• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

maciaszek

Members
 • Content count

  23575
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

maciaszek last won the day on February 21 2013

maciaszek had the most liked content!

About maciaszek

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  4204702

Profile Information

 • Gender
  Female

Converted

 • Location
  Katowice
 1. Melduję, że obiecany 1% poleciał :)
 2. Nie było mnie kilka dni na dogo, ale już jestem i melduję, że przesyłka dotarła. Cała i zdrowa. Dziękuję :)
 3. Fajna ta Wasza odrestaurowana starówka. Muszę kiedyś zobaczyć na własne oczy :)
 4. Wszystkiego dobrego! Tak po prostu i bez szczegółów. Co dla każdego z Was dobre jest niech się ziści :)
 5. Wszystkiego dobrego! Tak po prostu. Bez szczegółów. Co dla każdego z Was dobre jest niech się ziści :) Ciepło, i wbrew pogodzie, słonecznie pozdrawiamy. A zdjęcie też będzie wbrew :P. Z okolic Haloween. Tak sobie z TZtem spacerowaliśmy ;)
 6. A ponieważ szybka jestem w zastanawianiu się ;) to kupuję sweterk czerwony - nr 19 :)
 7. Niestety, nie zmieszczę się :( Zatem odrezerwowuję sukienkę. A numer 18 już kupiony, więc chwilowo pozastanawiam się nad innym fantem ;)
 8. Melduję się. Chciałam zarezerwować nr 18, przemyślę do jutra :) I jeszcze ma pytanie o nr 37 (też chciałabym zarezerwować do jutra): czy sukienka jest materiału rozciągliwego? A jeśli tak to do jakiej wielkości rozciąga się w biodrach?
 9. I tak się zachowuje :) Wiele osób myśli, że ona jeszcze podrostek. A tu już pychol powoli siwieć zaczyna... Wczoraj 25 minut namawiałam ją by wysikała się na trawnik, który zna z widzenia, ale z odległości (nie chodzimy tamtędy). Walczyła ze sobą (i ze mną przy okazji) straszliwie. Ale w końcu się przełamała. Radości mej nie było końca, Bieganie, hopki, smakołyki. Wszystko by tylko skojarzyła, że warto sikać w miejscach nieznanych i że warto sikać na hasło "siku" :) Niemniej jednak kosztowało ją to tyle stresu, że do domu wracała taka "na pół gwizdka", a kolację musiałam podawać jej z ręki, bo nagle zaczęła się bać karmy w misce. Jak tylko ruszyła jęzorem i któraś kulka się przemieściła to była panika. Gotowa była nie jeść. To jej odpuściłam i nakarmiłam z ręki. Dziś je już normalnie. A na koniec... Zastanawiam się gdzie Słowianka ma filet :P Czy to piersi czy kuperek :P
 10. Jakiś taki groźny ten majestat ;)
 11. Melanek w pracy... A moja mama mówi, że ona powinna dostawać pensję :) Że powinna mieć ustaloną stawkę godzinową i zarabiać za chodzenie ze mną do pracy :) Też bym chciała taką pracę mieć :D
 12. Melduję się na wątku. Na pewno poleci 1%, z 4 PITów rodzinnych, a może i coś jeszcze :) Pozdrawiam i dużo siły życzę!
 13. Tak, już ok. Przeszło jej po 2 dniach. Zastosowałam wełnoterapie, bardzo jej się podobało :) Wygrzala plecki i nasadę ogona i przeszło. Ona ma chyba same rzadkie choroby :))) Dzisiaj chodzi od rana i nitki z wykładzin wyciąga. Pruje, ciągnie, wyrywa. Żadnej nie przepuści. Frędzle z narzuty rownież ja interesują ;) Ktoś ma pomysł o co chodzi? Na pewno nie o zwrócenie naszej uwagi, bo robi to rownież jak jest sama. Mam podejrzenie, ze ma to jakiś związek ze zgaga, bo wyglada, ze takowa dziś ma. W każdym razie gdyby ktoś z Was chciał zmienić wystrój mieszkania to polecamy Melanke ;)
 14. Melanek zmókł i przemarzł przedwczoraj, gdy złapała nas ohydna zimna ulewa, a do tego grad. Efekt? (mimo wytarcia i ogrzewania przez półtorej godziny) Niedziałający ogonek, smętnie zwisający, suczydło smutne, obolałe :( Cóż się Melowi przytrafiło? Coś o czym słyszałam pierwszy raz: zespół zimnego ogona ;) http://spojrzeniepsa.blogspot.com/2013/08/zimny-ogon-u-psow-mysliwskich.html