Jump to content
Dogomania

auraa

Members
 • Content count

  15897
 • Joined

 • Last visited

About auraa

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Location
  Warszawa Ursus

Converted

 • Location
  warszawa ursus

Recent Profile Visitors

3556 profile views
 1. Niestety my mamy doczynienia głównie z ludziskami:( Sunia jest na strychu u Krysi. Może ją tam przetrzymać przez kilka dni, potem potrzebny jest tymczas. Tylko skąd go wziąć?
 2. Ok. 60 domów plus działki ale tam gdzie są działki łączą się trzy wsie. Po przejściu przez rzeczkę i 500m polnej drogi zaczynają się zabudowania czwartej wsi. W sumie to są głównie lasy, Teraz na działkach jest pusto. Mieszka tam tylko kilka osób. Nie wiem skąd biorą się tam psy. Jakim cudem kilka lat temu Krysia 30 grudnia ok. 23;00 znalazła na leśnej drodze yorka? Cudem go nie rozjechali. Było mroźno sunia była zmarznięta i przerażona. Sama wskoczyła Krysi do samochodu. Kilka dni temu, facet od którego zabrałyśmy już kilka psów chciał utopić ok. Trzymiesięcznego kotka, bo się do niego przyplątał. Na szczęście ktoś w ostatniej chwili malucha zabrał i dał mu dom na drugiej wsi.
 3. Nutka jest malutka. Jeszcze jest mniejsza od moich 3kg staruszków. tu z moim Atosikiem A tu z Kropeczką
 4. Wyjątkowo trudno jest jej zrobić zdjęcia. Super, że kolejna bieda dzięki Malagosom znalazła dom :)
 5. Dziś Nutka mnie rozczulila. Kiedyś jako nastolatka miałam psa, który nauczył się stawać słupka. Z czasem to byla jego ulubioną pozycja. Po prostu był wtedy wyższy . Dziś Nutka sama w ten sposób poprosiła o banana. Z wrażenia odjelo mi mowę . Nie uczylam jej tego. Potem na haslo popros robiła to samo :)
×