Jump to content
Dogomania

zdrojka

Members
 • Content count

  4495
 • Joined

 • Last visited

About zdrojka

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 01/24/1977

Contact Methods

 • AIM
  6841161

Converted

 • Location
  Warszawa Służewiec
 1. zdrojka

  Migaczku...

  Trochę mnie tu nie było... Zrobiłam tacie kalendarz z Twoi zdjęciem, aż się popłakał... Cały czas pamiętamy o Tobie! Tata do dziś nie zdecydował się na wzięcie nowego psiaka, bo żaden Ci nie dorówna i nikt go nie przekona... Biegaj sobie szczęśliwy za tęczowym mostem i czekaj tam na nas, a jak się spotkamy, to Cię wytarmoszę za wszystkie czasy :)
 2. Hmmm trochę nas tu nie było... ;) Ale u nas wszystko dobrze, jakby kto pytał. Mała na działce szaleje jak szczeniak, choć trochę się zestarzałyśmy... A to już ponad 10 lat, jak jest ze mną. Pozdrawiamy wszystkich starych znajomych :D
 3. Witaj. Przepraszam, jeżeli nie życzysz sobie takiego typu wiadomości.

  Chciałam Cię bardzo prosić o pomoc przy pewnym psiaku.

  Nazywa się Doy.

  Panicznie boi się ludzi. Na ich widok trzęsie się i nie potrafi utrzymać na nóżkach. Chowa się, kładzie. Czeka na kolejne uderzenie. Kolejny ból.

  Nie przeszkadzałby ludziom w niczym. Do czasu, kiedy swój ból zaczął wylewać na psy. Zaczął je atakować, doprowadzał do ich śmierci. Dlatego … grozi mu uśpienie. Znalazło się wolne miejsce w świetnym psim hoteliku u dogomaniaczki ZuziM. Koszt miesięczny pobytu Doy’a to ponad 300 zł. Których nie mamy. A jeśli ich nie mamy, to Doy nigdzie się nie wybierze. A jeśli się nie wybierze, to zostanie w schronisku. A jeśli zostanie w schronisku, to umrze. Właśnie tak.

  Proszę o pomoc przy deklaracjach stałych … http://www.dogomania.pl/threads/222905-Przera%C5%BCony-DOY-potrzebne-deklaracje-na-hotelik! :( :(:(

 4. Dzieńdoberek :) Słuchajcie, daaawno mnie tu nie było, ostatnio na dogo prawie wcale nie zaglądam, niestety, takie czasy nastały... Dzięki za PW z info o nowym koncie. Mam prośbę, możecie sprawdzić, ile zadeklarowałam na Samiego i kiedy ostatnio wpłacałam? Czy mam jakieś zaległości? Ustawiłam sobie stałe zlecenie i za nic nie pamiętam, do kiedy było aktywne, a nie mogę znaleźć na stronie banku. Przepraszam, że Wam dowalam roboty, ale na prawdę nie mam czasu kompletnie na nic, a Samuszek tak mi zapadł w serce :)
 5. witam! zapraszam na dwa super bazarki dla porzuconej na parkingu Neski!

  1. psie akcesoria-szlafroczki, karmidełka, ręczniczki

  http://www.dogomania.pl/threads/2178...7#post18019767

  2. markowe ubrania, akcesoria do domu

  http://www.dogomania.pl/threads/2178...do-30-11.22-go

 6. Zapraszam na bazarek na operację stawów biodrowych Benia to juz ostatni dzień!

  banerekbeniu.jpg

 7. Ja też jestem :) Podtrzymuję swoje wpłaty, tak jak wpłacałam na Sonię i Agata, czyli 60 zł miesięcznie. Mam zrobione stałe zlecenie na konto Agaty, czy tak ma zostać? I co pisać w tytule wpłaty? Suńka kochana, ma taki śliczny pychol...
 8. Dzień dobry wszystkim :p Aniu, nie wiedziałam, że Basterek trafił do Ciebie, ależ on się wspaniale porusza z tą nóżką :crazyeye: :multi:
 9. Ja też jestem, zaglądam, ale na razie na ogłoszenia nie mam czasu, w ogóle na nic czasu nie mam... Ale kciuki trzymam!
 10. Jestem, zapisuję. Na razie kaski nie mam wolnej, ale może po 20-tym coś wyskrobię. A sunia przepiękna, tak się wspaniale uśmiecha. I dość młoda chyba, ząbki białe, nie starte...
 11. Przedłużam moje wpłaty 20 zł miesięcznie o kolejne pół roku, bo właśnie mi się skończyło stałe zlecenie. Co tam u Samiego...?
 12. Ale super wieści!!! Bardzo się cieszę, że obydwoje znaleźli domek :) Słuchajcie, jeśli chodzi o moją deklarację w sumie 60 zł miesięcznie, to ja ją podtrzymuję, będę wpłacać nadal na Wasze psiaki. Tylko napiszcie mi, na którego czy na które, to zmienię w stałym zleceniu, żeby było wiadomo, dla kogo wpłata.
×