• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

AnkaG

Members
 • Content count

  10201
 • Joined

 • Last visited

About AnkaG

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Szczecin
 1. Aniu ściskamy mocno, trzymajcie się :( A ja napiszę jeszcze o Karimku. On po miesiącu wrócił z adopcji z etykietką m.in. że rzuca się na dzieci. Rzuca sie to rozumiem, że jest agresywny i próbuje ugryżć. A Karim to takie łagodne, delikatne psiątko. Merda cały czas ogonkiem. Mogę go brac na ręce w każdej chwili, sprawdzałam przy misce, jak gryzł kostkę. No nic - nawet nie warczy a co dopiero miałby ugyźć. Dzisiaj sie z nim bawiłam w podgryzanie ręki nawet bawi sie delikatnie. A Sisi jest cała straaasznie futrzasta. Po 3 m-cach od strzyżenia to wygląda jak beczka tyle ma tego wlosa, dwa razy tyle co przeciętny sznup.
 2. 6 dni za nami. :) Jak u nas? wszystko dobrze :) Karim to bardzo inteligentny psiak :) Można z nim pogadać - taki typ wpatrzony w człowieka, świetnie reaguje na polecenia, nie jest namolny, nie jest nadpobudliwy. Taki normalny psiaczek. :). Na Sisi nie próbuje np wskakiwać, żyją w zgodzie , żadnych warków. Jedno co odkryliśmy - nie chodził na dłuższe spacery. Zresztą widać bo mięśni to on nie ma. Dzisiaj go puściliśmy na łakach. W pewnym momencie, nerwowy i chciał wracać do samochodu. Wrócił więc na smyczkę i od jutra trening ze smakoszkami.
 3. Pierwsze wrażenia - typowy sznupcio, ruchliwy, delikatny, tulasty, zero agresji. Z Sisi był jeden zgrzyt wczoraj - ale to ona skoczyła do niego. Wąchają się, leżą razem na kanapie. Widać, że miał mało ruchu - chudziutki, bez mięśni - waży 6,5 kg. Fajny maluszek :)
 4. Jutro czyli w niedzielę jedziemy po Karimka do Łowicza - w dwie strony 1010 km. Sisi potrzebuje towarzystwa :) smutna jest... i nam też tak pusto.....
 5. Super foteczki :) lubimy oglądać :) Miny supciowe haha A opis Rutosława jak by tu powiedzieć... :P No ale nie mogą być same ideały :)
 6. Sybisiu bowskie obydwie :) no rewelka :) Teraz widać, że to były szczeniorki a teraz już pannice ha ha. :)
 7. Aniu nie idzie buuu. Mam za dużo problemów życiowych. W pracy sajgon. Mama (lat 86) miesiąc temu złamała kręgosłup (pękł kręg w częsci lędźwiowej). Jest teraz w domu opieki (koszt 3.500 miesięcznie) i ani myśli zacząć chodzić.
 8. Przesyłka dotarła, spodenki ok :)