• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Zarka

Members
 • Content count

  428
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Zarka

Recent Profile Visitors

455 profile views
 1. Bydgoszcz - http://www.zkwp.bydgoszcz.pl/hodowle.html
 2. Jantar, Międzynarodowa Federacja Kynologiczna nie uznaje żadnych związków czy federacji poza Związkiem Kynologicznym w Polsce. Wg obowiązującego prawa hodowla zarejestrowana w PFK sprzedaje kundelki. Poczytaj jakie są konsekwencje zakupu szczeniaka w takiej hodowli.
 3. Naprawdę? Nigdy bym nie przypuszczała, że tak jest:)
 4. Tylko nie przesadzaj z ilością. A tak swoją drogą ciekawa jestem, czy pies tak ochoczo zje kapustę. Nigdy jej nie podawałam. Kiedyś była potrzebna parafina, ale to wiadomo - strzykawką do pyska.
 5. Liść laurowy to nic w porównaniu ze "śmieciami z chodników" :)
 6. Kamil, jak już musisz reklamować swoje produkty to przynajmniej nie narażaj się na śmieszność i nie odpowiadaj na posty sprzed 14 lat.
 7. Wilczu, jesteś dzieckiem, masz jakiś opiekunów, więc czas najwyższy zainteresować ich problemem. Myślę, że temat się wyczerpał, bo cóż jeszcze można napisać? Teraz pies ciągnie Cię po lodzie, za dwa miesiące będzie Cię targał po kałużach, potem po trawie itd. Był trener i nic to nie dało, teraz go nie ma, więc tym bardziej nie pomoże. My również nie...
 8. No pewnie! Trzeba przecież zaszczepić szczeniaka. Wypytaj weterynarza o wszytko, zbada malucha i rozwieje Twoje wątpliwości.
 9. A dla mnie zbilansowana sucha karma, odpowiednio dobrana, daje pewność, że szczeniak dostaje odpowiednią ilość niezbędnych dla rozwoju składników. Wydaje mi że gotowanie psu wymaga pewnej wiedzy. Nie eksperymentowałabym na szczeniaku. Tym bardziej wymagającym odpowiedniej diety, chociażby ze względu na stawy.
 10. ...a jednak nie przeszkodziło Ci to w zakupie. Krzyczenie na czerwono niewiele da, dopóki są osoby, których taka sytuacja nie odstraszy.
 11. Ale śliczny maluch! Nosek ma boski :)
 12. Tak. Teraz ma 8 m-cy, je żwacze przynajmniej od kilku. Mam psa śmieciarza, zjadającego przeróżne rzeczy z kupami włącznie, więc wet polecił mi właśnie żwacze. Problem całkowicie nie miął, ale poprawa jest znaczna. Pierwsze słyszę o zatykaniu jelit.
 13. Podaję żwacze wołowe suszone od dawna. Wet wie, nie widzi przeszkód.
 14. No dobra. Zamawiam. W razie czego sama się w niej będę zamykała, żeby mi nikt głowy nie zawracał :))))