• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Finn17

Members
 • Content count

  84
 • Joined

 • Last visited

About Finn17

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
 • Location
  Floryda
 1. tak , wiem , żeby od razu nie zamykać maluszka w klatce bo się zniechęci . Czytałam w książce , aby powoli przyzwyczaić szczeniaka do klatki a najlepiej jakby kojarzyła się ona z czymś dobrym . Zaczęłam podawać mu pokarm i smakołyki do klatki , mały sam wbiega i je w niej . Czasami podaje mu smierdzioszka do klatki i Sammy leży i obgryza go nawet 15 minut . Jednak nigdy go jeszcze nie zamknęłam w klatce i wyszłam z domu . czy możesz mi proszę powiedzieć jak poradziłaś sobie z suczka z lekiem separacyjnym . Dziekuje :)
 2. A nie mogłaś napisać inaczej ? Od razu z dupy strzelać ? Na pewno zastosuje się do twojej porady . Co innego jakbym usłyszała pouczające za i przeciw , od tego chyba jest to forum .
 3. Obawiam się nauki siedzenia w klatce . :/
 4. Myślałam , ze początki będą trudniejsze . Mały w nocy nie płacze , śpi w moim pokoju na swoim legowisku . Idzie spiąć różnie , miedzy 22 a 23 . Budzi się w nocy Ok 2 na krótki spacerek po dworze ( siusiu czasami kupka ) i później do domu znowu spanko . Noc kończy się Ok 7, dzisiaj wstał po 7:30. mam go od poniedziałku a juz nauczył się komendy siad i chodzenia na smyczy . Przez te 4 dni zrobił dwa razy siusiu w domu . Przeważnie załatwia się na dworze .
 5. Moja pieknota
 6. W końcu się doczekałam . Dzisiaj odbieram mojego pieska :)
 7. Dziękuje :) tak , uważamy i jesteśmy przyszykowane
 8. Jaka śliczna :)
 9. Dzisiaj jest dzień w którym miałam jechać po mojego szczeniaka :( ze względu na zbliżający się huragan musiałam odwołać odbiór mojego pieska do czasu nieokreślonego :(
 10. Oh dopiero teraz zobaczyłam , ze ogłoszenie nieaktualne
 11. Ja tez mam myszoskoczki i już nie długo zamieszka z nami pies . Znam osobę co ma dwa setery a mieszka w nie dużym mieszkaniu . Seter należy do bardzo aktywnych ras a ze zdjęć i filmików , psy mojej znajomej są bardzo szczęśliwe . Moja koleżanka zabiera je na długie spacery i w miejsca gdzie mogą się dobrze wybiegać . Uważam , ze również Twoj piesek mógłby być szczęśliwy w Twoim mieszkaniu , jeżeli zapewnisz mu dawkę ruchu na świeżym powietrzu . poza tym zgadzam się z Bou całkowicie . Piesek na pewno będzie szczęśliwszy maja kochająca i dbające o jego wymagania rodzine niż siedząc w schroniskowym boksie .
 12. Tak , zmienię na bezzbóżowa . Wolalabym karmić naturalnym jedzeniem , ale obecny tryb życia mi nie pozwala .
 13. :((( okropna jest ta sytuacja . Najbardziej niezrozumiałe jest to , ze są dowody okrucieństwa ale nie można z tym walczyć. To jest tak jakby właściciel miał pozwolenie na takie zachowanie . Skoro jedna organizacja ma związane ręce , można szukać pomocy u innej ? Ktoś tutaj zapropnował włączenie do akcji prasy , TV ...
 14. Ojeju Cerro , zazdroszczę !! Mi niestety pozostaje oglądanie zdjęć , pewnie dlatego tak je przeżywam i wstawiam tyle fotek na tym forum :) Hodowca zaprosił mnie abym osobiście poznała pieski , niestety mam ok 326 km w jedna stronę . Może kiedyś nie wytrzymam i pojadę , bo serce strasznie ciągnie w tamta stronę :)