• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

TaTina

Members
 • Content count

  176
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

TaTina last won the day on April 27

TaTina had the most liked content!

2 Followers

About TaTina

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  swiat
 1. Dzień dobry? Chyba nie bardzo, tak, tak...Aura też niespecjalnie? To dla stałych bywalców, i tych podglądających :) z doskoku, mam o tu: Milutkiego, mimo wszystko :)
 2. Będą zdjęcia szczęśliwego Misia Bibi z nowego domu ?
 3. A to cwana bestia z Huzia :) Ale może doszły go słuchy, że masło drożeje i nachapać się chciał, bo potem tylko margaryna, bleee...:) A swoją drogą, Huzar mądrala jest, może by więc pańciostwu poradzić, żeby jakoś lodówkę zabezpieczali? Mądrala po nocach będzie podjadał, no!! Kłódkę jakąś, albo zamek na szyfr? A poważnie, tak sobie pomyślałam, że w gruncie rzeczy to nowi Państwo Huzia mieli szczęście. Takiego super psiura naprawdę trudno znaleźć, A Huzar to ideał na czterech łapiskach jest :)
 4. Tak. Mamy również stałych słuchaczy, może więc to? O tu: Lubiłam i lubię. Dobre, nieprawdaż?
 5. Jak się kupuje szczeniaka z hodowli nie zarejestrowanej w Związku Kynologicznym od tzw."hodowcy biznesmena", któremu psy służą do nabijania kabzy ( po to mają te "stowarzyszenia", do stwarzania pozorów ), to tak jest. W świetle przepisów i regulaminów FCI twój pies nie posiada rodowodu, w żaden też sposób nie może być uznany za rasowego. Po prostu masz psa o cechach i w typie określonej rasy i tyle. Tak jakby kupić dawniej szczeniaka na bazarze pt."panie, on rasowy jest, ale jeszcze jak" :). Polak mądry po szkodzie, jak zwykle.
 6. Ale, ale. Dodatkowo, ponieważ szaro, buro i listopadowo to...coś cieplejszego podzrzucę, o tu: Taaaak..od razu cieplej, prawda?
 7. Ja bardzo chciałabym jednak wrócić do "Turnau śpiewa Tuwima", tak mi się ostatnio przypomniało, o: Hmm...dobre.
 8. Wiecie co? Mnie na wspominki dziś wzięło :) No i żeby zainteresowanie :) wątkiem podtrzymać. Proszę: Jakieś skojarzenia? Hmm, milutko.
 9. Hmm..Co do pkt.1 i 2, to odniosłam wrażenie, że to taka mała cenzurka. Tak żeby potem nie było, i żeby móc potem także napisać wszem i wobec - to nie ja, to oni. Tak, Tak :) Ściemka taka malutka i kuriozalna. Natomiast punkt 3, faktycznie najbardziej interesujący. Takie przymiarki już gdzieś widzieliśmy, prawda? I skutki? Tak, ktoś pisze skwapliwie, kopertkę zakleja, uprzejmie oczywiście, równie uprzejmie i skwapliwie na pocztę zanosi i...idzie liścik w odpowiednie miejsce :) Całkiem jak fragment refrenu - „ale to już było...“ :) Miłego dzionka :)
 10. Na wieczorek dla odmiany coś do posłuchania dla przyjemności? Tu, o tu: Lubimyyy....
 11. Dzień dobry :) A któż to nas odwiedził? Hmm, wiesz Topi, nie spodziewałam się po tobie takiej dozy autorefleksji i samokrytycyzmu jak powyżej :) Aż tak? No, no... Ale pozwól że dopełnię ów obraz za ciebie, by już całkowicie kompletnym był, dobrze? O: Aha, i miłego dzionka życzę :) Tak, tak...
 12. Miło, bardzo miło :) Same dobre wieści. Ale trudno się dziwić - odpowiedni pies dla odpowiednich ludzi, a co bardziej istotne - odpowiedni ludzie dla Huzara. Nareszcie. Po latach miotania się z kąta w kąt, po tym braku stabilizacji i pewności jutra. Powtórzę i powtarzać będę do znudzenia, że Huzar to cudowny i wspaniały pies. No i jak tu takiej morduli i pychola nie kochać? NO JAK?
 13. Huzar - wspaniały pies, z cudownym charakterem, jak dla mnie - psi ideał, znalazł wreszcie swoje miejsce w życiu. Co jednak dla niego najważniejsze - własnych ludziów do kochania z wzajemnością. Czy może być lepsza wiadomość? A już to zdjęcie mówi samo za siebie: To prawdziwe szczęście :) Tak, tak...
 14. Hmm...tak dziś mnie wzięęęęłło na żaluzyjne wspominki :) Proszę: Co? Prawie muzyka, więc bez wybrzydzania proszę!
 15. Znam takie co się mają za bóg wi co :) Żałosne takie, że łojjj... A tu jest dopiero kobietka do podziwiania, o: Tak, tak :)