Jump to content
Dogomania

auraa

Members
 • Content count

  15690
 • Joined

 • Last visited

About auraa

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Location
  Warszawa Ursus

Converted

 • Location
  warszawa ursus

Recent Profile Visitors

3257 profile views
 1. Biedak, a ci "właściciele" ….brak słów.
 2. Czytam i nie wiem co pisać... Znam Figę i też ją pokochałam bo jej się nie da nie kochać. Miałam na tymczasie wiele psów ale tylko kilka z nich zapadło mi bardzo głęboko w serce. Nawet teraz kiedy to piszę mam łzy ze wzruszenia. Życie napisze właściwy scenariusz :)
 3. U mnie Kropka jest agresywna, to 2,70 dkg czystej złości . Kiedyś mój teść miał na tymczasie psa z Krzyczek, który był agresywny w stosunku do moich psiaków, natomiast suczki tolerował. Kropka nie pozwoliła mu nawet podejść do teścia. Rzucała się na niego z agresją. Obecnie troszkę się uspokoiła a poza tym ja jej nie pozwalam na takie zachowania. Jednak suczki na tymczas nie mogę wziąć. Kropka Rządzi a żadna inna suczka tego nie będzie tolerowała.W ubiegłym roku znalazłam na cmentarzu szczeniaka. Na początku była ciężko obrażona ale dałyśmy radę :) Atosik jest przyzwyczajony do tymczasów. Na początku się obraża ale potem jest ok.
 4. Nie wiem dlaczego cytuję wpis agat . U mnie nic się nie zmieniło .Ja muszę dbać o swoje 13-letnie maluszki. Zwłaszcza, że wiosna tego roku była dla nas bardzo ciężka. Fredzio po ciężkiej wielomiesięcznej walce z chorobą niestety odszedł. Dwa tygodnie po jego śmierci zachorowała Kropka. Na szczęście udało się ją uratować i teraz jest w dobrej kondycji. Kropka w dalszym ciągu się wścieka i będzie bardzo zazdrosna. Stwierdziłam jednak, że spróbuję. Loloś jest małym psem i spokojnym więc myślę że się uda.:) Ewu wiele razy nam pomogła i cieszę się, że teraz ja mogę jej pomóc :)
 5. Ewa, nawet nie wiesz jak bardzo jestem Tobie i Twojemu mężowi wdzięczna za opiekę nad Figa.
 6. Dzień dobry! Wreszcie udało mi się zobaczyć co u Figuni. Wczoraj otwierała mi się tylko pierwsza strona na dogo a Figa była na drugiej :(
 7. To dobrze ze się odnalazła ☺ Tyle zmian. Ewa nie chcę Cie martwić ale ona będzie coraz ładniejsza
 8. Dzień dobry. Póki co spokojnie. Żadnego psa nie znalazłam ☺zaraz jadę na cmentarz w ubiegłym roku właśnie tam znalazłam Milunie. Zasięg tu jest fatalny aż jestem zdziwiona ze dogo mi się otworzyło!
 9. w ubiegłym roku przywiozłam stamtąd szczeniaka porzuconego na cmentarzu. Sunia ma super dom na Ursynowie.:)
 10. dzień dobry ,jadę na działkę trzymajcie kciuki żeby nic nowego....
×