• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

terra

Members
 • Content count

  23134
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

terra last won the day on November 28 2016

terra had the most liked content!

7 Followers

About terra

 • Rank
  terra

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  omc Orawa

Converted

 • Location
  omc Orawa

Recent Profile Visitors

1961 profile views
 1. Wobec informacji jakie posiadam, pozostałe po zbiórce kwiatów pieniążki podzieliłam wg sugestii Poker, czyli 500 zł. dla zwierząt pozostałych po Ewie i 900 zł. dla Poli, i przelałam na konto Fundacji Znajdki. potwierdzenie wpłata 500.pdf potwierdzenie wpłata 900.pdf Powtórzę za panią Żanetą, wszystkich ofiarodawców chcących wesprzeć finansowo zwierzaki Ewy, czy Polę, proszę o wpłacanie środków na Konto Fundacji Znajdki koniecznie z wpisem w tytule dla kogo. Pani Jolanta Boczkowska Prezes Fundacji, przyjaciółka Ewy, będzie troszczyła się o to, aby pozostałe po Ewie zwierzęta były zabezpieczone od strony bytowej.
 2. Jak wynika z moich dość pobieżnych obserwacji, Pola nie ma całkowitej deklaracji miesięcznej na hotelik, nie prześledziłam też, czy wszyscy dotychczasowi deklarowicze potwierdzili swoje deklaracje: cyt.: "ROK 2017 Deklaracje stałe: Ajula - 10 zł wpłacone:I,II,III,IV,V,VI,VII,VIIII, 2017 r. Gusiaczek - 10 zł; wpłacone:I, II,III,IV,V, VI, VII, VIII,IX, 2017 r. Żanetka i Misio ( spoza Dogo) - 20 zł wpłacone:I,II,III,IV,V, 2017 r. renatka_s - 30 zł wpłacone: I,II,III, IV,V, VI,VII,VIII, 2017 r. Kaja8888 - 70 zł; wpłacone: I,II,III,IV,V,VI,VII, VIII, 2017 r. Kara - 10 zł; wpłacone : I,II,III,IV,V,VI,VII, VIII, IX, 2017 r MALWA - 20 zł wpłacone: I,II,III,IV,V,VI, 2017 r. omi - 10 zł wpłacone - I,II,III, IV,V,VI, VII, VIII, 2017 r. RudyKas - 20 zł - wpłacone: 2017 r. ( nie wpłacane od IX 2016 r.) teresaa118 - 40 zł wpłacone:I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII, IX 2017 r. werenn - 10 zł wpłacone I,II,III,IV,V,VI,VII, VIII, 2017 r. bianka0 - 50 zł wpłacone I, II,III,IV,V,VI,VII,VIII, 2017 r. Pucka69 - 10 zł - wpłacone: I, II,III,IV,V,VI,VII,VIII, 2017 EVA2406 - 20 zł - wpłacone: I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII, 2017 r. Razem deklaraje miesięczne : 310 zł ( bez RudyKas)" koniec cyt. To jest na hotelik, ale jeszcze średnio co 3 mies. Ewa kupowała karmę + obroża przeciw pchłom i kleszczom, suplementy i weterynarz (odpukać). Tak wynika z rozliczeń Ewy na wątku Poli. Proponowany przeze mnie podział to +- 3,5 miesiące za hotelik Poli. Pokerku drogi :) niestety nie dysponuję czasem, aby się zająć spisywaniem deklarowiczów, może ktoś inny zechce to robić. Z tego co napisała Pani Żaneta wynika, że zwierzaki są pod kuratelą Pani Jolanty Boczkowskiej, Prezes Znajdek, mnie wystarczy, że ona nad tym czuwa. Nie wiem czy ktoś będzie prowadził wątek Poli na dogo, czy będziemy mieć bieżące info na jej temat, czy ktoś da sygnał ,że jest potrzebna pomoc finansowa i trzeba zrobić bazarek itp. itd. Proszę, wypowiadajcie się w kwestii podziału pieniążków najlepiej z uzasadnieniem co bardzo pomoże w miarę sprawiedliwie rozwiązać kwestię podziału pozostałej kaski.
 3. Tak właśnie napisała Pani Żaneta w poście wyżej, wsparcie od Fundacji Znajdki w postaci karmy, żwirku itd. Po zbiórce na kwiaty pozostało 1400 zł. Proponuję podział środków: 1100 zł. dla Poli i 300 zł. na wsparcie zwierząt Ewy, na konto Znajdek. Gdyby coś jeszcze spłynęło, przeleję na konto Znajdek dla Poli, o czym tutaj poinformuję. Proszę o wypowiadanie się w sprawie proponowanego podziału.
 4. są wpłaty od: - Dorcia2 20 zł. - b-b 20 zł. - supergoga 30 zł. - sharka 30 zł. - anecik 20 zł.
 5. Ja też zrozumiałam, że Znajdki zajmą się opłacaniem comiesięcznego rachunku Poli w hoteliku oraz wsparciem dla zwierząt pozostałych po Ewie. Pani Żaneta wyraźnie napisała, aby w tytule przelewu pisać, czy pieniążki mają być dla Poli czy dla zwierząt Ewy. Jest możliwość założenia wątku w dziale "mają dom, ale potrzebuję pomocy" i zbierania deklaracji na zwierzaki Ewy, Polcia ma już swój wątek. Na razie nie ma żadnych wpłat na moim koncie,
 6. Jeśli to możliwe, ja też proszę przesyłkę nierejestrowaną.
 7. Bardzo się cieszę, że Grześ złapany i teraz może zacząć nowe życie. Trzymam kciuki żeby szybko udało mu się odzyskać wiarę w człowieka.
 8. zaraz wyślę Poczekam jeszcze, może do wtorku, żeby spłynęły ew. wpłaty i przeleję na konto hoteliku pozostałe pieniążki. Jeśli ktoś jest innego zdania, proszę pisać. Na dogo jest, już wprawdzie nieczynny, wątek hoteliku Kadif, więc nie powinno być problemu z potwierdzeniem wpłaty:
 9. Przez te fochy i wypluwanie przy podawaniu tabletek, swoje psy i koty odrobaczam prosto do pysia. Niechby się już Wampusiowi zagoiło oczko, trzymam kciuki.
 10. Czyli właściwie wszystko jest jasne. Pozostałe po zbiórce na kwiaty pieniążki zasilą skarbonkę Poli, jeśli ktoś uważa inaczej, proszę pisać, i czekamy na Panią Żanetę.
 11. Bardzo rozsądny głos, mnie tylko jedno niepokoi. Do kiedy ma Polcia opłacony hotelik? Kto jest teraz jej opiekunem i troszczy się o karmę i inne potrzebne sprawy? Tym wszystkim zarządzała Ewa, ja nie wiem nic nt. Może ktoś coś wie, jak się sprawy mają. Domowe zwierzaczki Ewy to inna sprawa, tu możemy poczekać. O ile dobrze pamiętam to Pola jest w hoteliku Kadif.
 12. Przelałam na podane konto do UlaFeta pieniążki za wiązankę tj. 235 zł. Bardzo Ci dziękuję za założenie pieniążków i pomoc. Pozostało 1280 zł. i być może coś jeszcze spłynie. Osobiście też mam poczucie, że powinniśmy zabezpieczyć Polę na ile się da. Ona ma tylko nas. Może Iwonka podpowie nam jakie rozwiązanie byłoby najlepsze w tej sytuacji.