• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Koliberek-karmy

Members
 • Content count

  50
 • Joined

 • Last visited

About Koliberek-karmy

 • Rank
  Advanced Member
 1. Znacie?
 2. U nas klienci skłaniają się ku Fitminowi. :)
 3. Zarówno Maxi jak i Solution nie muszą juz być niczym suplementowane (oczywiście, jeśli pies nie ma jakiś indywidualnych, dodatkowych zdrowotnych potrzeb) Mamy kilku klientów, którzy prowadzą swoje psy na Programie Żywieniowym Maxi (Junior, Maitenance i Senior) i sa zadowoleni :) Linia Solution jest świetna dla zwierzaków z uczuleniem na np. kurczaka (jest z Maxi) lub z delikatnym źołądkiem i u nas największym powodzeniem cieszy się Rabbit&Rice Jedną i drugą karmę z czystym sumieniem możemy polecić...
 4. Mamy kilku klientów, którzy karmią swoje psy (raczej duże rasy) wyłącznie puszkami. W tych przypadkach są to puszki Doliny Noteci. Zwykłe Premium lub Pure (jedno źródło białka zwierzęcego). Myśle, że decydują tu kryteria ekonomiczne - Dolina ma niezłe puszki w niezłych cenach....
 5. Witam. Mamy kilku klientów, których psy mają spore problemy gastryczne i dobrze sie tu sprawdza Trovet Intetsinal (zarówno suchy,jak i mokry). Jedna z klientek kombinowała z innymi karmami (wyżeł weimarski) ale skończyło się na powrocie do Trovetu.
 6. Mamy klienta, którego wyżeł ma podobne problemy i doskonale się tu sprawdził Trovet Intestinal (Trovet - holenderska karma weterynaryjna). Źródłem białka jest kaczka, węglowodanów - ziemniaki.
 7. Na worku masz podane zalecenia - ilość karmy zależnie od wagi psa. Dorosły, zdrowy pies spokojnie jakiś czas może lecieć na karnie dla juniorów (byle nie za długo). Proces trawienia u zdrowego psa to średnio 12 godzin. Sporo naszych klientów karmi swoje czworonogi dwa razy dziennie np. 7-19, 8-20... itp. I jest dobrze :)
 8. Na pewno Trovet produkuje przysmaki hypoallergiczne.
 9. Są fajne karmy mające w składzie glukozaminę i chondroitynę. U nas klienci bardzo sobie chwalą Caniverę Mature&Senior All Breeds (na kurczaku bub jagnięcinie)
 10. Nasi klienci podają swoim psiakom żwacze (jako przysmaki) i nie słyszeliśmy, żeby były jakiekolwiek problemy. Odchowaliśmy kilka szczeniaków, które również wsuwały żwacze i wszystko było ok.
 11. U nas wyżły wegierskie (a "stołujemy" 4 :) ) wciągają: 1. Fitmin Solution Rabbit&Rice - 3 psy 2. Canivera Combat - 1 bardzo aktywny pies Wszystkie psiaki są zadowolone. Ich własciciele też... :)
 12. Fajna, dobrze przyswajalna karma.
 13. Sprzedajemy Fitmina od dość dawna i złego słowa o nim powiedzieć nie możemy :) W naszej okolicy kilka szczeniaków małych ras zaczynało od Fitmina Mini Puppy a teraz jadą na Mini Maitenance i wszystko jest w najlepszym porządku. Psiaki zdrowe, zadowolone z życia, prawidłowwo się rozwijają... Krótko mówiąc - dobry wybór.
 14. Wyglada na to, że masz w domu alergika. Powstaje pytanie: na co Twój piesek jest uczulony? Tu już kłania się myślący weterynarz, który ustali przyczynę uczulenia. Możesz zobaczyć jak psiulek zareaguje na karme werynaryjną przeznaczoną dla psów z alergiami i problemami żoładkowo-jelitowymi... Np. Trovet Intestinal...lub intestinal innego producenta... Ale to trochę wróżenie z fusów. Ważne jest ustalenie przyczyny alergii - wcale nie musi byc pokarmowa...