Jump to content
Dogomania

Poker

Members
 • Content count

  54181
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  40

Poker last won the day on June 4

Poker had the most liked content!

About Poker

 • Rank
  WROCLOVE

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Wroclove

Recent Profile Visitors

12038 profile views
 1. Jestem bardzo daleko,ale przeczytałam o ewu i zmartwiałam. Pozdrówcie ją ode mnie bardzo serdecznie.
 2. Jestem za oceanem,ale wpadłam do Gucia na chwilę. Pani w aptece wprowadziła Ci,e w błąd. Te krople na 100% kosztują najwyżej ok.30 zł. Może nie ma jakiegoś składnika albo nie chce się jej zrobić. Spytaj w innej aptece. Nigdy bym nie narażała na taki wydatek za krople. Miziam Gućka i pozdrawiam wszystkich,
 3. Super by było. Ja zwykle uprzedzam ,że jak odezwie się dom równie dobry , to piesek pójdzie do niego. Jak życie dowodzi ludzie rezerwują ,a potem rezygnują i pies wraz z opiekunami zostają na lodzie. Może nakłonić chętnych ,żeby zapłacili za miesiąc pobytu suni w hoteliku co zwiększy gwarancję ,że ją adoptują. Jak będzie im zależało, to zapłacą.
 4. Dlaczego życie pisze takie smutne scenariusze? niech ktoś mi to wyjaśni.
 5. Chłopak ma dużo szczęścia w nieszczęściu. Pewnie nawet nie marzył o takim raju.
 6. Mam wrażenie ,że guz powiększył się znacznie. Leży na nosie. A może zakrapiać nos Gucia kroplami z antybiotykiem, sterydem i lekiem obkurczającym błonę śluzową? weci nie zlecają takich kropli ,ale ja mam dobre doświadczenie z nimi. Mogę podać skład, bo są do zrobienia w aptece.
 7. Dziękuję Sowa za wyjaśnienie. Dotarło do mnie dlaczego Abi ma być sterylizowana teraz. Zagrodowy, na pewno nie przejęłabym opieki nad Abi z wielu powodów. Cieszę się ,że to zrobiłaś Ty i pomogłaś suni.
 8. Zagrodowy, mam prośbę ,wyłóż mi kawę na ławę, jakie są powody do sterylizacji suni oprócz ewentualnej cieczki . Może się nauczę jeszcze czegoś w moim życiu.
 9. Puknięty facet. Przypuszczam ,że to tylko pretekst do oddania psa ,a powody są inne. Dobry przykład dał wnuczkom. Może kiedyś i dziadka się pozbędą , bo będzie problematyczny.
 10. Poker

  Malutki Koko nadal szuka domu....

  Ale cuuuudny. Skąd go wytrzasnęłaś?
×