Jump to content
Dogomania

Nesiowata

Members
 • Content count

  3579
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Nesiowata last won the day on April 29

Nesiowata had the most liked content!

About Nesiowata

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Location
  okolice Warszawy
 1. Piękne zdjęcia - pełna komitywa z koleżką, jedzenie z jednej miski? Dzielna dziewczyna, powoli przekona się do wszystkiego. A z wybrzydzaniem przy jedzeniu tak już jest. Pamiętam, że Lala po przyjeździe wciągała wszystko co było w jej zasięgu. Juzż dawno się skończyło. Nie zawsze od razu podchodzi łaskawie do miski. A jak już podejdzie - to bardzo często obwącha i odchodzi. Zabiaram miskę, bo w takiej sytuacji kumple momentalnie są nią zainteresowani. I czasem czekam kilka godzin nim panna zacznie jeść (próbując kilkakrotnie zaprosić ją do jedzenia). Podobnie jest ze smaczkami. Dziś akurat zjadła z resztą towarzystwa, ale wczoraj śniadanie konsumowała po południu. Kolację też później, ale chyba wystraszyła się wichury i dalekich grzmotów. Ostatnio ma to na nią wpływ.
 2. Witaj słodka w rześki poranek. Może znów uda Ci się znaleźć odpowienie błotko?
 3. Trzymaj się Czarnulku, rozkręcaj się i baw z towarzystwem. Życie może być piękne.
 4. Witamy wszystkich. U nas nadal bez wody z nieba, jedynie chłodniej za oknem. Trzymaj się Beniu, korzystaj z życia i ciesz się tym.
 5. Kochany, biedny Guciu - zgarniaj wszystkimi łapkami to co w Twoim zasiegu i korzystaj z tego.
 6. Trzymaj się dzielnie ABI.
 7. Kochane nocne marki - przyjemnej pracy. Ale wyśpijcie się dobrze i ustalcie termin wyjazdu Canisa. A szpaki też muszą się czymś żywić. Każsdyu ma jakieś przysmaki. W tym roku niemal wszystkie owoce spadają z drzew maleńkie, zaczynają też spadać liście. U mnie nadal nie spadła kropla deszczu, wczoraj tylko przez moment zerwała się silny wiatr i wszystko przeszło. Tyle, że jest zdecydowanie chłodniej. Mamy polską Saharę. Strach myśleć co będzie dalej. O cenach wolę już nie myśleć.
 8. Dzielna psina, ma swoje pieskie życie, swojego człowieka i jest zadowolona. Jest dobrze. A pani świetna.
 9. Zdrowiej szybko maleństwo.
 10. Witaj Aniołku. Czekamy na wieści o Tobie. Jesteś dzielna i z pewnością jest dobrze.
 11. Nesiowata

  ROZLICZAM-Czekam na potwierdzenia

  Dziękuję - odebrane.
×