• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

mpire24

Members
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. Ja nie jestem zwolennikiem wakacji nad morzem - głównie, ze względu pogody, która zazwyczaj jest okropna... Szkoda pieniędzy. Lepiej udać się do SPA i w nim spędzić urlop. W tym roku najprawdopodobniej udam się do http://www.bluediamond-hotel.pl w Rzeszowie (dysponuje atrakcjami zarówno dla osób dorosłych, jak i dla dzieci).
 2. Ja w tym roku chcę udać się w rejs po morzu śródziemnym. Jego zakupu chcę dokonać za pośrednictwem strony https://podrozeirejsy.pl - czy kiedykolwiek byliście na wakacjach tego typu? Czy myślicie, że po wcześniejszym uzgodnieniu będę mógł zabrać ze sobą psa?
 3. Jeśli się nie upierasz, to udaj się do Zakopanego. Tam, możesz wynająć apartament i spędzić Sylwestra w gronie przyjaciół. Za pośrednictwem strony http://zakopaneapartamentylux.pl/apartamenty-pokoje-zakopane.php/ możesz dokonać ich rezerwacji... Są stosunkowo tanie, a ich standard często jest wyższy niż hoteli...
 4. Moja przyjaciółka zdecydowała się na zakup mieszkania i poprosiła mnie, abym pomogła jej je urządzić. Niestety, nie wiem, jakimi zasadami się przy tym kierować. Czy nie lepiej byłoby skorzystać z usług projektanta wnętrz? Można ich znaleźć między innymi w tej, krakowskiej firmie: http://www.dom-art.eu/projektowanie-aranzacja-wnetrz/ (na jej stronie internetowej opisano szczegółowo, jak wygląda proces projektowania przez nich przestrzeni i wiem, że samodzielne zaaranżowane wnętrza sprawi nam niemały problem).
 5. W korzystnej cenie udało mi się nabyć działkę budowlaną. Chciałbym wybudować na nim niewielki dom parterowy. Na początku muszę jednak zaopatrzyć się w odpowiedni projekt. Chciałbym nabyć go na https://www.homekoncept.com.pl/projekty-domow - na zakup którego się zdecydować? Zależy mi na tym, aby był nowoczesny, jedyny w swoim rodzaju...
 6. Tak się składa, że zdecydowałem się na montaż kominka. Teraz, zastanawiam się nad tym, czym mógłbym go wykończyć. Na https://sklep.auroks.pl/plytki-recznie-formowane natrafiłem na ręcznie formowane płytki. Czy myślicie, że się nadadzą? Na pewno prezentują się pięknie...
 7. Nie wszyscy mogą używać tych samych kosmetyków. Nie zapominajmy, że każdy z nas ma inną skórę, która wymaga innego traktowania... Jeśli nie wiemy, których kosmetyków używać, najrozsądniej jest udać się do gabinetu kosmetycznego i poprosić o poradę. Z uwagi na to, że jestem z Krakowa, ja korzystam z usług http://scmestetic.pl (często, podczas wykonywanych zabiegów rozmawiam z kosmetyczką i pytam się, które kosmetyki powinnam stosować, a które odstawić).
 8. Zaopatrz się w karmę o obniżonej kaloryczności. Możesz ją kupić na https://www.maxandmrau.pl/product-pol-2406-Bozita-Naturals-Light-2-4-kg.html - pamiętaj przy tym, aby dostarczyć psu wszystkich, niezbędnych do prawidłowego rozwoju składników. Broń Boże nie można go głodzić!