Jump to content
Dogomania

Poker

Members
 • Content count

  54393
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  40

Everything posted by Poker

 1. zajrzyj na początek bazarku. Wkleiłam właściwe zdjęcie z nr. 40,41,42
 2. Witam po dłuższej przerwie w bazarkowaniu. Jestem po remoncie chałupy, licznych rozjazdach , z których to właśnie przywiozłam co nieco na bazarek. Fanty podarowali nasi przyjaciele , Nina i Julek. Wpłacają pieniądze na różne cele charytatywne w USA , a otrzymane upominki przeznaczyli na pomoc naszym braciom mniejszym. Robią to już kolejny raz. Bardzo im dziękuję. Tym razem są to torby zakupowe , kalendarze i kalkulatory. Dochód z bazarku zamierzam przeznaczyć na pomoc zwierzakom znajdującym się pod opieką sylwija.Ona sama też znalazła się w bardzo złej sytuacji życiowej . Brakuje na karmę i opłacenie leczenia zwierząt. Zasady bazarku: Fanty licytujemy z możliwością KT ,gdy proponowana cena jest wyższa o 50 % od aktualnej. na wpłaty czekam 5 dni od momentu wysłania danych do przelewu koszt przesyłki rejestrowanej , zaokrąglony do pełnych złotówek na opakowanie ,pokrywa kupująca po otrzymaniu przesyłki proszę o potwierdzenie TUTAJ, na bazarku Mam nadzieję,że będziecie kupować i grosza nie żałować biorąc też pod uwagę ,że fanty leciały na wysokości 11km z moim bagażem.
 3. Witam po dłuższej przerwie w bazarkowaniu. Jestem po remoncie chałupy, licznych rozjazdach , z których to właśnie przywiozłam co nieco na bazarek. Fanty podarowali nasi przyjaciele , Nina i Julek. Wpłacają pieniądze na różne cele charytatywne w USA , a otrzymane upominki przeznaczyli na pomoc naszym braciom mniejszym. Robią to już kolejny Bardzo im dziękuję. Dochód z bazarku zamierzam przeznaczyć dla małej Misi , której już dawno obiecałam bazarek. Zasady bazarku: Fanty licytujemy z możliwością KT ,gdy proponowana cena jest wyższa o 50 % od aktualnej. na wpłaty czekam 5 dni od momentu wysłania danych do przelewu koszt przesyłki rejestrowanej , zaokrąglony do pełnych złotówek na opakowanie ,pokrywa kupująca po otrzymaniu przesyłki proszę o potwierdzenie TUTAJ, na bazarku
 4. Jestem w szoku i jest mi bardzo przykro. Nie wiem czy mi się wydaje ,że powodem niechęci Figuni do panów jest to ,że są przypuszczalnie gejami. Dla mnie to nie jest przeszkodą. Padła wypowiedź ze strony Figuni nawiązująca do tego. Więcej się nie wypowiem. Nie podejmuję się poinformowania panów o decyzji.
 5. Łapki , wracajcie z urlopu. Dość leniuchowania, do roboty !!!
 6. Ale nisko upadłeś, dźwigaj się na wyżyny.
 7. nie ma za co mi dziękować.Wszyscy tu działamy dla dobra psów. Nie napisałam jeszcze ,że Karacik to przesłodki piesio. Naprawdę miodzik z charakteru i z wyglądu .Ma bajeczne oczy, sierść jak aksamit. Do tego jest bardzo grzeczny, słucha Figuni i trzyma się nogi. Bajka , a nie pies.
 8. Nie jest tak źle. Nie ujada, nie chowa się. Po prosu nie zna tych dźwięków i czuje niepokój.
 9. Bardzo się cieszę. Mam nadzieję ,że w razie potrzeby nie opuścimy Gucia i jego pańci.
 10. Sylwija, może zwrócić się o pomoc w sprawie rąk do doktora Adama Domanasiewicza z Wrocławia.jest cudotwórcą. Wiem ,że to kawał drogi,ale może to jest rozwiązanie.
 11. Zrobiłam numer , dopiero teraz zauważyłam ,że wstawiłam 2 x te same karteczki .są to nr 28,29,30 i 37,38,39. NikaEla i Jo37 chcą te same karteczki.Czy któraś mogłaby zmienić swoje zakupy? Bardzo przepraszam.
 12. bomba dzięki, przesyłka będzie wspólna.Po co na PP wydawać.
 13. Przesyłka będzie wspólna :)
 14. Jak dla mnie, to tekst dobry ,zwięzły , zawiera co najważniejsze,
 15. Myślę ,że nikt nie posądza Ciebie o zbieractwo. Ale wyadoptowanie jak największej ilości zwierzaków jest korzystne z wielu względów. Jak dasz radę ,a Marysia O. jest chętna do pomocy, to umieść zdjęcia futrzaków , które nadają się do adopcji na już .
 16. To i ja wrzucę swoje 3 grosze. Ogólnie , już na wstępie, mówię że jestem bardzo ZA. Młodzi panowie , bo mają po ok.26 lat , bardzo kulturalni, uczuciowi. Pan , który ma być właścicielem adopcyjnym jest od kilku lat weganinem. W domu rodzinnym miał 12 lat jamnika, a potem cocker spanielkę, która ma teraz 13 lat i została u mamy. Drugi pan wolał koty ,ale bardzo się ucieszył ,że ma być pies i też zakochał się w Karaciku od pierwszego wejrzenia. Obaj panowie pracują. Jeden pan w tej samej bramie gdzie mieszkają, więc może zaglądać do piesia kilka razy dziennie. Karat nie będzie dłużej sam w domu niż 6 godzin. Mieszkają na 4. piętrze bez windy i są przygotowani do noszenia Karacika po schodach w miarę potrzeby. Na urlopy nie wyjeżdżają chyba ,że do rodzinnego domu. Pokazywali zdjęcia mieszkania, które wynajmują . Całe w pięknych kwiatach. Obiecałam im szczepki papirusa. Właściciel mieszkania sam ma 2 psy i zgadza się na Karacika. Zresztą jest pracodawcą jednego z panów. ewu, myślę ,że Karacikowi będzie bardzo dobrze w tym domu. On jest młody i powinien iść do młodych ludzi . Jesteśmy wstępnie umówiona na wizytę PA u nich w mieszkaniu.Mamy ustalić dzień. Gdyby ode mnie zależało, to bym oddała im Karata bez wizyty w mieszkaniu, bo ludzi już znamy ,a to jest najważniejsze.
 17. Dzięki. Jakoś się umówimy na przekazanie fantów.
 18. kto rano wstaje, temu dogo daje :) Smykusiu , tak dla jasności pieszę ,że nr 9 to tylko bransoletka:)
 19. dzięki za nr 15. , można zapisywać , zmieszczą się 2 - 3 krótkie zapiski.
 20. może leki pomogą Ci. Z tego co piszesz to wymagasz przewlekłego leczenia .
×