Jump to content
Dogomania

elik

Members
 • Content count

  34676
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  96

elik last won the day on September 30

elik had the most liked content!

About elik

 • Rank
  elik
 • Birthday October 6

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Kraków

Converted

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

14399 profile views
 1. Początkowo nie miały swoich domków. Nie od razu Kraków był murowany :) Przychodziły tylko na śniadanie i kolację, jak już psiaki były zamknięte w domu. Kotek na schodach z prawej strony to właśnie Łapkowa. Na razie nie mogę znaleźć zdjęcia jej samej. Jak już mogły wejść na działkę, to pojawiały się w różnych miejscach :)
 2. Agnieszko to nie jest link do Twojego ogłoszenia, tylko do moich ogłoszeń :) Podrzuć proszę link do Twojego ogłoszenia.
 3. Zbliżyły ich wspólne nieszczęścia :(
 4. O psia kość, to średnio dobrze. Oby tylko nie chciała ze strachu atakować. No to mamy kolejnego strachulca.
 5. Dziękuję :) Żeby tylko rozejm z kotkiem się utrzymał to będzie ok.
 6. Zabiorę się do tego od razu, żeby nie było, jak z tą Katanią w czerwcu - obiecała, a nie dała :) Ale to będzie w odcinkach, bo chciałabym Wam opowiedzieć prawie od początku. To będzie tylko szkic bo na ful opowieść nie starczy czasu, mojego i Waszej cierpliwości, ale na tyle na ile moja skromna dokumentacja pozwoli, nieco tekstu podrzucę. Na terenie działek rekreacyjnych grasowała grupka kotów, które mnożyły się i umierały i nikt nad tym nie panował, nikt się tym nie interesował. Gdy pojawiliśmy się tam my, było 11 kotków. W pierwszym roku naszej tam bytności łapaliśmy towarzystwo po kolei do klatki łapki i wszystkie 11 kotów woziliśmy do Krakowa do Pani dr Małgosi. Po zabiegu przebywały w gabinecie po kilka dni, po czym wracały na działkę. To Młoda i Młody, którzy do dzisiaj urzędują na działce. Jest jeszcze z nami Łapek, którego zdjęcie w klatce w czasie leczenia (miał wrzód na oku) i kastracji gdzieś powinnam mieć, ale na tę chwilę nie mogą odnaleźć. Jak znajdę to tu wkleję :) Kotki początkowo nie miały u nas domków. Były tylko regularnie karmione rano i wieczorem, gdy psiaki były już, albo jeszcze zamknięte w domu. W 2010 roku przeżyliśmy powódź, po której pozostały tylko 4 kotki :( Łapek który, jeśli ma dobry humor, jako jedyny pozwoli się głaskać i sam się łasi, Łapkowa, która opuściła nas 2 lata temu, poszukam zdjęcia, na którym jest sama Młoda i Młody
 7. Faktycznie malizna z Lolusia. Przy Laluni wygląda jak szczeniaczek. Ze zdjęć można sądzić, że trzymają się razem.
 8. Świetnie, że sunia ma już za sobą połowę drogi do hotelu u szafirki. Dobrze, że tak wyszło, że ma ui Ciebie przystanek w środku drogi, bo bezpośrednio z Bieszczad do szafirki to kawał drogi. Odpocznie sobie dziewczynka u Ciebie :) przed następna turą podróży. A te ząbeczki to były na psiaki, czy na ludzi?
×