Jump to content
Dogomania

Martello

Members
 • Content count

  39
 • Joined

 • Last visited

About Martello

 • Rank
  Advanced Member
 1. Dziekuje bardzo! Pieniazki juz powedrowaly do Maksia:) pozdr serdecznie Cie Ewus
 2. Oleno czy moge zarezerwowac dla os z forum miau nr 27 i 29,plizz.
 3. Ania, ja bym tak wielkiego bazaru nie ogarnęła. Ja przy 20 fantach generuje większy niz Twoje drobniutkie pomyłki przy tym. Wielkie dzięki za świetny bazar! Będę podrzucać i reklamować Cioteczkom;)!
 4. U mnie wszystko się zgadza z numeracją, potwierdzam zakupy:)
 5. Aniu nr 66 worek sportowy kupuje!potwierdzam
 6. Aniu, już piszę. Chciałam kupić dzbanek w odcieniach niebieskiego, z naczynek rezygnuję- z nr 44 rezygnuję. I chciałam kupić ksiązkę C.Laeckberg + pojemnik pies:) Wielkie dzięki!
 7. Aniu, Chciałabym odwołać rezerwację- nr 33-ze względu na kolor(szukam własnie takich, o takim fasonie, ale w odcieniu dzinsu!)nr 50a i nr 44. Chciałąbym potwierdzić zakup jesli oczywiście mozna nr 50b- dopytałam czy prezent by się podobał;) Dodatkowo kupić rzeczy o nr:44, 70, 66b.
 8. Kochani bardzo dziekuje za odwiedziny na bazarku
 9. jesli juz można to poproszę 11,66 i 41 i czy można byłoby zarezerwowawać na kilka godzin nr 44, 50- chciałam kupić na prezent,i czekam na odp.) Chciałam dopytać jeszcze o kolor spodni(są granatowe?!) z nr 33 i szerokośc w udzie;)
 10. Piękny Maksio liczy na wsparcie. Potrzebuje karmy antyalergicznej! Zapraszam Cioteczki za bazarek.
 11. Dziękuję za odwiedziny na bazarku i niestająco zapraszam:) Terra, przejrzałam zbiory kart i naklejek z piłkarzami. Mam odłożone dla Ciebie-12 kart i 25 naklejki. Postaram się dzis wieczorem wpaść do "Sąsiadki" moze będzie miała te, których ja nie mam;) Z listy podanej przez Ciebie brakuje nam 11 naklejek. Jak doślę Ci 12 kart, to będziesz mieć juz komplet kart. "Do zebrania jest: 96 naklejek z profilami 20 piłkarzy i zdjęciami obrazującymi istotne momenty z historii polskiej piłki nożnej 18 kart kolekcjonerskich". Podaj adres do wysyłki na priv:)
 12. Witajcie, baaardzo dziękuję za odwiedziny na bazarku i zakupy. Olena84- nr 8 mamy w wersji KT- 10zł, odkładać ?! (fajny jest ten zestawik, bo oglądałamJ) Nadziejka- nr 6- próbeczki-odłożyłam dla Ciebie, fajne są! Na razie niestety nie mam chyba pomysłu na nowe książki na bazarekLMam mieć za jakiś czas dostawę książek na bazaek;) Z jakiego gatunku książkami byłabyś zainteresowana;) ?! MDK8- mamy 38,50,55,79. Z Twojej listy brakuje nam tylko nr 43. Gryf80-podaj na priv dane do wysyłkiJ
×