• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

elik

Members
 • Content count

  26566
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  52

elik last won the day on November 20

elik had the most liked content!

About elik

 • Rank
  elik
 • Birthday October 6

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Kraków

Converted

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

8359 profile views
 1. A ja zaglądnęłam do "Twojej" znajdki z cmentarza. Śliczna sunieczka. Wielkie dzięki, że ja zabrałaś do domu
 2. Ciiiiiicho wiem. Ja Ciebie też
 3. No tak, awizo w skrzynce. Jutro idę na pocztę :)
 4. Ja sie tak nie bawię, a Rudzia, to co ???
 5. Bardzo pięknie dziękujemy :) Jak zwykle poinformuję gdy kasiorka zamelduje się na koncie Teosia.
 6. Oby, bo do schronu wróciła z adopcji malutka sunia, zupełnie zagubiona :( Zwolniłoby się któreś miejsce dla niej. Co prawda Benia chyba jeszcze potrzebuje nieco czasu na pełną socjalizacji, ale może pani zdecyduje się zaczekać z adopcją.
 7. Oj tak Eluniu, kciuki potrzebne więc z dwóch powodów :)
 8. Jutro ma być spotkanie pani, która zadzwoniła w sprawie adopcji mojego tymczasika, mega strachulca. Ostrzegłam panią, że jeśli Kikunia jej nie zaakceptuje, co jest wielce prawdopodobne, to nici z jej adopcji. Powiedziałam, że mam do ewentualnej adopcji drugą sunię, podobna do Kikuni, tylko pulchniejszą i jest w hoteliku niedaleko miejsca zamieszkania Kikuni. Jeśli Kikunia nie zaakceptuje pani, to pojedziemy do hoteliku. Może Benia przypadnie pani do serca :) Ewa ostrzega, że Benia jest jeszcze nieadopcyjna - nie chodzi na smyczy, niechętnie podchodzi do człowieka. Kciuki na pokład proszę :)
 9. Witamy cieplutko:) Witam gorąco i pięknie dziękuję za cenne porady :) Ja sama nigdy tego nie robiłam, a moje psiaki maja czyszczone gruczoły regularnie co pół roku. Wetka mówi, że wpływ na zapychanie się gruczołów może mieć jedzonko. Benia jutro rano ma zamówiona wizytę u weta więc będzie miała oczyszczone gruczoły.
 10. Nie ma sprawy. Jutro będę w DT to odbiorę :)
 11. Witam :) Tak, byłam w pracy, a po, musiałam uskutecznić spacer z psiurkami, potem obiad i inne domowe sprawy, ale już jestem :) Każdy psiak, dla którego jestem skarbnikiem ma swoje osobne konto więc prawdopodobnie jest to inne konto, niż to,które masz, chociaż może się zdarzyć, że jest to to samo, bo po jakimś czasie od adopcji, to konto dostaje nowy psiaczek :) Zaraz porozsyłam nr konta. W tytule przelewu proszę wpisywać nick + dla Teo. Np alina135 dla Teo
 12. Tak właśnie zamierzam zrobić :) Dobrze byłoby, gdyby zaiskrzyło, bo zwolniłaby DT dla kolejnej bidy :) Zobaczymy czy w ogóle zadzwoni, bo może szukała dalej i znalazła gotowca, a nie psiaka nad którym trzeba jeszcze popracować :)