Jump to content
Dogomania

TaTina

Members
 • Content count

  189
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

TaTina last won the day on April 27 2017

TaTina had the most liked content!

2 Followers

About TaTina

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  swiat
 1. Dzień dobry :) Trochę tu zaniedbałam, ale ostatnio jakoś kuriozalnie czas mi się kurczy, tak skandalicznie że ho ho...Ale za to fajny kawałek wrzucę, ze starych dobrych czasów. Oczywiście dedykowany :) Tak, tak: No cóż, ale chyba nie każdy klip czy występ :) do tivi się nadaje, choćby "wykonawca" nie wiem jak się starał. Hmm, tak bywa, samo życie, nieprawdaż? Milutkiego :)
 2. No cóż :) Jak widać - pełno nas a jakoby nikogo nie było :)
 3. I znów troszkę mnie nie było :) Alem mam coś do posłuchania, o tu: Też ma już swoje lata, ale muzyczka fajna :) A tak przy okazji. Zajrzałam wieczorkiem na profil na Fb pewnego krakowskiego stowarzyszenia ( pro zwierzęcego zresztą :), i nie mogłam własnym oczom uwierzyć. Takiej fali obelg, wyzwisk i niecenzuralnych wpisów już dawno nie widziałam ( a widziałam już w życiu sporo ). Chamstwo i prymitywny hejt aż się przelewa. Śmierdzi to szambo na kilometr, aż przykro sie czyta. Ale to pewnie forma reklamy ( skoro tolerują ), czy jak? Milutkiego :)
 4. Zaglądam znów tutaj :) Ostatnio coś takiego mi wpadło w uszy: Trochę minęło od czasów, kiedy słuchało się takiej muzyki. No i imię mi się podoba, Sonia, hmm...
 5. Witam :) Dawno mnie tu nie było, ale jestem :) A napięcie rośnie, prawda? Ale, ale :) Cierpliwość przecież jest cnotą. Tak.
 6. I na wieczór coś mocniejszego :) Jak to w sobotę: Nieźle ;)
 7. Od razu wrzucę następny, spokojniejszy trochę: Miłego :)
 8. Sobota, sobota...wrzucimy więc coś z muzyczki :) Proszę: I taki też: Przed wieczorkiem :)
 9. Coś przed nocą spokojniejszego dorzucę: Milutkiego :)
 10. Zapraszam do wrzucania swoich kawałków :) A ja, ponieważ piąteczek, dziś zapuszczę dziwnie trochę, o: I dorzucę to: Hmm...wieczorek :)
 11. Wrzucę jeszcze solo: Miłego :)
 12. Dobry wieczór? Zima chyba wróciła na trochę :) Dziś męskie głosy będa: I troszkę refleksyjnie jeszcze: Lubimy? Pewnie że lubimy :)
 13. Na dobranoc posłuchamy czegoś innego: Lubimy, tak, tak...
 14. Na wieczór coś spokojnego wrzucę, może z wykopalisk historycznych? O: Dołożę coś nowszego: Słuchamy?
×