• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

thekk

Members
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

 1. Nie karmimy royalem.. Dostaje Brita Care Grain-free. Dla twojej informacji- pies z ryżu i makaronu nie pobiera żadnych wartościowych składników, więc przy karmieniu mięsem nie ma potrzeby używania takiego wypełniacza :) A suchą karmimy z wielu względów.
 2. Czy lamblie, gardia, toksokara mają rzeczywisty wpływ na spowolnienie rozwoju fizycznego psa? Mam na myśli kwestię wzrostu bo waga jest OK.
 3. Witam, mamy w domu dziewczynkę siberian husky, jesteśmy zarejestrowani w zkwp. Młoda ma skończone 8miesięcy i trochę martwi mnie jej wzrost. Długo dojrzewałam do podzielenia się tym problemem bo zależy nam na wystawach... Aktualnie dzieciak ma 48cm w kłębie - na pewno dobrze mierzona, 3tyg. temu.. I od tego czasu wzrost stanął, zaczynam się martwić, że nie "dobije" nawet do dolnej granicy wzorca- tak mnie dzisiaj nastraszył facet, który szyje dla nas sprzęt. Hodowca mówi żeby jej dać witaminy, ale dla mnie to bez sensu bo je pełnowartościową karmę + dostaje AntiFlexi+ oczywiście w dawce profilaktycznej. Czy mieliście takie kurduple, którym się jeszcze urosło wzwyż do tego 12-15 miesiąca? Co sądzicie o dodatkowej suplementacji?