• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

AnkaG

Members
 • Content count

  10036
 • Joined

 • Last visited

About AnkaG

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  [email protected]

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Szczecin
 1. Ech starość nie radość... kciukamy za psiątka. Moja Keysi nigdy nie lubiła upałów. Słaba jest wolno człapie. No ale zaczęła 18 rok życia. Za to Sisi czort kochany. :) TZ to cały czas mi mówi - widzisz to JA wybrałem :) W domu grzeczniutka, mało wymagająca. Przed wyjazdem TZ-ta mieliśmy niesympatyczna przygodę na łakach gdzie jeździmy wybiegać psy. Sisi napadła akita. Sisi sie poddała wywaliła na plecy a akita skakała do brzucha - dwie małe dziurki od kłów i cały brzuch obity - krwiak na całym podbrzuszu. A ludzie nawet przepraszam nie powiedzieli. Starość okropna jest - moja teściowa od 2 lat leży i nie chodzi już a teraz mama jest po badaniach szczegółowych u neurologa - diagnoza Alzheimer i duże zaniki tkanki mózgowej... Nawet nie myślę o nowych psach...
 2. To co mi się podoba to już kupione :) hopsnę
 3. Zaglądam do maleńtasów - faktycznie takie mikro sunie. :) Sybil będzie długo boleć ale maluchy na pewno pomogą odegnać złe myśli...
 4. Ech moja sznaucerka Keysi w kwietniu skończyła 17 lat. Przeszła dwa wylewy ale jakoś tupta jeszcze... głucha, ślepawa ale na ludzkie to ma 100 lat. Napisz konto na PW :)
 5. Nic nie wybrałam to kupię symboliczną cegiełkę dla Benia - którego zresztą widziałam jak u was byłam :)
 6. Watacha - no wiadomo kto rządzi - sznaucerek :) Kate - Choco może mieć chorobę lokomocyjną. I nie myśl co by było gdyby... każdy z nas ma takie dylematy ale to do niczego dobrego nie prowadzi... No i daj jakieś fotki :)
 7. Fajna pościel ale ja potrzebuję na większą kołderkę...
 8. Kciuki trzymane za domek dla Funi :)
 9. Jak Funia?
 10. Kate Keysi ogólnie już jak 17 letni piesek - głucha, słabo widzi. Bez Encortonu to już by nie chodziła pewnie - kręgosłup słaby bardzo. Po schodach ją noszę. Ale tupta powoli sobie. Zostają niestety same jak idę do pracy i codziennie jak wracam to patrzę czy gdzieś nie leży ... Pytałam weta jak ochronić organizm przed negatywnymi skutkami sterydu bo wiadomo uszkadza narządy. Czy pomaga wit. C to nie wiem bo póki co to jakiś problemów gastrycznych Keysi nie ma. Ale na pewno nie zaszkodzi dawać skoro ma pomagać :). Sisi tez dredy się nie robią - muszę jej żarełko ograniczyć bo już 8 kg waży (jak trafiła do nas ważyła 5 kg ale to był szkielecik).
 11. Ja jednak jeszcze wezmę śliskie legginsy nr 68 chyba...
 12. Ja też poproszę o PW z danymi :)