• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Finn17

Members
 • Content count

  33
 • Joined

 • Last visited

About Finn17

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
 • Location
  Floryda
 1. Jaki słodziak :))
 2. Dzięki Cerro :) na jakiego pieska czekasz ?
 3. Hej , biorę go z hodowli Ridgebury na Florydzie . Szczeniaki urodziły się 16 lipca
 4. Kluski maja juz tydzień :)
 5. Jaka ona śliczna i taka mądra :) Bardzo się cieszę ,ze mała już jest z Wami . Sonia i Lexi teraz będą najlepszymi kumplami , może dzięki jamnikowi ,mała tak nie będzie tęskniła za starym domkiem ? latwo zakochać się w tej ślicznej białej mordeczce :) Gratulacje :)
 6. Hej Cerro :) mnie w miedzy czasie czeka przeprowadzka , przylot mojej mamy ( na miesiąc ), zakup mebli ...wiec będę trochę zajęta i mam nadzieje , ze czas jakoś szybciej mi zleci .
 7. Cath , dawaj recenzje z dzisiejszego dnia :)))
 8. Mój piesek urodził się 16tego lipca . Hodowca powiedziała , ze piesek będzie gotowy do odebrania jak ukończy 8 tygodni . Myśle , ze moje cudeńko będzie u nas w domu pod koniec Września :) . dostalam dzisiaj e-mail od pani , ze wyśle mi nowe fotki jak pieski będą miały tydzień :) czekam na zdjęcia zniecierpliwieniem . To jednak będzie Lexi a nie luna ? :) co dokładnie masz w wyprawce ? Powodenia jutro :) daj znać !
 9. Super :) na pewno będę zaglądała :)
 10. http://www.sioz.pl/DetailsOfTheAnimal.aspx?ShelterID=46dd064a-9604-4a6e-b498-5419e19b4277&AnimalID=4729
 11. Dziękuje Cath3erine, daj znać :) nosze się z zamiarem kupienia podobnej , ale nie wiem właśnie czy kong dla szczeniaków nie byłby lepszy , a może kupić oby dwie zabawki :) w sklepie widziałam takie :
 12. Dzięki Anusia :) będę świństwa wprowadzała stopniowo i poczekam z tym aż szczeniak będzie trochę starszy . Cath3erine , west highland white terier to ulubiona rasa mojej przyjaciółki , planuje ona w przyszłości zakup pieska tej rasy .
 13. Właśnie , tez się nad tym zastanawiałam . Tutaj sprzedają to na każdym kroku i polecane jest przez znanego trenera o imieniu Zak George . Jednak mam pewne wątpliwości co do bezpieczeństwa , nie chce skrzywdzić mojego pieska i dlatego wole popytać się bardziej doświadczonych osób :) miałam to w ręku i wydaje mi się to bardzo twarde jak dla ząbków szczeniaka a chciałam kupić choć jednego naturalnego gryzaka .
 14. Tak dam znać :) a Ty jakiej rasy pieska będziesz miała i jak na imię mu daliście ?
 15. Tak zobaczymy tym imieniem :) Narazie kupiliśmy jemu 4 zabawki , ale patrzyliśmy już na wszystkie akcesoria , łóżka , klatkę itp . Na pewno kupię mu Kong do gryzienia , bo bardzo polecane na tym forum . Czy poroże jelenia (lub renifera jest zbyt mocne dla ząbków ? Czy taki gryzak jest odpowiedni dla szczeniaków ?