Jump to content
Dogomania

Bogdan525

Members
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

 1. Bogdan525

  Czy ktoś zna karmy bez GMO(JAKIE?)

  Ja polecam karme z Bozita . Wszystkie są wolne bez GMO i na prawdę są dobre . Na www.bozita.pl można więcej przeczytać o tych karmach i wybrać ta najlepsza .
 2. Bogdan525

  karmy bez zbożowe?

  My kupujemy z firmy BOZITA bezpozowke. Cena do jakości jest adekwatna . Widać ze psiakowi smakuje a do tego jest bez GMO i skład ma fajny .
 3. Bogdan525

  karmy bez zbożowe?

  My kupujemy z firmy BOZITA bezpozowke. Cena do jakości jest adekwatna . Widać ze psiakowi smakuje a do tego jest bez GMO i skład ma fajny .
 4. Bogdan525

  witam czym karmic psiaka czy ma nad wage

  U nas sprawdziła się BOZITA. Do tego ma świetny skład . Jest bez GMO i zbędnych konserwantów .
 5. Bogdan525

  zmiana karmy

  Z firmy Bozita są karmy mniej kaloryczne i są preferowane dla psów żeby nie tyły. Zawsze można zwrócić jakby coś nie pasowało twojemu psiakowi .
 6. Bogdan525

  Bozita

  My jesteśmy zadowoleni . Używamy karm bezbozowowych i na prawdę jesteśmy zadowoleni. Psiak pedzluje miskę w mgnieniu oka. Maja dużo mięsa i widzę ze mu smakuje .
 7. Bogdan525

  Karma dla wrażliwego żołądka i mało kaloryczna

  A może ta z Bozity wam się sprawdzi? Zawsze możecie ja oddać jakby nie pasowała . Jest ona dla psów na redukcje wagi a do tego jest bez GMO i niepotrzebnych konserwantów .
 8. Bogdan525

  Żywienie psa marketówkami

  My zrezygnowaliśmy . Nie sprawdzały się nam a do tego nie miały fajnego składu . Zaczęliśmy używać karmy z firmy BOZITA i jesteśmy mega zadowoleni . Karma jest bez GMO i sztucznysz konserwantów .
 9. Bogdan525

  Czy faktycznie Bozita jest taka świetna?

  U nas się świetnie sprawdziła. Karmy z marketów w ogóle się u nas nie sprawdziły . Bozita ma święty skład i do tego zawsze można zwrócić jakby coś było nie tak nie tak jak w przypadku karm w marketach .
 10. Bogdan525

  Dobra karma.

  My używany tej z firmy BOZITA i u niech ze strony zamawiam . Skład maja na prawdę dobry .Nie posiadają GMO i sztucznych barwników .
 11. Bogdan525

  Czym karmić psa alergika?

  Ja karmie swoje psa karma z firmy BOZITA i na nią noe jest uczulony bo wcześniej to był dramat . Uszy zaczerwienione, sypał się łupież a teraz jest rewelacja .
 12. Bogdan525

  Karma dla wrażliwego żołądka i mało kaloryczna

  U nas psiak zajada się karma z firmy BOZITA. Mieliśmy problem z nadwaga a dzięki tej karmie już nie mamy wiec pewnie u twojego psiaka tez się sprawdzi . Dodatkowo jest bez GMO i konserwantów .
 13. Bogdan525

  Proszę o pomoc w znalezieniu karmy dla alergika

  My polecamy karme firmy BOZITA jest antyalergiczna i bez konserwantów . Zawsze można zwrócić jak coś nie podpasuje twojemu pupilowi .
 14. Bogdan525

  Zapalenie trzustki uczulenie na zboża i drób

  Tez o niej słyszałam i się właśnie zastanawiam. Nie wiesz czy jest antyalergiczna ? Mój psiak jest bardzo wrażliwy i uczulenie ma prawie na wszystko . W razie potrzeby można ja zwrócić ?
×