• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

AnkaG

Members
 • Content count

  10093
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • AIM
  [email protected]

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Szczecin
 1. No zaglądam cały czas do Was ale mam gości to wiadomo czasu brak :) Fajne obie panienki :)
 2. Napisz pw do malawaszki. Ona prowadzi na fb stronę adpcyjną sznaucerów i szorściaków
 3. No coś Ty to prezentos dla kudłatek ode mnie. :) OK - to piszę do Mazowszanki i podam Twój adres a do Kyoshi z nr konta :)
 4. Pani Funi była starsza z tego co wiem i pewnie nie pozwalała Funi na bliższe kontakty z innymi psami. Bo się bała pewnie. Trochę dyscypliny rozpuszczonej pannie nie zaszkodzi :) Pozdrawiamy :)
 5. No hej - smyczki po 10 zł czyli razem 20 zł, wysyła paczka48 - 14,50 zł. Smyczki sprawne :) Mam podane nr konta i co odpisać, że obydwie smyczki? Adres mam do Sybil :)
 6. napisałam PW o smyczki :) Wysłałam piorytetem poleconym ale ta nasza poczta... Do mnie przyjechała w sobotę siostra by pomóc przy mamie bo musimy działania robić... przyjechała z psem więc są teraz trzy u mnie :) Koffik też adoptowany - taki mini owczarek belgijski :)
 7. Bazarku już nie ma - kontaktowałam się z Mazowszanka13 na PW. Wczoraj :)
 8. Okazało sie, że są jeszcze dwie bazarkowe smyczki - można nabyć :) duża i mała - ja w opcji KT płaciłam 15 zł. Może Sybilku zamiast nowych kupować to te bazarkowe kupisz (używane) :) Ale to zostawiam do Twojej decyzji :)
 9. Hej w poniedziałek wyślę smyczkę. Jutro wybywam nad morze.
 10. Jak pies nie może być puszczany luzem to flexie jest lepsza. Są dwie niunie - bawią się ze sobą - mają to robić na krótkich smyczkach? Ja Sisi też uczyłam spacerowania na flexie - na krótkiej kładła się na ziemi i ani rusz. Sybil napisz mi na PW swój adres - napisałam kolejne PW bo smyczki nie były u Aldrumki. Wrazie wu wyśle ci tę smyczke co kupiłam na bazarku.
 11. Aldrumka się nie odzywa - może urlop ma. Wiadomo szczylki muszą poszaleć - na krótkich smyczkach się nie da :)
 12. Radku, pozdrawiamy - pisałam na wątku Sary kiedyś ale dzisiaj już nie znajdę. Ja też często myślę o moich psinkach za TM. Moja Keysi skończyła w kwietniu 17 lat, słabiutka już, nie słyszy, ledwo widzi (miała 3 wylewy) ale tupta jeszcze.