• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

kalina22

Members
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Akcesoria, typy grzebienie, kupuje zazwyczaj w tym sklepie https://sklep.germapol.pl/ Maja spory wybór rożnych psich wynalazków :)
 2. U mnie też pies tak się zachowuje. Robi to bez względu na porę roku i jedzenie.
 3. Tak, w każdym sklepie zoologicznym jest pełno szamponów. Najlepiej kupić łagodny szampon, dla wrażliwców, wtedy masz pewność, że nie uczuli :)
 4. Moja uwielbia książki o tematyce przygodowej :)
 5. Żołądki, wątróbka są ciężkostrawne. Nie dawałabym szczeniakowi podrobów :(
 6. Gotuje kasze gryczaną najczęściej. Czasem zdarza się też ryż. Mój pies uwielbia też surowe marchewki :)
 7. Moj pies ma parę lat i jest bardzo oporny na naukę ;) Chodziłam z nim tip topami, zatrzymywałam się, kiedy zaczynał ciągnąc, czyli co sekundę ;), i nic to nie dało. Rwie do przodu jakby od tego zależało jego życie ;) Myślałam też nad dłuższą smyczą. Może gdyby miał więcej przestrzeni to by się tak nie zachowywał... Brat, który miał więcej siły wyjechał, i teraz ja sama sobie nie mogę poradzić ;)
 8. Najlepsze są piszczące zabawki ;) Tylko niestety to zabawa na zaledwie godzinie dla mojego psa :) Rozszarpuje je w szybkim tempie :)
 9. Mój sie przyzwyczaił do spania na łózkach i nie korzysta niestety z legowiska ;)
 10. Witam wszystkich forumowiczów :)
 11. Mój owczarek ma kolczatkę, bo bardzo ciągnie. Nie można go tego oduczyć :( Jednak myślę, zeby kupić mu szelki, bo w kolczatce sie dusi jak tak rwie do przodu... Może szelki będa go bardziej hamować? Jak myślicie?
 12. Wyglada uroczo :)