• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

elik

Members
 • Content count

  22262
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

elik last won the day on January 22

elik had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Kraków

Converted

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

4742 profile views
 1. No to mówisz - masz :) Dodaję jeszcze jedna frotkę i zapisuję od razu, że Ty bierzesz w opcji T.K. :) EDIT Zrobione :)
 2. To mam dla Ciebie propozycję, myślę, nie do odrzucenia :) Zostawmy te frotki anecik, a ja dołożę dla Ciebie frotkę, którą znalazłam w czeluściach pudeł :) Dołożę pozycję 54 A za, 1,50 i zapiszę od razu, że Ty bierzesz w opcji K.T. za 3,00 zł. Odpowiada Ci to ?
 3. To wielkie dzięki Wzorcowa postawa dogomaniaka :)
 4. Powtarzam, żeby nie umknęło w ilości innych postów :)
 5. Zapisałam, ale muszę powiedzieć, że podczas mierzenia zauważyłam, że na pasku w miejscach łączenia materiał w 2 miejscach "popuścił" na niewielkim odcinku. Chyba spódniczka zrobiła się za ciasna :) Czy reflektujesz pomimo to ? Mogą ewentualnie obniżyć cenę, ale niewiele, bo i tak jest już b. niska jak za taka spódniczkę.
 6. Z przyjemnością Już zapisuję :) Dziękuję pięknie ą Już zapisane :) Dziękuję pięknie Już zapisane :) Jak tylko kurier przyniesie pakę, to zaraz podam obwód.
 7. No tak, oczu to my mu nie zmienimy.
 8. Wczoraj na konto suni wpłynęły następujące kwoty: ................10,00 - Sara2011 - 20.02. . . . . . .20,00 - Alaskan malamutte - 20.02. . . . . . .50,00 - Paweł syn Alaskan malamutte - 20.02. .............131,00 - anecik - bazarek - 20.02. Bardzo serdecznie dziękujemy
 9. Naziejko, dziękuję za życzliwość i troskę o moją nogę :) Jeśli chodzi o psiaki i spokój, to nic bardziej mylącego. Kajunia to wulkan energii, która rozładowuje na różniste sposoby, bardziej lub mniej mile widziane :) Ale co zrobić. To dzieciak, a u nas same staruszki, nie wyłączając nas. Nie ma już siły bawić się ciągle z sunią.
 10. Wysłałam do znajomej, której ufam także i pod względem wiedzy o karmach, zapytanie co sadzi o tej karmie Fitmin Dog For Life. Oceniła ją pozytywnie, tylko radzi zapytać o wielkość granulek, żeby dla Pikusia nie były zbyt duże. Zadzwonię i zapytam. Proszę nie zwlekajmy z decyzja co kupić, bo kasa będzie w banku, zamiast karma u Pikusia :)
 11. Ależ sunia wypiękniała :) I jak się jej sierść błyszczy :)
 12. Malagosiu kochana usiadłam do kompa i zanim przeczytałam posty kupiłam tę bluzeczkę, ale jeśli wymiary Ci odpowiadają, no to jestem skłonna zrezygnować, chociaż mi się podoba. Ale jeśli Tobie z jakichś względów nie odpowiada, to wracam do opcji K.T. :) Natomiast jeśli chodzi o poz. 40. to pod pachami ma szerokość 62 cm x 2.
 13. Ten biustonosz jest bardzo ładny, dobry wybór. Musimy poczekać na decyzję Ewy, gdy podam wymiary. Bardzo dziękujemy za udział w licytacji Nr 38 Wymiary: szerokość: pod pachami 62 cm x 2, karczku - 41 cm x 2, długość mierzona z tyłu od wszycia kołnierza 68 cm, długość rękawa 24 cm. Nr 40 Wymiary: szerokość karczku - 36 cm, długość mierzona z tyłu od wszycia kołnierza 76 cm, długość rękawa 63 cm. Po zmierzeniu fanta na zapytanie o wymiary zawsze je podaję pod opisem fantu, żebym znowu nie musiała mierzyć, bo w postach nikomu nie chce się szukać i wcale się nie dziwię :)
 14. Witaj anica :) Dogo coś od kilku dni szwankuje. Np znowu pojawiają się w oknie dialogowym już wysłane posty. Przed kilkunastoma minutami w ogóle padł serwer. Teraz znowu działa. Miejmy nadzieje, że już bez usterek:)