• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

agster3322

Members
 • Content count

  47
 • Joined

 • Last visited

About agster3322

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 08/08/98

Profile Information

 • Gender

Recent Profile Visitors

590 profile views
 1. Będę się pytać
 2. Powiem tak dla dzieci Biewier lepiej nie. Yorki mogą być agresywne dla dzieci. Hawańczyk górą! Są idealne dla dzieci. Kwestia pies czy suczka wygląda tak: Piesek (samiec) będzie znaczył teren w domu, a poza tym pies gdy jest szczeniakiem będzie dla psa sąsiada "miły'', ale potem (ok. roku) może zacząć się "kłócić" z psem sąsiada. Lepsza będzie sunia.
 3. Jest to po prostu mieszaniec ;)
 4. a czy przed cieczką mogę ją sterylizować?
 5. Mam suczkę hawańczyka w wieku 1 rok 2 m-ce i myślę o sterylizacji. Nie wiem jaki termin wybrać ponieważ od ostatniej ciężki minęło 6 m-cy, a sunia ma już pierwsze objawy ciężki np. więcej liże srom. Ile po ciecze mogę ją wysterylizować? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :Do P.S. Chcę ją wysterylizować z powodu wielu chorób układu rozrodczego, a po drugie braku ciecze i szczeniaktów.
 6. moja sunia nie ma zbyt dużo włosów i rozmyślam nad obcięciem jej na lato, ale mam wątpliwości czy te ,,włosy'' jej urosną. PS. sunia jest rasy hawańczyk PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ
 7. sama nwm. wszyscy tylko wypierają mi mój błąd;)
 8. mogłaś ująć słowo ,,zabicie'' w słowo ,, uśpienie'' temat o moim niezrozumieniu zamknięty:)
 9. Nie wet czasami sami ludzie tak robią bo chcą się pozbyć chorego problemu.
 10. ok. Zrozumiałam słowo ,, zabicie" jako np. Zastrzelenie lub wymęczenie itd.
 11. jeżeli piesek cię pociągnie delikatnie szarpnij za smycz i powiedz nie wolno u mnie to się sprawdziło. od szelek easy walk lepszy w cenie, a podobnie działający będzie (link) http://zoozone.pl/pr11583-trixie-uprzaz-szkoleniowa-top-trainer-252.html. jeżeli piesek przez cały krótki spacer cię nie pociągnie nagradzaj go:)
 12. pewnie. pies musi mieć stały dostęp do wody
 13. niemożliwe co ci ludzie czasami robią:( jak można takie coś powiedzieć:(
 14. mam 11 miesięczną sunie hawańczyka. kocha skakać, biegać i wchodzić na wysokie rzeczy np.deski do prasowania. ma bardzo bardzo dużo energii. czy nadaję się do agility??? umie komendy siad, leżeć, łapa, druga, poproś, łapy( podnoszę rękę wymawiam komendę i sunia mi kładzie 2 łapy na rękę ) hop przez rękę i przeszkodę, przejdź ( pod tym/ nad tym/ w tym ) i wejdź. czy musi znać jeszcze jakieś komendy???
 15. ok. dobrze że pomogłaś:)