• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

agster3322

Members
 • Content count

  41
 • Joined

 • Last visited

About agster3322

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 08/08/98

Profile Information

 • Gender

Recent Profile Visitors

324 profile views
 1. sama nwm. wszyscy tylko wypierają mi mój błąd;)
 2. mogłaś ująć słowo ,,zabicie'' w słowo ,, uśpienie'' temat o moim niezrozumieniu zamknięty:)
 3. Nie wet czasami sami ludzie tak robią bo chcą się pozbyć chorego problemu.
 4. ok. Zrozumiałam słowo ,, zabicie" jako np. Zastrzelenie lub wymęczenie itd.
 5. jeżeli piesek cię pociągnie delikatnie szarpnij za smycz i powiedz nie wolno u mnie to się sprawdziło. od szelek easy walk lepszy w cenie, a podobnie działający będzie (link) http://zoozone.pl/pr11583-trixie-uprzaz-szkoleniowa-top-trainer-252.html. jeżeli piesek przez cały krótki spacer cię nie pociągnie nagradzaj go:)
 6. pewnie. pies musi mieć stały dostęp do wody
 7. niemożliwe co ci ludzie czasami robią:( jak można takie coś powiedzieć:(
 8. mam 11 miesięczną sunie hawańczyka. kocha skakać, biegać i wchodzić na wysokie rzeczy np.deski do prasowania. ma bardzo bardzo dużo energii. czy nadaję się do agility??? umie komendy siad, leżeć, łapa, druga, poproś, łapy( podnoszę rękę wymawiam komendę i sunia mi kładzie 2 łapy na rękę ) hop przez rękę i przeszkodę, przejdź ( pod tym/ nad tym/ w tym ) i wejdź. czy musi znać jeszcze jakieś komendy???
 9. ok. dobrze że pomogłaś:)
 10. jeżeli nie możesz go zatrzymać najlepszym rozwiązaniem będzie oddanie go do schroniska, ale pod żadnym pozorem nie zostawiaj go tam!!!
 11. moim zdaniem w ZKwP ok. 90% hodowców trzyma się tego żeby hodować rasowe psy a nie w typie rasy. w UCI tylko ok. 50% hodowców się tego trzyma czysta prawda. moja ciocia ma hodowlę maine coon'ów Koty Marceliny PL i ma parę kotek nie hodowlanych, a najstarsza z nich ma ( chyba ) 8 lat
 12. jeszcze przed zakupem suni mam wpisane 2 nie oznaczone szczepienia:)
 13. moja miała tylko raz w ciągu 11 m-cy :)
 14. moja sunia ma 11 m-cy i ma szczepienia na: -nosówkę w wieku 2-m-cy -prawiowioza w wieku 3-mcy -zakaźne zapalenie wątroby w wieku 4m-cy - kaszel kenelowy w wieku 4 m-cy -wścieklizna w wieku 5 m-cy PS. po wściekliźnie nie ma kwarantanny:)
 15. nwm czy zakupić pake zwierzaka. czy opłaca się za 59zł??? czy to jest bez sensu??? pytam osoby które już taką pake miały. czy to prawda??? cytuję : O nas Pakę zwierzaka tworzy zespół ludzi kochających i posiadających psy. Z ogromną dokładnością i dbałością o najwyższą jakość, każdego miesiąca wybieramy produkty, które znajdą się w Pace Zwierzaka. Psiaki naszych klientów traktujemy i uwielbiamy jak nasze własne, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby Twój pupil dostał każdego miesiąca to, co najlepsze!