• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

maciaszek

Members
 • Content count

  23564
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

maciaszek last won the day on February 21 2013

maciaszek had the most liked content!

About maciaszek

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  4204702

Profile Information

 • Gender
  Female

Converted

 • Location
  Katowice
 1. Melanek w pracy... A moja mama mówi, że ona powinna dostawać pensję :) Że powinna mieć ustaloną stawkę godzinową i zarabiać za chodzenie ze mną do pracy :) Też bym chciała taką pracę mieć :D
 2. Melduję się na wątku. Na pewno poleci 1%, z 4 PITów rodzinnych, a może i coś jeszcze :) Pozdrawiam i dużo siły życzę!
 3. Tak, już ok. Przeszło jej po 2 dniach. Zastosowałam wełnoterapie, bardzo jej się podobało :) Wygrzala plecki i nasadę ogona i przeszło. Ona ma chyba same rzadkie choroby :))) Dzisiaj chodzi od rana i nitki z wykładzin wyciąga. Pruje, ciągnie, wyrywa. Żadnej nie przepuści. Frędzle z narzuty rownież ja interesują ;) Ktoś ma pomysł o co chodzi? Na pewno nie o zwrócenie naszej uwagi, bo robi to rownież jak jest sama. Mam podejrzenie, ze ma to jakiś związek ze zgaga, bo wyglada, ze takowa dziś ma. W każdym razie gdyby ktoś z Was chciał zmienić wystrój mieszkania to polecamy Melanke ;)
 4. Melanek zmókł i przemarzł przedwczoraj, gdy złapała nas ohydna zimna ulewa, a do tego grad. Efekt? (mimo wytarcia i ogrzewania przez półtorej godziny) Niedziałający ogonek, smętnie zwisający, suczydło smutne, obolałe :( Cóż się Melowi przytrafiło? Coś o czym słyszałam pierwszy raz: zespół zimnego ogona ;) http://spojrzeniepsa.blogspot.com/2013/08/zimny-ogon-u-psow-mysliwskich.html
 5. Serce mięknie, gdy się patrzy na te fotki. Pozdrowienia dla Was wszystkich i całus w czólko dla Albinka!
 6. Ach... muszę się tu w końcu kiedyś odezwać i napisać szerzej jak nam się z Melanką żyje, a Melance z nami. Może nawet jakies fotki się pojawią :) Po krótce mówiąc: Nieogar wciąz nieogarnięty, ale już mniej. W każdym razie Ogara to na pewno nigdy z niej nie będzie :) :) :)
 7. Nie było mnie kilka dni, a tu takie cudne wieści!!! Juhuuuu!!! Super :) Powodzenia w nowym domku :) Tak, jak i pozostali, z niecierpliwością czekam na fotki i wieści z nowego Albinowego życia.
 8. Super :) I oby tak dalej! To już siedem lat... jak ten czas pędzi...
 9. Pod jednym i pod drugim się podpisuję :) :)
 10. Rozumiem Cię doskonale. Mam to samo. Kilka razy próbowałam ożywić Melankową galerię, poprowadzić ją tak jak Bazylkową. Ale do tego potrzebne są zdjęcia... A z aparatem się teraz mocno rozmijamy :(
 11. Mało mnie tu ostatnio... Ale wpaść życzyć Wam dobrych, zdrowych, spokojnych dni - tych teraźniejszych i tych przyszłych - musiałam :) Pozdrawiamy ciepło!
 12. Dawno już nikt nic tu nie pisal, ale może ktoś tu jeszcze zaglada... Nieco spóźnione, ale wciąż aktualne życzenia: dużo zdrowia, spokoju, życzliwości, miłych, relaksujących chwil w otoczeniu bliskich istot wszelakich :), szczęścia! Na dziś, na jutro i wszystkie przyszłe dni :)
 13. Bazylku... cały czas pamiętam... I cały czas boli tak samo :(