Jump to content
Dogomania

psiezycie

Members
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. psiezycie

  Chodzenie na smyczy

  Myślę, że powoli możesz go przyzwyczajać do spacerów po mieście ze smyczą, ale oczywiście niech to nie stanie się codziennością, bo to dopiero maluch i powinien się przede wszystkim bawić, więc jeżeli będziesz miał okazję i miejsce na to ucz go także przywoływania do nogi i tego, żeby szedł luzem, ale obok Ciebie i nagradzaj, gdy przybiegnie. Powodzenia! ;)
 2. Dziękuję wszystkim za wypowiedzi! Ja właśnie też mam ten sam problem, mój piesek bardzo lubi uciekać i wybierać na samotne baaardzo długie spacery po bliższej i dalszej okolicy. Nie chciałam go zawiązywać i ograniczać wolności, więc myślę, że taki nadajnik GPS będzie świetnym rozwiązaniem i nasze problemy chociaż częściowo się skończą, zawsze będę wiedziała gdzie szukać mojego uciekiniera :)
 3. psiezycie

  Co poradzić linienie i łupież u psa?

  Musisz być cierpliwa i wyczesywać ją bardzo systematycznie, żeby jak najbardziej zminimalizować to niekontrolowane wypadanie sierści w każdym momencie. A jeżeli chodzi o łupież - powinnaś zgłosić to weterynarzowi, może to tylko rzeczywiście kwestia karmy, ale nigdy nie zaszkodzi zaczerpnąć porady kogoś znającego się na tym.
 4. psiezycie

  Aplikacje na Androida dla psiarzy

  Ja używam baaardzo fajnych aplikacji, którymi są różne symulatory gwizdków. To naprawdę super zabawa dla mnie i mojego psiaka, kiedy spędzamy czas w ogródku albo parku zawsze włączam aplikację i testuję różne gwizdki, żeby mój piesek mógł pobiegać i się pobawić.
 5. psiezycie

  Prośba o pomoc w wyborze rasy

  Ja Ci polecam przede wszystkim Golden Retrievera. To wspaniały psiak, który rośnie naprawdę duży, jest pełen energii, bardzo lubi spacery, jest przyjacielski do każdego, oczywiście jeżeli dobrze go wychowasz, ale nie powinnaś mieć z tym problemu.
×