Jump to content
Dogomania

uxmal

Members
 • Content count

  3798
 • Joined

 • Last visited

 1. czy mogę prosić o konto do wpłat. ? Deklarowałam stałą ale nie mam nr konta :(
 2. Ehh :( bardzo smutna wiadomość :( Oby to raczysko wstrzymało na jakiś czas swoje zamiary. Może Guciowe hormony szczęścia dadzą na jakiś czas radę i wstrzymają rozrost. Mam takie marzenie :(
 3. uxmal

  Mięso, podroby. Jak to połączyć?

  Nie znam tej tabelki ale moim skromnym zdaniem 300 g to malutko dla rosnącego owczarka.Większość porad jakie widywałam odnoszą się do wagi docelowej. W kociej diecie jest podobnie a czasem jeszcze mniej restrykcyjnie- bo ... ile kotek(młodzieniaszek) chce tyle ma jeść (oczywiście z zaleceniem obserwacji zwierzaczka). I tak jak dziewczyny wyżej pisały kości są ważne bo to źródło fosforu - on jest ważny przy wzroście. Ponadto uchronisz się przed zniszczeniami :) No i też polecam kości cielęce. To najlepszy gryzak pod Słońcem. Oczywiście surowe :) Kongi i inne zabawki do pięt nie dorastają :)
 4. uxmal

  Mięso, podroby. Jak to połączyć?

  W przypadku zdrowych psów BARF nie jest restrykcyjny. Obserwuj szczeniaka jesli 900gram to za duzo to stopniowo zmniejsz dawkę. DAwkę liczy się od wagi docelowej a nie ile teraz waży szczeniak. 300 g to baardzo mało jak dla owczarka. Dla porównania szczeniaki sznaucera miniaturowego jedza ok 240g barfnej mieszanki.
 5. O rany. Weszlam na wątek a tu TAAAAKIE Wspaniałe wieści :))))) Bardzo się cieszę. Gratuluje Asiu I Elu .:)))
 6. Wow! Pestka znalazła swą ziemię i zakwitła :))))))))))))))))))))))))))))) Super. Bardzo się cieszę bo wkurzyłam się wtedy kiedy ogonek był dla jakiej BABY wadą rangi światowej.
 7. to zdanie też dołączyłabym na "ratujmy" jest piękne
 8. jestem u Abi :) Deklarowałam stałą w wys 20 zł poproszę o nr konta
×