Jump to content
Dogomania

Nesiowata

Members
 • Content count

  6509
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

Nesiowata last won the day on December 6

Nesiowata had the most liked content!

About Nesiowata

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Location
  okolice Warszawy
 1. Wczoraj wpłacone, przydadzą się może na dalsze leczenie. Przecież po operacji konieczne będą dalsze wizyty w lecznicy.
 2. Witamy wszystkich w piękny zimowy poranek - spokojnego dnia życzę wszystkim. Kiepski finansowo ten miesiąc zawsze, ale w tym roku to już wyjątkowo.Wczoraj poszło mi nadprogramowe 350 zł. No, ale widocznie tak musiało być, trzeba płacić jak się jeździ samochodem. W piątek byłam na przeglądzie i okazało się, że luzy ma jakiś tam sworzeń wahacza. Dla mnie ciemna magia i tak byłam zadowolona, że podbił mi dowód rejestracyjny, Od razu umówiłam się z mechanikiem, zaprowadziłam wczoraj samochód i okazało się, że jest to ustrojstwo tak skonstruowane, że nie da się wymienić samego sworznia (ktoś dobrze kombinował aby zarobić), w rezultacie mam wymieniony cały wahacz, Ale mogę znów być spokojna. Tyle, że pieniądze poszły... Mechanik nawet się tłumaczył, że przed świętami musiał oczyścić mi kieszenie. Akurat nie on w tym wszystkim winny. Takie jest życie. Elik - a jak Twoje miejsce w kolejce do operacji? Znasz już ewentualny termin|?
 3. Dobrego dnia anielski psiaku - korzystaj z uroków łagodnej zimy.
 4. Pelikanku - pilnuj dalej ciepłego domku, ale na spacery możesz wychodzić bez obaw, błotka chwilowo nie widać. I nawet zbyt dużego mrozu nie ma, jest piękna lekka zima. Oby jak najdłużej tak było. Moje psiaki chętnie wychodzą, próbują nawet "dożywiać się" śniegiem.
 5. I takim ideał bez własnego ludzia. Za grosz sprawiedliwości nie ma. Szkoda, że u mnie już trzy psy (i tak niektórzy pewnie pukają się w głowę, chociaż komentarze nie docierają do mnie), pewnie w innym przypadku już dawno byłaby u mnie Gwiazdeczka i Grześ. Ale mogę im tylko kibicować. Oby jak najprędzej znalazły własne, najlepsze domy.
 6. Tylko czemu znów nie mam lajków? Cudne zdjęcia, piękny psiak i wspaniali ludzie.
 7. Witaj lisiczko - zołziczko w kolejny zimowy poranek. Nie kombinuj już za dużo przed świętami. Pilnuj kominka o kotów.
×