskąpletowane skarpetki i chowam do nich herbaty. czasami Np lawendę. a za jakiś czas rumianek, zieloną, czarną itp idt skarpetki są wyprane.
 6. uxmal

  Znacie jakieś męczące zabawy dla psiaka?

  Nuczyłam szukać szczeniaka 16 tygodniowego i 8 letniego psa. Wiek nie ma znaczenia. A jak bawisz sie w "szukaj" z psem? Opisz jak to wygląda.
 7. przepraszam, że się wtrące ale najgorsze co teraz może być to zmiana karmy. Gucio ma być wkrótce konsultowany. Zmiana karmy na dodatek tak drastyczna bo z gotowanego na suche może spowodować np biegunki. Jeśli wet zalecił suplementację wątroby to niech tak będzie. Ponadto gotowane jedzenie "zabezpiecza" trzustkę a to w przypadku Gucia też może mieć znaczenie.
 8. Witam w systemie nawigacyjnym DogoMapa - ze mną na pewno dojedziecie do celu - UX Ustawiono trasę Radysy- Góra Sieweirska Do celu pozostało 30 km Wczoraj tj 18.08.2018 r o godzinie 19:21 Szyszka Team przekroczyła barierę dźwięku. Zwiedziła Chorzów i skręciła w lewo w kierunku Góry Siewierksiej. Moment przekroczenia prędkości uwidocznił kadr z czarnej skrzynki samochodu (j/w) Czy Szyszka przesiądzie się na rower? Jeszcze tylko kilka susów i może być u Celu. Powodzenia ;)
 9. Witam w systemie nawigacyjnym DogoMapa - ze mną na pewno dojedziecie do celu - UX Ustawiono trasę: Radysy- Góra Sieweirska :) W czwartek o godzinie 16:28 Szyszka ruszyła do Hotelu ********* gwiazdkowego Ominęła roboty drogowe na trasie i niespodziewane objazdy. Zatankowała na pobliskiej stacji benzynowej i zjadła leśne runo. "Szyszka Team" - podąża dalej. Pozostało do celu 165 km ZA 600 METRÓW SKRĘĆ W LEWO.... Za 500 metrów skręć w lewo.... .
 10. co drugi dzień żółtko można podawać. Jeśli jesteś z Wa-wy to polecam dr Karaś-Tęcza. Nie korzystałam z jej usług osobiście ale słyszałam baardzo dobre opinie. Patrzy kompleksowo na schorzenia, nie jest jednotorowa:) http://dermawet.com/ lub dr Milewską-Ignacak, przyjmuje w wetlandii http://www.wetlandia.pl/certyfikaty#txt-1col-33973 EDIT: Porozmawiaj może z hodowcą? może zdarzyło się już coś takiego w jej/jego hodowli i może poradzić w którym kierunku iść.
×