• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Poker

Members
 • Content count

  51389
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

Poker last won the day on November 2

Poker had the most liked content!

About Poker

 • Rank
  WROCLOVE

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Wroclove

Recent Profile Visitors

9251 profile views
 1. Skomponowałam taki tekst Malutka Figa szuka kochającego domu. Figa to 7. miesięczne psie dziecko, więc dopiero poznaje świat. Jest wdzięczną i pojętną uczennicą, szybko się uczy zasad życia z człowiekiem. Coraz częściej zachowuje zachowuje czystość choć malutkie wpadki jeszcze się zdarzają.Do psów przyjazna, na koty nie zwraca uwagi. Bardzo potrzebuje troski i miłości człowieka. Jest delikatna i wymaga trochę czasu , by mu zaufać , a szczególnie mężczyznom. Najlepiej czułaby się w domu ze spokojnym psem i starszymi dziećmi. Figa jest odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona. W trosce o dobro Figi obowiązuje wizyta przed adopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji:
 2. Sąsiadka mówiła ,że bardzo dbają o psa. Noszą go po schodach na 4. piętro poniemieckiej kamienicy, bo piesek ma bardzo chore serduszko. Podobno jakiś wet im powiedział ,że pies nie przeżyje operacji. Być może stąd wynika lęk właścicieli przed naszymi działaniami, bo maja poczucie ,że pies może umrzeć . I może dlatego pan mówił o smutku w święta. Trzeba brać pod uwagę ,że faktycznie z powodu stanu serca operacja nie będzie możliwa. Ale może chociaż w inny sposób da się pomóc psu. Trzymajmy kciuki,żeby anica udało się jutro coś zdziałać.
 3. Mam już, dzwoniłam z 20 razy , nie odbiera. Udało mi się dodzwonić na stacjonarny. Idziemy do ludzi. Wychodzę za chwilę.
 4. Oba teksty są dobre. Pewnie je jakoś pogodzę. Jak wrócę wieczorem ,to zrobię.
 5. Kto ma nr telefonu do anica? Już mam nr telefonu ,ale anica nie odbiera.Pewnie ma gości. Będę niedostępna od 17 do 19.50
 6. Ja również wczoraj rozmawiałam z Joanną z Tozu wrocławskiego nie wiedząc ,że już to zrobiła Bgra. P.Joanna zapewniła mnie ,że TOZ podejmie interwecję. Nie wiem jaki jest efekt rozmowy pań wczoraj. anica, dziś wieczorem mogłabym pójść z Tobą do domu psiaka , tak ok. 20. Może obie coś byśmy wskórały.
 7. Tak myślałam ,że Malwa ma poważny problem. Przede wszystkim dużo zdrowia dla niej.
 8. Fantastyczne sunie. Jak zobaczyłam Kropeczkę , to zrozumiałam dlaczego chcieliście Plamkę łącznie z jej imieniem. Cudne dwie KroPlamki
 9. Czekam na tekst. Tyśka, machnij jakiś proszę , bo się marnuje wyróżnione ogłoszenie na OLX.
 10. Tyśka, Ty przecież kumata dziewczyna jesteś. Jak opanowałaś ogłoszenia , to i bazarkom podołasz.Trzeba tylko przezwyciężyć opory i wio do przodu.
 11. Ode mnie na początek 100 zł dzięki ludziom , którzy dali mi "napiwek"za moja pracę. Może nazwać go Derek albo Berek?