• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

TaTina

Members
 • Content count

  170
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

TaTina last won the day on April 27

TaTina had the most liked content!

2 Followers

About TaTina

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  swiat
 1. Noo, wielcem ciekawa była po jednym tutaj wpisie, więc wysiłku odrobinę włożyć musiałam i czasu poświęcić, by szczegółów bliższych się dowiedzieć o Halynkowych konszachtach. Wiecie co paskuda jedna wymyśliła. Otóż wroga kiedyś strasznego miała, bzyczała niegdyś na owego co niemiara, skrzydełkami wygrażała, od najgorszych wyzywała i przydługą ssawką opluwała bez litości żadnej. A teraz? Halynka, co z dwórkami i służącymi swemi, na wysepce jednej która na pewnym bajorze się mieści, z paskudą jeszcze gorszą, infamisem i szkodnikiem okropnym na innej wysepce mieszkającym sojusz zawiązała i pomoc wzajemną przypieczętowały. Które to przymierze marnie się może dla Halynowego plemienia skończyć, na drapieżnika i pasożyta większego i dużo gorszego od niej samej się zdając. A już kiedy po owadzim światku w tym bajorze te wieści się rozejdą(niebawem), to Halyna ze sługami swymi banitami zostaną i przez społeczność owadzią wyklęte będą, a co zapalczywsze opluwać ją bedą, jako złoczyńcę w pakty z szkodliwym pasożytem się wdającą. Taka to komarzycy pokręcona przyzwoitość komarza, w myśl zasady „cel uświęca środki“ i „wróg mojego wroga...“, nie bacząc iż wcześniej od najgorszych wyzywała, uczynki ciemne jego znając i całą wstrętną historię poczynań. Cała Halyna, a i sługi jej komarze w niczym nie lepsze. Tak, tak.
 2. Kurdeee, na takie dictum muszę coś wkleić, choć tu gdzie jestem mam ciągłe upośledzenie zasiegu, a jak mam, to korzystam żeby dzwonić. No ale dobra, proszę: To na razie, pa pa
 3. Na podwieczorek też coś z muzyczki podrzucę: Całkiem, całkiem :)
 4. Tak, weekendzik sie skończył...niestety. Ale na pocieszenie wrzucę do posłuchania: A jeszcze: Chciałabym przypomnieć jeszcze i zwrócić uwagę na: Naprawdę warta pomocy: Ślicznota, zasługuje na dooobry domek i własnych ludziów :) Spokojnego dzionka :)
 5. I na wieczorek wrzucę coś innego: Lubimy :)
 6. Taa...piąteczek, i to dość udany :) Podgrzejemy troszeczkę? Tym: Fajne popołudnie, tak, tak...
 7. Piątek, piąteczek nareszcie :) Podrzucę coś do posłuchania może? O tu: I jeszcze jeden, a co: Noo, ciekawy dzień, ciekawy :)
 8. I na koniec dzionka jeszcze wrzucę, o: Jutro piąteczek :) Tak, tak, ciekawy dzień się zapowiada :)
 9. Pora przyszła na podwieczorek, prawda? To wrzucę: Wspominki...
 10. Do porannej, drugiej albo trzeciej :) kawusi trochę wspominków: Dodam coś spokojnego jeszcze: Hmm...jutro piąteczek? Uff...
 11. Myślę że na dobranockę jeszcze coś podrzucę, o: Na pewno wrócę jutro :)
 12. Na wieczór oczywiście też coś podrzucę. Może nawet dwa :) I na dokładkę, o tu: Może się spodobają...
 13. Żeby nie było, na popołudnie podrzucę wam to: Lubimy, a co :)
 14. Dzień dobry. Wiem, że zaniedbałam dziś muzyczkę, więc wkleję od razu dwa kawałki. Całkim fajne i spokojne: I coś z francuskiego: Dobrze się słucha, zapewniam :)