• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Dusia-Duszka

Members
 • Content count

  316
 • Joined

 • Last visited

About Dusia-Duszka

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

645 profile views
 1. Dlatego też zwróciłam na to uwagę, że jest to widoczne na filmiku. Jednak, czy jest to stała reakcja Alfa, wie Onaa. Jeśli za każdym razem powarkuje, to można mu ograniczyć ten prowokujący bodziec i głowy nie głaskać.
 2. On wygląda jak słodka maskotka :))) Nie wiem, czy tylko to zbieg okoliczności na filmiku, czy Alfik nie lubi nakładania ręki na głowę. (?) Bo widać, że przy czochraniu pod bródką nie powarkuje.
 3. Dziś u nas deszczowo, ale to dobrze, osadzi wszystkie pyłki i podleje elegancko. A wczoraj przy pięknej pogodzie harcowałam z pańcią. To takie początki dopiero. Pańcia mi wymyśla różności własnym małym sumptem, bo na zajęciach, gdzie chcemy iść, nie ma miejsc do lipca. Już tunelu się nie boję :) nawet długaśnego podwójnego. Niedługo wprowadzimy taki z miękkim rękawem. O tu złapano mnie na pełnym skupieniu. Czekam na sygnał. Bo czasem, tak całkiem od czapy, mam "siad" albo "waruj" w zupełnie niespodziewanym momencie. I wtedy właśnie czekam na sygnał. Ale ja bystrzacha jestem. Nie dam się przyłapać na gapiostwie. Kiciula też trenowała... :) wylegiwanie się na ciepłym kamieniu i gapienie się na mnie. Mówiła mi, że nie widzi sensu w moim harcowaniu. Gupia jakaś wcale. Toż to cały fun tak śmigać z człowiekiem. I jeszcze smaczki dają. Sie ulatałam. Jęzor wisi.
 4. Oj, Usiata, w drugą stronę też to działa :)))
 5. To samo robi Duśka, tyle, że staje przy drzwiach z zabawką w pysku. Wiadomo wtedy, że nie chodzi o sikupę tylko o gonitwę po podwórku.
 6. Gromadzenie się płynu w jamach ciała zawsze jest niebezpieczne => weterynarz koniecznie.
 7. Poproszę nr konta na pw. Jednorazowa 30,- pójdzie.
 8. Ja Duśce wypalam lub piszę na obrożach, bo przy jej wariactwach już 2 adresówki się urwały.
 9. Piękna rozkoszna mała :)
 10. Sprawdź koniecznie ulotkę od kropel. Dla jakiej wagi psa przeznaczone? Nie wolno zakraplać zbyt silnych do wagi psa. I nigdy psich kropli nie stosować u kota. To, że suczynka zaznała włóczęgostwa nie znaczy, że zawsze będzie uciekać.