• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

kinga90

Members
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. Wiesz co, żeby trochę zwierzaka oczyścić ze złogów toksyn i innych takich można wodę specjalną kupić - Lourdes Detox Aqua. U naszego charta ją stosujemy i daje to efekty, piesek ma lepszy humor, więcej energii, tak jakby był młodszy o dobre 5-6 lat.
 2. Kupiłam wodę psu ze 2 miesiące temu o działaniu detoksykacyjnym i myślę, że to fajna opcja. Woda się nazywa Lourdes Detox Aqua. Nasz pies jest raczej z tych dużych, potrzebuje się wybiegać, a nie mieszkamy koło lasu, łąk itp. więc głównie spaceruje po miejskim środowisku gdzie wiadomo że i w powietrzu jest kupa chemii i toksyn i w ziemi, i w wodzie i w jedzeniu...wszędzie.
 3. Ciekawym pomysłem jest woda alkaliczna dla psa, coś takiego choćby jak Lourdes Detox Aqua. Zamawiałam ze dwa miesiące temu i pomaga. Byłam trochę sceptycznie nastawiona, ale ewidentnie odkąd sunia pije tę wodę zamiast kranówki to wygląda dużo lepiej – już z nią nie muszę 5 km przejść na spacerze żeby się załatwiła....
 4. Dobrze naszym psom robi picie wody antyoksydacyjnej Lourdes Detox Aqua. Oba miały problemy z sierścią, i też obydwu psiakom się polepszyło, sierść jest mocniejsza, nie wypada tak łatwo.