Jump to content
Dogomania

uxmal

Members
 • Content count

  4478
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

uxmal last won the day on August 20

uxmal had the most liked content!

4 Followers

About uxmal

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Warszawa
 1. Więcej nas. Trzymaj się UluFeta :(
 2. pewnie poszczekał sobie chłopak na kolesi. Oczy aż mu się świecą z emocji. b-b na tym zdjęciu Loluś wygląda jakby mówił - no wiem wiem przegiąłem ale teraz jestem Nostalgiczno- romantyczny. Ale JAKIE MAM WSPOMNIENIA Z POCZEKALNI- NIKT MI TEGO NIE ODBIERZE.
 3. jeśli nic nie najdziesz z polecenia to googlowałabym nazwiska i sprawdziła czy prowadzą szkolenia lub mają własne szkoły. No i ja to bym dzwoniła - zamiast pisać maile- z rozmowy możesz coś więcej "odczytać" - jeśli już totalnie nic nie znajdziesz z polecenia. Tylko - tak ze swojego doświadczenia- unikaj trenerów ciumkająco- piszczących. Są tacy którzy piszczą "doooobry pieeeees" a psy się jeszcze bardziej nakręcają.
 4. nie zrozumiałam -po co ten system sznurkowy jest zamontowany?
 5. a może z tej listy znajdziesz? http://www.zkwp-szkolenia.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Itemid=492
 6. niooo :( tak mi się wydaje.:(
 7. je je je :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) warto było czekać - dziękuje :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Jak się cieszę :)))))))))))))))))))))))))))))))
 8. :( niestety :( rozciągać ich raczej nie można :( bo popęka lakier.
 9. uxmal

  Problem z posikiwaniem.

  Czy miał robiony posiew moczu? Może antybiotyki były źle dobrane lub jakiś lek wywołuje posikiwanie. Drąż temat z wetem - internet nie poradzi dobrze.
 10. dobry wieczór dziękuje za pamięć i wizytę :)
 11. Dzisiaj na konto wpłynęły pieniądze od : Anica 55 zł, Ślicznie dziękuje :)))))))))))
 12. uxmal

  tania karma na nagrody

  proszę:
×