• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

dostawca

Members
 • Content count

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Parę dni temu ponad moim sklepem był w nocy jakiś duży wyciek wody, która zalała kilkadziesiąt kilogramów karmy w magazynie. Sprawa się skomplikowała i chciałabym zwrócić się do kancelarii np. do takiej https://codex.org.pl/jednorazowe-odszkodowanie-z-krus-wypadek-roli/ by pomogła mi z problemem. Mam jednak pytanie - ile to może potrwać?
 2. Hej forumowicze, potrzebuję by ktoś z was polecił mi sprawdzoną kancelarię windykacyjną. Dłużnik od dawna już wprost mi mówi, że pieniędzy nie odda i nie widzę innej możliwości poza załatwieniem sprawy w sposób bardziej oficjalny, może to go wreszcie ruszy. Na tę chwilę odpowiada mi ta kancelaria https://www.aif.com.pl/ Temat trochę straszny, ale czasami i tak trzeba:)
 3. Cześć, mam pytanie dla tych, którzy się z tym problemem zetknęli. Nastąpiła śmierć w mojej rodzinie i nie mając do tej pory z tym doświadczenia szukam jak dostać z tego powodu doświadczenie. Znalazłem kilka artykułów oraz firm takich jak ta https://codex.org.pl/odszkodowania/odszkodowanie-za-smierc/odszkodowanie-za-smierc-brata/ , ale to nadal za mało. Dobrze by było poznać opinię kogoś, kto ma to za sobą.
 4. Hej wszystkim. Pozdrawiam