• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

ULKA12

Members
 • Content count

  6886
 • Joined

 • Last visited

 1. Dziewczyny dziękuję bardzo za pomoc w ogłaszaniu. Bez Was byłoby naprawdę ciężko. Skupmy się na adopcji Bajo. Myślę, że Szafranek jest u mnie szczęśliwy i przenoszenie go jest bez sensu. Co innego Bajo, nie rozumiem dlaczego pomimo tylu ogłoszeń nikt go nie chce. Ale ciągle wierzę, że gdzieś jest jego człowiek tylko jeszcze się nie odnaleźli.
 2. U Szafranka wszystko w najlepszym porządku. Jedynie zima nam się nie podoba. Ale damy radę również temu. Szafranek to już dziadek ale niestety dalej chaarakterek ma okropny. Poza tym jest uroczy i każy kto go widzi jest nim zachwycony, niestety wcześniej lub później jego charakter daje się we znaki.
 3. U Bajo i Szafranka wszystko dobrze. Pomału szykujemy się do kolejnej zimy. Niestety zero odzewu z ogłoszeń Bajo. Ostatnio ktoś mi powiedział, że teraz będzie mniej adopcji bo ludziom nie będzie się chciało wychodzić zimą z psem. I chyba coś w tym jest. Jak widać z wątku sytuacja finansowa Bajo jest bardzo kiepska. Ostatnia wpłata na niego była we wrześniu w wysokości 100zł. Pieniądze te poszły na szczepienia i odrobaczenie Bajo.
 4. Bardzo mi przykro z powodu odejścia tak wartościowej osoby. Również poproszę o numer konta, chciałabym się dołożyć do kwiatów.
 5. Książka dotarła, bardzo dziękuję.
 6. Kupię książkę: Herriot "Weterynarze mogą latać" tylko musi być wydanie gdzie na okładce są gęsi :-)
 7. Poproszę nr 5 za 8zł, oraz nr 17 za 8 zł
 8. Szukam kogoś kto zrobi mi ogłoszenia psów, które u mnie przebywają w DT. Najlepiej jakiś pakiet ogłoszeń w tym utworzenie wydarzenia na FB. Oczywiście odpłatnie.
 9. Szukam kogoś kto zrobiłby ogłoszenia dla psa. Najlepiej całe pakiety, dobrze by było aby było również utworzone wydarzenia na FB.
 10. U Bajo i Szafranka wszystko dobrze. Jedynie Szafranek miał ostatnio małą niedyspozycję żołądkową ale szybko mu przeszło. Niestety w sprawie domu dla Bajo cisza. Ogłoszenia aktywne, telefon dobry i cisza jak makiem zasiał. Szkoda, że tak fajny i pozytywny pies jest nadal bezdomny.
 11. Sprawdzałam, nie wszystkie ogłoszenia, ale sprawdzałam. Telefon się zgadza.
 12. Nie no, zdecydowanie lepiej. Można ją pogłaskać nie ucieka już na widok człowieka. Nawet zdarzy się jej zaszczekać jak chce coś wymusić np smakołyk. Ładnie chodzi na smyczy ale w terenie, który zna. Mam wrażenie, że mnie lubi i to okazuje. Broni swojego terenu np przed psem sąsiada. Ale nadal bez problemu dogaduje się z innymi psami jak już są na naszym terenie. I oczywiście zero agresji.