Jump to content
Dogomania

togaa

Members
 • Content count

  16380
 • Joined

 • Last visited

About togaa

 • Rank
  Bielsko-Biała

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Bielsko-Biała

Converted

 • Location
  bielsko-biała
 • Interests
  góry, przyroda

Recent Profile Visitors

3835 profile views
 1. Taki ma smutny czas, ale nie sposób się nie uśmiechać na te dziergane stworki. Co jeden to piękniejszy i wyjątkowy bo niepowtarzalny. Malgoska - czarodziejka. Z szarej włóczki takie cudeńka czaruje.
 2. Kiedyś byli przyjaciółmi. Gdy przyszła starość, nasz Lolo pilnował przed Mikusiem misek z wodą. Ten, nawet nie mógł się do nich zbliżyć, bo nasz kochany Lolo warczał...
 3. Opłakuję Mikusia Halnego. Umarł wczoraj... Lolo tasiemeczka
 4. Kochane, ten straszny brud na parkiecie, który to na zdjęciach bije po oczach, , to owszem, brud jest, ale głównie to parkiet wydrapany do żywego, do kleju prawie . 9 psów go wydeptało, a i koty się przyłożyły. I mogę sobie szmatą mazać a w napadach szczotą ryżową drapać, efekt ten sam…Już za swego życia tych podłóg nie odnowię, bo i po co? Żeby się potem użalać nad najmniejszą ryską? Tak mnie naszło przy sobocie się wytłumaczyć .. ;-)
 5. To tak jak my, Iwonko kochana !!! Brak słów i piękne DZIĘKUJĘ !!
 6. A Lolo ? A Lolo … ? On jest pewien że go urodziłam. ;-) ! "Tak będę leżał...."
 7. Moje chorowitki wynaprawiane i cieszą się życiem. ;-) Lolo na leżąco bo gorąco ...
 8. Basia Piela jest wolontariuszką przy żywieckim schronie. Bardzo pozytywna dziewczyna; https://www.facebook.com/basia.piela
 9. Loluś pewnie już zapomniał że bolało, gorzej z Mikusiem. Nad ranem nadal się wylizuje ale odwracamy uwagę gryzakami. Tak sobie myślę, jak Loluś zniósłby taki abażur? ;-)
 10. Pamiętam, jak Irenka któremuś z tymczasów założyła koszulkę posterylkową, taką na troczki wiązaną na plecach. Musiała tylko celnie wyciąć dziurkę na siusiaka. ;-)
 11. Oj biedny mój Mikuś. Od roku żyje na kredyt, z rakiem śledzionej i chorą wątrobą, i wciąż się coś nowego przyplątuje. Ta 'dziura" to tzw.gorąca rana. Nie wiem skąd się to przyplątało, bo wyjątkowo nie ma u mnie pcheł. ;-). Na wszelki wypadek całe stado zostało ponownie odpchlone, a Mikuś dostał zastrzyki i leki do podawania.I zobaczymy. Na zdjęciu udo Mikusiowe takie grube, bo usunięty kiedyś tłuszczak odrósł. Doktor zapowiadał że odrośnie i odrósł....:-( Smyczku, a jak Tobiniu sobie radzi z abażurem? To ustrojstwo to chyba większy dla psa stres niż sam zabieg.
 12. Oj Smyczku, co my mamy z tymi naszymi sierściuchami ? Ja to pod Lecznicą chyba namiot rozbiję, bu oszczędzić sobie drogi. O 4-tej nad ranem Mikuś Halny kokosił się na posłanku i mlaskał i kręcił w kółko i wylizywał sobie coś (myślałam że łapkę)...aż zniecierpliwiona byłam, bo spać nie dawał. A rano o to co odkryłam... :-(
 13. Ojej Smyczku, nie zazdroszczę przeżyć .
 14. Za to dzisiaj 5 telefonów. Oczywiście ten najlepszy nie z B-B, a spod Krakowa, czyli 100 km dalej. Borek Fałęcki k/Skawiny, wizytator potrzebny. :-) Dzisiejsza malutka; i jej braciszek..Szczepimy.
×