• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

maciaszek

Members
 • Content count

  23581
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

maciaszek last won the day on February 21 2013

maciaszek had the most liked content!

About maciaszek

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  4204702

Profile Information

 • Gender
  Female

Converted

 • Location
  Katowice
 1. Biedna... ale już jest coraz lepiej. Czas działa na jej korzyść. Z sikaniem też :) Melduję z radością, że niedawno wyjechałyśmy na 3 dni. Namowa do pierwszego siczkania trwała 15 minut, ale za to wszystkie kolejne siczki szły bezproblemowo, od razu, jak gdyby nigdy nic. Cud, normalnie CUD!!! Jestem dumna z dziewczynki! Melutka moja malutka! :)
 2. Fajnie, że dobrze odpoczęliście :) No i zdjęcia! Będą zdjęcia!!! :)))
 3. Kciuki nieustająco mocno, mocno zaciśnięte!!!
 4. Długo nie zaglądałam na dogo, ale jestem. Nadrobiłam zaległości. I BARDZO mocno trzymam kciuki! Standardu szpitala i radiologa, który nie zauważył złamania nawet komentować nie będę, bo nóż się w kieszeni otwiera :( Czy Wy-pacjenci macie tam jakieś wsparcie psychologiczne? To ważne w takiej walce. Zajrzę tu znów za jakiś czas i mam nadzieję, że wieście będą lepsze, chociaż ciut ciut. Małymi krokami do przodu...!
 5. Fajne te posłanka. Chętnie psiaki z nich korzystają? Bo że ludziska tak, to widać :P Skąd je macie? Drogie toto?
 6. Przecudny jest!!!! Aż mi się łezka w oku zakręciła. W samochodzie pełen luz, tylko pozazdrościć takiego towarzysza. W ogóle jest wspaniały! Przekażcie mu ode mnie ucałowania w czółko :)
 7. Dobrze widzisz :) Coraz rzadziej zaglądam na dogo... Mela (odpukać) w porządku. Bez większych zmian. Sika, gdzie sikała, nowych miejsc nie odnotowaliśmy. Śmieciojad jaki był, taki jest. Burzy boi się nadal. I wciąż żarłok z niej makabryczny. Z nowinek to najprawdopodobniej ma uczulenie na mleko i wszelkie mlekopochodne produkty. Jesteśmy w fazie sprawdzania, ale wszystko na to wskazuje. A dzisiaj zepsuła nam ją impreza motoryzacyjna, która odbywa się obok nas. A konkretnie strzelające tłumiki (makabra...). Co godzinę urządzali jakieś kretyńskie pokazy. Efekt? Pani zamknięta z psem w łazience, w towarzystwie pracującej pralki (która zagłuszała) :P No i Melanek boi się teraz na balkon wychodzić, bo dwa łomoty złapały ją jak relaksowała się na fotelu. Tak się przeraziła, że wyskoczyła jak z procy :( Takie tłumikowe hałasy powinny być zabronione...
 8. Melduję, że obiecany 1% poleciał :)
 9. Nie było mnie kilka dni na dogo, ale już jestem i melduję, że przesyłka dotarła. Cała i zdrowa. Dziękuję :)
 10. Fajna ta Wasza odrestaurowana starówka. Muszę kiedyś zobaczyć na własne oczy :)
 11. Wszystkiego dobrego! Tak po prostu i bez szczegółów. Co dla każdego z Was dobre jest niech się ziści :)
 12. Wszystkiego dobrego! Tak po prostu. Bez szczegółów. Co dla każdego z Was dobre jest niech się ziści :) Ciepło, i wbrew pogodzie, słonecznie pozdrawiamy. A zdjęcie też będzie wbrew :P. Z okolic Haloween. Tak sobie z TZtem spacerowaliśmy ;)
 13. A ponieważ szybka jestem w zastanawianiu się ;) to kupuję sweterk czerwony - nr 19 :)
 14. Niestety, nie zmieszczę się :( Zatem odrezerwowuję sukienkę. A numer 18 już kupiony, więc chwilowo pozastanawiam się nad innym fantem ;)