Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
 • Content count

  6893
 • Joined

 • Last visited

 1. Już napisane. Napisałam jeszcze do Amigi mam nadzieję, że się zgodzi.
 2. Zwracam honor, pani jednak się odezwała. Szukam kogoś do wizyty pa w Krakowie os. Teatralne. Napisałam już do jednej osoby ale jeszcze nie mam odpowiedzi więc gdyby ktoś miał tam kogoś zaufanego to pytajcie, czy by się nie przeszedł tam.
 3. Był jeden telefon o Bajo, pani niby zachwycona, miała przesłać smsem adres ale do dzisiaj nic nie dostałam, pomimo tego, że pisałam do niej przypominajkę :-( Chyba to jeszcze nie ten dom.
 4. Dziewczyny dziękuję bardzo za pomoc w ogłaszaniu. Bez Was byłoby naprawdę ciężko. Skupmy się na adopcji Bajo. Myślę, że Szafranek jest u mnie szczęśliwy i przenoszenie go jest bez sensu. Co innego Bajo, nie rozumiem dlaczego pomimo tylu ogłoszeń nikt go nie chce. Ale ciągle wierzę, że gdzieś jest jego człowiek tylko jeszcze się nie odnaleźli.
 5. U Szafranka wszystko w najlepszym porządku. Jedynie zima nam się nie podoba. Ale damy radę również temu. Szafranek to już dziadek ale niestety dalej chaarakterek ma okropny. Poza tym jest uroczy i każy kto go widzi jest nim zachwycony, niestety wcześniej lub później jego charakter daje się we znaki.
 6. U Bajo i Szafranka wszystko dobrze. Pomału szykujemy się do kolejnej zimy. Niestety zero odzewu z ogłoszeń Bajo. Ostatnio ktoś mi powiedział, że teraz będzie mniej adopcji bo ludziom nie będzie się chciało wychodzić zimą z psem. I chyba coś w tym jest. Jak widać z wątku sytuacja finansowa Bajo jest bardzo kiepska. Ostatnia wpłata na niego była we wrześniu w wysokości 100zł. Pieniądze te poszły na szczepienia i odrobaczenie Bajo.
 7. Bardzo mi przykro z powodu odejścia tak wartościowej osoby. Również poproszę o numer konta, chciałabym się dołożyć do kwiatów.
 8. Książka dotarła, bardzo dziękuję.
 9. Kupię książkę: Herriot "Weterynarze mogą latać" tylko musi być wydanie gdzie na okładce są gęsi :-)
 10. Poproszę nr 5 za 8zł, oraz nr 17 za 8 zł
 11. ULKA12

  Wątek "usługowy"

  Szukam kogoś kto zrobi mi ogłoszenia psów, które u mnie przebywają w DT. Najlepiej jakiś pakiet ogłoszeń w tym utworzenie wydarzenia na FB. Oczywiście odpłatnie.
 12. Szukam kogoś kto zrobiłby ogłoszenia dla psa. Najlepiej całe pakiety, dobrze by było aby było również utworzone wydarzenia na FB.
 13. U Bajo i Szafranka wszystko dobrze. Jedynie Szafranek miał ostatnio małą niedyspozycję żołądkową ale szybko mu przeszło. Niestety w sprawie domu dla Bajo cisza. Ogłoszenia aktywne, telefon dobry i cisza jak makiem zasiał. Szkoda, że tak fajny i pozytywny pies jest nadal bezdomny.
 14. Sprawdzałam, nie wszystkie ogłoszenia, ale sprawdzałam. Telefon się zgadza.
×