• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Metallowa

Members
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Ja żywię podobnie jak Zarka. Jeśli zainwestuje się w lepszą karmę, na pewno dostarczy się psiakowi wszystkiego, co potrzeba. Jak to mówią - lepiej zapobiegać, niż leczyć, więc lepsza karma to podstawa. A żółtka i twarożek moja sunia po prostu uwielbia, więc ma nie tylko świetny smakołyk i urozmaicenie diety, ale też dostarczone dodatkowe wartości odżywcze.
 2. A czy ktoś z Was ma może dostęp do tych materiałów szkoleniowych: http://www.psgroomer.pl/materialy-szkoleniowe? Chodzi mi tylko o opinię na ich temat.
 3. Dziękuję Bou, chodziło mi o konkretną markę, no ale zapewne zasady działania są takie same. W każdym razie tu widzę głównie obroże nazywane elektrycznym pastuchem. Tam, o ile się nie mylę była wykorzystana inna technologia... Co o tym w ogóle sądzicie?
 4. Pytanie, jak w tytule wątku. Behawiorystyka. Gdzie się uczyć? Czy są jakieś studia, czy wyłącznie kursy? Jakie certyfikaty się liczą? Jak to po krótce wszystko wygląda tak ogólnie?
 5. Słuchajcie, pomóżcie mi, bo zagubiłam gdzieś w internetowym gąszczu info o takich specjalnych obrożach... Chodzi o obrożę treningową, nie wiem dokładnie, jak ona działa. W nazwie było "Pet..." coś tam, no i właśnie jest to obróżka, która ma służyć treningowi psa. Kojarzycie może coś takiego?
 6. Mam podobne wątpliwości, jak Ofelka, ale słyszałam o wielu plusach diety barfowej i tak mnie kusi, żeby się na nią zdecydować. Póki co karmię lepszymi karmami, pokarmem z wyższej półki, choćby wspomnianym tu przez bou Boschem... Bou, no niby internet kipi od wiedzy, ale to właśnie często w odwrotną stronę idzie - w sensie: ogrom informacji i trudność z "odsianiem" tych właściwych...
 7. U mnie idealnie sprawdza się obroża Foresto i tylko ona, bo te tańsze nie są skuteczne albo działają bardzo krótko.