• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

elik

Members
 • Content count

  21449
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  27

elik last won the day on January 12

elik had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Kraków

Converted

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

4118 profile views
 1. 16.01. na konto bazarkowe wpłynęła kwota 55,00 zł od Bogusik. Bardzo dziękuję
 2. 16.01. na konto Grafisia wpłynęły poniższe kwoty: ......... 50,00 zł - od bakusiowa ......... 25,00 zł - od zozola77 ......... 20,00 zł - od Dulska Bardzo dziękujemy
 3. No i zauważył. Przedwczoraj dzwoniła dobrze się zapowiadająca pani. Powiedziałam co wiedziałam o Grafisiu i w celu uzyskania więcej informacji podałam nr do hoteliku. Jutro zadzwonię i zapytam czy dzwoniła.
 4. Dzisiaj, a właściwie to już wczoraj wielgachna paczucha dotarła. Nadziejko najukochańsza podziwiam Cię za kunszt pakowania i najmocniej przepitraszam, że jeszcze nie otwarłam tej paczki. Stoi na razie w kącie, oparty/ta o ścianę, żeby się przypadunkiem nie przewrócił/ła :) Jutro, co ja znowu gadam, już dzisiaj (jest godz. 00:27) będzie wielki dzień. Dzień otwarcia paczuchy i powitania nowego luda :)
 5. Jestem po konkretnej rozmowie z berni . Berni będzie szukała pani i spróbuje nakłonić ją do wspólnego pójścia do weta - dr. A. Gierek, a ja podejmę się uzyskanie zgody na wystawienie za usługi weterynaryjne faktury przelewowej i zorganizuję forsę. Ma się rozumieć przy Waszej wydatnej pomocy :).
 6. Trudno się mówi i . . . dobrze, że znowu jest na wątku :) Zaraz go sobie w sygnaturkę wstawię :) Dzięki :)
 7. Mogło się tak zdarzyć :) Dlatego banerek oprócz dołączenia do sygnatury, trzeba wkleić na wątek, ale korzystając z opcji "wybierz plik" (na dola po lewej stronie okna dialogowego. Wtedy można skasować banerek z własnej sygnaturki, a on i tak zostanie, bo jest zapisany na wątku :)
 8. To właśnie napisałam, ale poczekam aż pan sam zadzwoni i mu to powiem :) Wielgachna dzięki Anetko za wizytę PA Sprawdź też jakie mają tereny do wybiegu dla Lusinki :)
 9. Pan ze Skawiny, a raczej jego żona, nie jest zdecydowana.Pan ma dać znać do końca tego tygodnia. Chyba im odmówię, bo psa trzeba bardzo chcieć, żeby go dostać. Można si e zastanawiać, czy podobają mi się te buty, czy inne, a psa trzeba pokochać od początku. Jeśli ktoś się zastanawia, to znaczy, że nie kieruje się sercem. A jeśli nie sercem,to... no różnie być może. Odezwała się natomiast druga zainteresowana osoba - małżeństwo z dwójka dzieci: córka 16, syn chyba 8 lat. Bardzo im się Lusia podoba. Powiedziałam co wiedziała, a co nie pisze w ogłoszeniu i dałam nr telefonu do anecik. Po rozmowie z anecik pani powiedziała, że potwierdziło się to,co mówiłam o Lusi i że chcieliby ja poznać osobiście - wcześniej w rozmowie okazało się, że mieszkają około 15 km od anecik :) Są umówieni na poznanie Lusi we czwartek. Anetko mam nadzieję, że jeśli będą zdecydowani na adopcję Lusi, to odbędziesz u nich wizytę PA :)