Jump to content
Dogomania

Agata Balu

Members
 • Content count

  1528
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Agata Balu

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://azorki-mruczki.pl
 • Skype
  zofiaanna

Converted

 • Biography
  starszą panią z młodym psem
 • Location
  Kraków
 • Interests
  psy i inne kręgowce
 • Occupation
  inżynier mechanik
 1. Odkąd choruję, a choruję od roku, mam doświadczenie z kontaktów płatnych wyprowadzających, z moim psiakiem. Było ich w tym czasie co najmniej 30 sztuk. Różne, z polecenie, z łapanki, albo z Internetu. Zauważyłam że mój psiak (który kocha ludzi) do pewnych osób podchodzi z obawą, a b. rzadko z agresją. Zdziwiło mnie że w stosunku do dwóch osób bronił się zębami (nie gryzł, ale ostrzegał) przy zakładaniu szelek. Myślę więc, że wyczuwał osoby które nie powinny mieć kontaktu z psami. NIGDY! Chyba ta pani z opisu też nie powinna mieć żadnego psa.
 2. Agata Balu

  Zakończony Różności dla Korniczka i Kseni

  Proszę 2 za 35 :-) Ponieważ rzadko bywam na Dogomanii to proszę o wybaczenie jeżeli coś przegapię.
 3. Agata Balu

  MISIO ma DOM :).

  O.K. Niech będzie Ninka, ale tylko do końca roku. Potem znajdę psa :-)
 4. Agata Balu

  MISIO ma DOM :).

  A macie jakiegoś takiego biedaka który potrzebuje wsparcia? To podaj mi salibinko link do niego i przeniosę tam wpłaty. Teraz jestem bardzo zajęta i na dogomanię prawie nie wchodzę, więc sama nie mogę wybrać, ale chciałabym wiedzieć kogo wspieram. Mój e-mail znasz.
 5. Agata Balu

  MISIO ma DOM :).

  Ja raczej sądzę, że idzie ku dobremu. Brak wiadomości to chyba dobra wiadomość. A kasa niech sobie leży. W banku oprocentowanie mizerne :-)
 6. Agata Balu

  MISIO ma DOM :).

  Dotąd będę wpłacać na Misia się dokąd się nie dowiem że Misio zostaje na dobre u Pani Ani. Proszę także nie oddawać mojej wpłaty na innego psa. A może n.p. trzeba będzie wspomóc jego leczenie? Przywiązałam się wirtualnie do tego psiaka!
 7. Agata Balu

  MISIO ma DOM :).

  Ma ktoś kontakt z salibinką? Wysłałam maila, ale nie odpowiada.
 8. Agata Balu

  MISIO ma DOM :).

  Nie minęły jeszcze 2 tygodnie! :(
 9. Jeżeli zaczipowano psa to powinnaś znać numer czipa. Po numerze dojdziesz w jakiej bazie został zarejestrowany. Sprawdzisz na www.europetnet.com. W okienku, które się pokaże, wpisz numer czipa i naciśnij Enter. Zostaniesz przekierowana do bazy w której pies został zarejestrowany. Jeżeli tam nie znajdziesz to zarejestruj go w Safe Animal
 10. Agata Balu

  MISIO ma DOM :).

  Ja też z napięciem śledziłam tę pierwsza wiadomość. I bardzo bardzo się cieszę!!! Z tego co napisała Salibinka widać, że pani Ania jest nie tylko dobrą kobietą, ale i osobą inteligentną. Jeżeli u niej się Misio nie zaaklimatyzuje to chyba już potem nigdzie. Nie wiem w jakiej kondycji materialnej jest pani Ania, czy będzie miała pieniądze gdyby, nie daj Boże, Misio zachorował. Może zbierajmy jeszcze jakiś czas pieniądze dla Misia? Co najmniej przez jeszcze 3 miesiące? Co Wy na to? Mam jeszcze pytanie: do jakiego miasta Misio trafił?   P.S. Jak rozumiem Misio został "wyciągnięty" z krakowskiego schroniska?
 11. Agata Balu

  MISIO ma DOM :).

    To dobra wiadomość :smile: . Dziękuję, no i "oby tak dalej"!!!  
 12. Agata Balu

  MISIO ma DOM :).

  Na tym ostatnim zdjęciu ma niezłe te dolne kły :-) Czy te górne też takie?
 13. Agata Balu

  MISIO ma DOM :).

  A ja mam prośbę: czy można by zamieścić aktualne zdjęcie Misia? Ostatnie były ponad pół roku temu: 2014.05.28. Może by tak częściej go fotografować?
×