Jump to content
Dogomania

elik

Members
 • Content count

  33172
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  92

Everything posted by elik

 1. Schroniska przepełnione są psimi tragediami :( Niestety nie damy rady uratować wszystkich. To boli. Bardzo boli, ale gdy w schronie znajdzie się szczeniak, psie dziecko, to podwójnie, potrójnie boli Co komu zawinił ten bąbel, że teraz w schronie cierpi samotność, tęsknotę za mamą, strach :( Nie mogę spokojnie spać, odkąd zobaczyłam zdjęcia tego maluszka na wątku ewu. Proszę, bardzo gorąco proszę pomóżcie znaleźć dobry dom dla tego dzieciaka. Ma szanse na opuszczenie okropnego schronu i oczekiwać na dom w hoteliku u naszej dogomaniackiej Anecik, znanej z serca do zwierzaków i wspaniałej nad nimi opieki. Wiadomo, to jeszcze nie dom, ale prawie dom : ) Jest to możliwe, ale jak zwykle uzależnione od kasy. Koszt podarowania maluszkowi godnego życia to hotelik 300,00 zł na miesiąc + koszty weta. Wiem, wszyscy jesteśmy już maksymalnie obciążeni zobowiązaniami, ale może ktoś ma jeszcze wolnego piątaka, wolną dyszkę, może komuś zwolniła się deklaracja, bo szczęśliwiec pojechał do swojego DOMU, może, może, może. . . :) Proszę pomóżcie pomóc kolejnej bidzie znaleźć swoje miejsce we własnym Domu u boku dobrych ludzi. B A R D Z O P R O S Z Ę O P O M O C D L A T E G O D Z I E C I A K A
 2. Uważam Cię za osobę odpowiedzialną więc jeśli obiecałaś pomoc, to wierzę, że nie zostawiłabyś mnie z problemem :)
 3. Gabryniu, dodajesz mi siły :) Jestem tak, brzydko powiem "zawalona" pracą na dogo, że ledwie zipię, ale miałabym wielki żal i pretensje do siebie, gdyby taka malizna trafiła na łańcuch :( EDIT Widzę, że i Basia poparła :) Kurtka na wacie. Do poważna decyzja. Teraz wychodzimy do Kościoła. Jak wrócę pomyślę, czy mogę się podjąć.
 4. Wykupiłam Malwince promowanie na pierwszej stronie przez tydzień. Może zauważy ją TEN Ludź :) Przelew. Przez nieuwagę przelałam z innego konta, nie z konta Malwimki. Musiałam zwrócić na konto, z którego nie należało tego zapłacić.
 5. Bardzo chciałabym dać jej BDT - za zwrotem ewentualnych kosztów weta, szelek,smyczy... ale boję się, że zostanę sama, a z różnych względów m.i. brak pełnej deklaracji dla mojej Malwinki, zobowiązania wobec innych psiaczków, nie podołam finansowo :(
 6. Czy jest po sterylizacji i jak długo jest w schronie?
 7. Serdecznie witam na bazarku, z którego dochód będzie tym razem podzielony pomiędzy większą niż zazwyczaj ilość psiaków :) 60 % zebranych środków otrzyma Abi, sunia, którą w schronie ogłoszono agresorką, a sunia tylko bardzo bała się kontaktu z człowiekiem, ponieważ nigdy go nie poznała. Obecnie przebywa na szkoleniu u trenerki Joli, gdzie okazało się, że jest bardzo pojętną uczennicą. Docelowo będziemy szukać dla Abi najlepszego na świecie domu :) Wątek Abi 20 % zebranych środków otrzyma Ula, sunia, o zabraniu której z zamojskiego schronu zadecydował, jak to w życiu bywa, przypadek. Udało się suni opuścić schron więc musimy jej pomóc w znalezieniu odpowiedniego domu. Wątek Uli 20 % zebranych środków otrzyma Malwinka, sunia zabrana z podłego schronu na Sląsku, u Anecik czeka na swój domek, wymarzony domek :) Wątek Malwinki po 50 % zebranych środków z fantów od nr 104 do nr 128 otrzymają Ajka i Gwiazdeczka. Wątek Ajki Wątek Gwiazdki Zasady bazarku Bazarek ma formę licytacji. Warunkiem wzięcia udziału w licytacji jest "przebicie" aktualnej kwoty o co najmniej 1,00 zł. Podczas