Jump to content
Dogomania

auraa

Members
 • Content count

  15633
 • Joined

 • Last visited

About auraa

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Location
  Warszawa Ursus

Converted

 • Location
  warszawa ursus

Recent Profile Visitors

3026 profile views
 1. tAK TO PRAWDA, MAMY PROBLEMY TRANSPORTOWE :(. jA MAM w domu remont i nie mogę wyjść nawet do spożywczego. Krysia ma ważną uroczystość rodzinną i nie jest w stanie ogarniać innych spraw. Mam nadzieję, ze w tym tygodniu będzie łatwiej. Ja już męża namawiam na wycieczkę ale to nie zależy od nas tylko od fachowców. Przepraszam, że mało piszę i w ogóle nie ma mnie na dogo ale mam problemy z oczami i w komputerze tekst widzę już tylko jednym okiem.
 2. Jestem. od wczoraj komputer nie chciał ze mną współpracować. Rozmawiałam z panią i póki co wszystko jest w porządku. Córka zakochała się we Frydze i chyba ze wzajemnością. Sunia zlekceważyła przygotowane posłanka i wybrała kanapę. Przed spacerem zjadła suchą karmę i poszła spać. Póki co, na dwa koty ( z których jeden jest wielkości suni) nie zwraca uwagi. Wczorajsza wizyta wypadła bardzo dobrze. Pani jest trochę zakręcona.Jak sama mówi ma ADHD i emanuje z niej taka pozytywna energia. Od dzieciństwa ściągała do domu wszystkie chore i bezdomne zwierzaki. Tylko raz kupiła rasowego psa, który okazał się być efektem mezaliansu suczki i był tak samo rasowy jak wszystkie wcześniej znalezione a kosztował kupę kasy. Pani pracuje w domu więc Fryga nie będzie sama. Mam nadzieję, że Fryga znalazła wreszcie swoje miejsce na ziemi. Trzymajcie kciuki! Aaaa , informacja, która zadowoli Agat. Pani jest eko weganką. Prowadzi bloga kulinarnego na temat wegańskiej kuchni. :)
 3. Będę podsyłała zdjęcie z mniej "rasową" sunią. Chociaż jest "typowo" w typie żadnej rasy.
 4. Według weta u którego byłyśmy , to uszko które leży musiało być wcześniej zranione.
 5. Mi już ręce opadają. Jest młodziutka 6mc. sunia uwiązana przy budzie i w drugim domu mama maleństwa, które jest w dt. u kcd w Warszawie. Dziś dowiedziałam się, że kobieta, która kilka lat temu adoptowała psa też z tej ws imusi zmienić mieszkanie a właściciel mieszkania, które znalazła nie chce się zgodzić na psa.
 6. Ja Frygę po prostu uwielbiam. To jest madra, łagodna psinka choć kiedy poczuje się u siebie , będzie dawała czadu :) Krysia znalazła ją w opłakanym stanie. Zadredzoną, brudną, zakleszczoną i bardzo słabą. Na ciałku pełno było śladów po ukąszeniach różnego kalibru robali i rany po zadrapaniach. Weterynarz nie chciał przeprowadzić żadnych zabiegow ponieważ mała musiała odzyskać siły. Nie ma czipa. U Ani, która zgodziła się przyjąć ją na krótki tymczas doszła do siebie. Błyskawicznie nauczyła się albo przypomniała jak się chodzi na smyczy. Jest bardzo grzeczna. w samochodzie. Teraz Frygę przejęła niezawodna Mazowszankai i przygotuje małą do adopcji :)
 7. Tak, z równoległej wsi.W sumie to nawet bliżej niż te wszystkie psiaki które wyciągałyśmy od pijaczków. Tam czeka 7mc. sunia u pijaka od którego wyciągnęłyśmy już Sabę, Gabi, Sarę i Teodora. Nie pamiętam czy coś jeszcze. Te których nie zabrałyśmy nie żyją. Zginęły w tajemniczych okolicznościach :(
 8. Sunia miała szczęście w nieszczęściu. Tam na wsi na adopcję czekają jeszcze dwie sunie.
 9. Sunia śliczna :) Ja już nic nie rozumiem, na naszej działkowej wsi też znalazłyśmy prześliczną sunie w typie westa. Co się z tymi ludźmi dzieje?
×