• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Muffinka97

Members
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

About Muffinka97

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 04/03/97

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Kraków
 1. obóz z psem

  @Puciek jak chcesz, na stronie ViaCamp masz "wycieczka po ośrodku" i jak klikniesz tam taką mapkę to otworzą Ci się zdjęcia ośrodka, murowane domki i pawilon. Mi się podoba bardzo zakwaterowanie :) a "wakacje z psem" to obóz z psem, więc już są one udane bo jedziesz ze swoim największym skarbem na obóz młodzieżowy :))
 2. obóz z psem

  Wakacje z psem ViaCamp wyglądają na takiej zasadzie, że przyjeżdżasz z psem na obóz i każdego dnia masz zajęcia z posłuszeństwa lub na torze agility. Masz również spacery z psami do lasu, na miasto, na pola itd. ogólnie panuje super atmosfera, zajęcia prowadzą bardzo miłe instruktorki z wieloletnim doświadczeniem. Przynajmniej z tego co mi wiadomo i się dowiedziałam, tak wygląda taki "obóz z psem" ViaCamp w wakacje. Są też inne profile obozowe jak np. obóz paintballowy, obóz quadowy, obóz gokartowy, obozy dla dzieci, obozy przygodowe, obóz wodny chyba z tego co widziałam, no i jest tez obóz wypoczynkowy itd. ale to są już inne tematyki niż psy. Ogólnie takie typowe, tematyczne Obozy Młodzieżowe na Mazurach. Gdybyś miała więcej pytań to pytaj śmiało, odpowiem ;)
 3. obóz z psem

  Dziś albo jutro będę rezerwowała obóz z psem "cztery łapki" na turnus 2! :D moja koleżanka będzie jechać chyba na obóz wypoczynkowy "Relaks na Zdrowie", tak więc jedziemy obie na viacamp :) jak dołączy się do nas trzecia osoba, to będziemy mogły zrobić jeszcze rabat "przyjaciele", -50zł od każdej osoby. Czekamy w takim razie na kontakt od kogoś! Tutaj jest link do obozu wypoczynkowego i cztery łapki kliknijcie http://viacamp.pl/obozy/relaks-na-zdrowie http://viacamp.pl/obozy/cztery-lapki
 4. obóz z psem

  @MyDoggy ja będę najprawdopodobniej jechać na obóz z psem "cztery łapki" na turnus 2, lecz nie wiem czy nie zostanę jeszcze na turnus 3. Ale w najbliższym czasie na pewno się dowiem! ;) chce załatwić to teraz ponieważ ViaCamp ma rabaty i promocje duże na obozy młodzieżowe. ;)
 5. obóz z psem

  @Puciek sprawdziłam, dziękuje bardzo, rozmawiałam też z koleżanką z klasy, chce bardzo spędzić wakacje ze mną, lecz nie ma psa, tak więc na obóz z psem nie może pojechać :( ale zaproponowałam jej obóz wypoczynkowy ViaCamp albo obóz przygodowy, może uda się namówić, mam nadzieje!!! a tak btw jak długo masz styczność z psiakami?
 6. obóz z psem

  Aaaaaa!!! Zawsze chciałam jechać na taki obóz z psem! :D sama co roku jestem uczestniczką z niejednego biura podróży i mam wiele niesamowitych wspomnień z obozów z psami. Przeczytałam dokładnie ofertę obozu "cztery łapki" przez ViaCamp, którą udostępniłaś i zaciekawiły mnie bardzo zajęcia z agility. Zawsze chciałam wziąć tez udział w szkoleniu Timo na agility! ❤️