Jump to content
Dogomania

pitusia

Members
 • Content count

  289
 • Joined

 • Last visited

About pitusia

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

867 profile views
 1. pitusia

  Zakończony. O!Volumen do 28.09. godz. 20.00

  Potwierdzam otrzymanie książki, bardzo dziękuję.
 2. No właśnie mówił mi żeby być czujnym. Martwi mnie to bardzo, bo my mamy obok plac zabaw dla psów, na który codziennie chodzimy, a ludzie z całej Warszawy przyjeżdżają, jak jeden będzie chory to może się wiele psów zarazić. Maleństwom z tego wątku niestety nie udało się pomóc, ale może dzięki naszym rozmowom tutaj więcej osób się dowie o tym nowym typie i uda się inne psy uratować.
 3. Taki wirus był w zeszłym roku w Warszawie. W zeszłym tygodniu mi weterynarz o nim opowiadał i mówił, że chorowały psy, które były u niego szczepione, więc był pewien, że powinny mieć odporność. Też mówił, że tylko osocze od psa, który to przeszedł i wyzdrowiał pomagalo.
 4. Trzeba go będzie pewnie w klatkę złapać. Radzę na FB skontaktować się z TROP lub TROP Mazowsze. Oni się specjalizują w łapaniu psów. Tylko trzeba wiedzieć co z nim później zrobić. Wiem, że złapane przez nich psy z Warszawy trafiają zwykle na Paluch.
 5. W kwestii złapania można by się TROP-em skontaktować.
 6. pitusia

  Zakończony. O!Volumen do 28.09. godz. 20.00

  Dzień dobry, poproszę Chmielewska nr 66
 7. Chyba pierwszy raz mam nadzieję, że nie uda się komuś złapać psów. Czasami co nagle to po diable, a wystarczy się dobrze przygotować. Pomogłoby się całej rodzinie. Jeśli "wolontariat to pomoc psom by wyszly zza krat" to po co biorą szczeniaki do przytuliska.
 8. Miałam dzisiaj krótkie, ale przemiłe spotkanie. Modelka nie za bardzo chciała pozować, bo spieszno jej było na kanapę:) Ale dała się wygłaskać:)
 9. pitusia

  Do zamknięcia. O!Volumen do 9.03. godz. 21.00

  Jak PP działa każdy wie, niestety książki dotarły do mnie dopiero dzisiaj, ale w całości:)
 10. Ja bardziej bym się bała, że DS, który chce się pozbyć problemu, mając coś takiego w umowie po prostu psa wywali.
 11. Chciałam jeszcze dodać, że tak piszę to wszystko, by nie wykluczać przyszłego domku w bloku. Na pewno to duży stres dla właścicieli, jak sąsiedzi się czepiają, dla nas był jeszcze większy, bo my byliśmy w miarę nowymi lokatorami i nie znaliśmy sąsiadów, ale dzięki Patti teraz bardzo się lubimy z wszystkimi sąsiadami z piętra, a oni jak ją widzą to dają się jej porządnie wycałować:) A z tymi jednymi z niższego piętra, no trudno nie każdego trzeba kochać, ale żyjemy w pokoju:)
 12. Nie można oczekiwać od sąsiadów, że zaakceptują wycie psa, ale można im wytłumaczyć sytuację i powiedzieć, że się nad tym pracuje. Mnie przeszkadza to, że słyszę cały dzień telewizor u sąsiadki, ale takie są uroki życia w bloku, zawsze coś słychać, nawet głośniejsze rozmowy za ścianą. Trzeba jakoś się starać współżyć, my nigdy nie zostawiamy psa samego wieczorami, a nawet w weekendy staramy się na wszelki wypadek tego nie robić. Co do porad internetowych, to ja bym nie odrzucała ich. Wiele szkół publikuje takie porady i na początku można z nich skorzystać, bo czasami takie proste rozwiązania jak kongi, czy porządne zmęczenie psa przed wyjściem zadziałają. Ale jak problem jest głębszy to niestety trzeba szukać indywidualnie, nasza nie była podręcznikowym przykładem, ale znaleźliśmy do niej klucz:)
×