• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

togaa

Members
 • Content count

  16170
 • Joined

 • Last visited

About togaa

 • Rank
  Bielsko-Biała

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Bielsko-Biała

Converted

 • Location
  bielsko-biała
 • Interests
  góry, przyroda

Recent Profile Visitors

3079 profile views
 1. Czekanie jest baaardzo nudne... Rodzinne przedsięwzięcie ku wielkiej radości Misia ,choć tu tego nie widać.:-)
 2. Smyczkuuu ??? A my ciągle w Świątecznych klimatach. Goście..goście, coraz to nowi :-) Lolo obrażony. Ewakuował się na moje łóżko i tam cierpliwie czeka aż się wszystko unormuje ;-)
 3. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU, KOCHANI !!!!
 4. Pięknie dziękujemy za pamięć, również życząc zdrowych, radosnych ŚWIĄT ! Wszystkiego najlepszego Kochani !
 5. WSZYSTKIM przyjaciołom i sympatykom , Loluś życzy pięknych, zdrowych, radosnych Świąt ! A wczoraj, pod choinką, na Lolusia czekała ogromna paka różności, wysłana przez Mikołaja ( Oneczko03 dziękujemy) a doręczona przez Aniołka . Takie to regionalne komplikacje...;-) Świąteczny spacerek po łysym lesie ...:-(
 6. Ależ tu Świątecznie ;-) Dziękuję kochane !! A nam oddali internet.;-) !!!! Po 2 tygodniach abstynencji !!! Panowie z Orange pozbierali w końcu porwane, kłębiące się na całej długości ulicy kable, trochę je porozwieszali po słupach elektr., trochę przytwierdzili do gałęzi, ot prowizorka taka, ale wróciła łączność ze Światem. Takiej wichury i takich szkód jak żyję nie pamiętam…Prawie 4 dni byliśmy bez prądu a co za tym idzie ;bez wody (hydrofor), ogrzewania , (pompa piecowa), telefonu , z powalonymi w ogrodzie drzewami i 2 metrową dziurą w ogrodzeniu . Za dnia człowieka zajmowały jakieś małe cele np. u kogo doładować komórkę, upchać rzeczy z zamrażarki,zagrzać wodę , ale od 16,00- stej co robić w ciemnym domu o głodzie i chłodzie? I najgorsze; bez wody!!!! A w lesie…horror. Ogromne, piękne jodły powyrywane z korzeniami. Setki, setki powalonych drzew. Serce krwawi na ten widok. Ufff...wyżaliłam się. Teraz szybciutko nadrabiamy internetowe zaległości ale Świątecznie jeszcze tu z Lolusiem wrócimy i pożyczymy..….;-) Mój płot a raczej dziura w płocie z tyłu ogrodu.. Alejka do domu... Moja uliczka dojazdowa... U sąsiadów... Kolejni sąsiedzi..
 7. Te szydełkowe poszeweczki są przepiękne.... ;-)
 8. Jesteście wszystkie niesamowite ! Rozpływam się cała w uśmiechach.... Dziękuję dziewczyny kochane ! :-)
 9. Zasłużonym snem po pracowitej niedzieli .;-) Dziękuję Pokerku kochany że jesteś, pamiętasz, wciąż pomagasz...
 10. Isiaczku, pamela555, obydwie wpłaty są już na koncie Stowarzyszenia. Bardzo Wam kochane dziewczyny dziękuję :-) Wielkie podziękowania dla memory i Wiktora ; 16.11.2017, na konto Stowarzyszenie sfrunęło od memory i Wiktora - 500,00 zł !!! ( dla zadłużonej Fizi) Dziękuję, dziękuję z całego serca !!!!
 11. Jesteśmy, jesteśmy, żyjemy jakoś. Zima tak wcześnie przyszła, Lolo bez futerka, trzeba się było nawet w domu ratować kubraczkiem.
 12. Skopiowane z fb strony Urzędu Miejskiego w Ustroniu; wstawione 30.11.2017 Teraz, to już naprawdę nie wiemy nic...:-( https://www.facebook.com/Ustron/?hc_ref=ARRsO27n4KMB_Cvbl6RhVva53ruonQiENbi0OwmtYPItTiuwelMWMiUxMS0JcUOJdoQ Miasto Ustroń Polubiono stronę · 37 min · Edytowany · Właściciel pieska poszukiwany! Otrzymaliśmy informację, że w Ustroniu na ul. Daszyńskiego (okolice Siłowni PowerCity) błąka się piesek przedstawiony na zdjęciu. Jest bardzo pocieszny i nie boi się ludzi. Prosimy o udostępnianie, może ktoś go szuka.