licytacji należy podać konkretną proponowana kwotę. Licytacja typu - przebijam o 2 zł, nie będzie brana pod uwagę. Możliwa jest opcja K.T. Wówczas cena fantu to aktualnie obowiązująca kwota + 50 %. Wybierając opcję K.T. należy to zaznaczyć. Bazarek trwa do 18 sierpniaa 2018 r. do godz. 21:00. Koszt opakowania i wysyłki pokrywa kupujący wg cennika Poczty Polskiej. Fanty wysyłane są przesyłką rejestrowaną. Prośbę o przesyłkę nie rejestrowaną należy napisać na wątku (nie w PW). Na wpłaty czekamy do 7 dni po zakończeniu bazarku. Po tym terminie decyzję w sprawie fantu podejmuje organizator bazarku. Dopuszcza się możliwość indywidualnego uzgodnienia terminu wpłaty. Dla opcji K.T. wpłaty mogą być dokonane bezpośrednio po wybraniu tej opcji, przed zakończeniem bazarku. Wówczas wysyłka fantu nastąpi do 2 dniu po otrzymaniu należności. Jeśli wśród fantów nie ma nic, coby Ci się spodobało, przydało, to bardzo proszę podaruj psiakom serduszko za dowolną kwotę. One bardzo tego potrzebują. Jeśli chcesz, możesz podarować tylko jednemu, wybranemu psiakowi.
 8. Faktycznie jest prześliczna. Cukiereczek.
 9. Bardzo proszę na samą górę bazareczku!
 10. Malutka, przestraszona, bojąca się każdego gestu człowieka, skulona w schroniskowej budzie biało- ruda suczka. Ewu pisze o niej : Tak bym ją opisała, taką ją widywałam.... Benia.... schroniskowy okruszek. Smutna, załamana sunia o wielkich przerażonych oczach. 18.11.2017 r. Benia dostała swoją wielką szansę. Dzięki Ludziom wielkiego serca Benia opuściła schronisko i trafiła do domu tymczasowego, gdzie nauczy się ufać człowiekowi. Benia potrzebuje czasu i naszej pomocy. Pomóżcie nam pomóc Beni.
 11. Witaj Fanklubie :) Od rana siedzę przy kompie, ale dopiero teraz mam czas na przyjemności :) Musiałam zaktualizować stan posiadania psiaczków i przygotować na jutro wysyłkę z bazarku. Wczoraj zamierzałam to zrobić, ale byłam tak śpiąca, że nie dałam rady. Nasza Nesiowata to już chyba z zamkniętymi oczami te sałatki robi :) Chciałabym tak :) Ja, żeby cokolwiek zrobić, muszę mieć przepis i co trochu w niego ziorać :) Mam kilka przepisów Nesiowatej i muszę powiedzieć, że kiedy jeszcze miałam więcej czasu niż obecnie, zrobiłam kilka sałatek wg Jej przepisów i muszę powiedzieć, że bardzo mi i nie tylko mi, smakowały :)
 12. Nieodwołalnie! Tym razem nie będzie przedłużania :)
 13. Do profesjonalizmu to mu jeszcze sporo brakuje, ale jeśli Tobie się podoba, to mnie to cieszy :) No ładnie, psiaka do kury przyrównywać :)
 14. Na konto Gwiazdeczki wpłynęły poniższe kwoty: 80,50 zł - MALWA wpłata z bazarku - 9.08. 49,00 zł - Pan Mateusz deklaracja VII - 12.08. 20,00 zł - Yoana deklaracja VIII - 14.08. Bardzo serdecznie dziękujemy
 15. 15.08. konto Abi zasiliła wpłata Agnieszki od elik w kwocie 50,00 zł Serdecznie dziękujemy
 16. Za pobyt Abuni na szkoleniu w lipcu 2018 r. zapłaciła Zamojska Fundacja ZEA Bardzo serdecznie dziękujemy
 17. Burze jakiekolwiek by nie były, niech omijają Abi teraz i w przyszłości!!!
 18. 14.08. na koncie Gucia pojawiła się kwota 45,00 zł z tego bazarku. Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy mieli w tym swój udział
 19. Pytam ponieważ wczoraj 4 i 0,5 dyszki powiększyło zasoby Guciosława :) Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy
 20. A to Grzesiu jest taki zapracowany, że aż odpoczywać musi ? :)
 21. 13.08. na konto Ajkuni wpłynęła kwota 30,00 zł deklaracja kasiasekret na VIII. Bardzo serdecznie dziękujemy
×