• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

elik

Members
 • Content count

  24469
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  37

elik last won the day on July 22

elik had the most liked content!

About elik

 • Rank
  elik
 • Birthday October 6

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Kraków

Converted

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

6613 profile views
 1. No właśnie :) Ale Pani Ewa pisze, że podgryza koleżankę. "Mała rozrabia ,duuużo szczeka i próbuje podgryzać jedną koleżankę ,bo wie że tamta się jej boi ,taka cwana gapa ." :)
 2. Witaj Nadziejko :) Poproszę za C.W. Numer 27 Cuudenkooo! Duza zawieszka na dzrwi dosc duza lub do pokoju stan idealny! dostalalm w prezencie ale mam takie juz dwie wiec niechaj posluzy komus na szczescie cena wywolawcza 11 zł
 3. Ja cegiełkę za 5,00 zł poproszę i nr konta :)
 4.  

   pozdrawiam

   zapraszam w odwiedzinka

   na kramik nowy

   zapraszamPodobny obraz

 5. Współczuję. Wyobrażam sobie co przeżywałaś, bo zdarza się, że moje tymczasiki też czasem zniknął mi z pola widzenia. To potworne uczucie :( Dobrze, że się dobrze skończyło :)
 6. Kocham wszystkie moje zwierzaczki :) Czarnulka od wtorku jest już w swoim wspaniałym DS. Państwo 3 lata temu adoptowali ode mnie też czarną koteczkę Nelę, którą sąsiad przyniósł do nas jako maleńką koteczkę znalezioną na parkingu pod Biedronką. Była u nas około 2 miesiące. Wychowywała się z naszymi trzema wówczas psiakami i przyjęła ich zachowania :) Państwo są nią zachwyceni, podobnie jak teraz tą czarnulką.
 7. Ale to przecież watek Kikuni więc i jej zdjęć kilka :) W drodze na działkę trochu tłoczno, ale to tylko niecała godzina jazdy więc można wytrzymać :) Ale za to jak już jesteśmy na miejscu, to pełny luz :)
 8. Drugi kociak, 8 tygodniowy Guciu przyjechał na działkę ze swoją tymczasową panią, także moja znajomą, która 2 lata temu pomagała mi w opiece nad sześcioma maluszkami i ich dzika mamą tu na działce. Znajoma przyjechała na 2 tygodnie urlopu, ale nie mogła trzymać maluszka u siebie na działce, ponieważ na działce w okresie lata mieszkają jej 2 dorosłe kotki, oswojone dzikuski z działki. Ja, na zmianę z drugą sąsiadką, rano otwieram domek i wypuszczam kotki, a wieczorek, gdy już wrócą na noc, zamykam. Oczywiście daję jedzonko, zmieniam wodę i czyszczę kuwety. Te kotki mają przez cały dzień otwarte drzwi, żeby mogły wchodzić i wychodzić kiedy im się zechce. Maluszek nie może jeszcze swobodnie poruszać się po terenie działek. Jest to zbyt niebezpieczne dla maluszka więc na te 2 tygodnie zamieszkał u mnie w pokoju gościnnym. Tak się złożyło, że było to w tym samym, czasie, gdy znajoma poprosiła mnie o DT dla czarnuszki :) A gdzie jest najlepsza zabawa ? Oczywiście w zmywarce :) Pokój gościnny, zamieniony na kociarnię :)
 9. Kilka razy pisałam o moich maleńkich kocich tymczasikach, ale nie miałam jak ich pokazać :) Komp jest w lepszym stanie więc korzystam z okazji :) To czarna koteczka, którą jakiś bandyta przerzucił przez ogrodzenie na posesje mojej znajomej, gdzie w tym czasie były na zewnątrz domu dwa pitbule. Tylko dzięki szybkiej reakcji syna mojej znajomej. psy nie zdążyły dopaść koteczki. Niestety syn jest bardzo uczulony na wiele czynników, w tym także na kocią sierść i kicia nie mogła zostać u nich na czas szukania domu. Gdzie jest najlepsze miejsce na schowanie się ? Oczywiście pod miednicą :)