• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Zagrodowy pies polski

Members
 • Content count

  400
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Zagrodowy pies polski

 1. Wszystkiego najlepszego maluszku, zdrowiej:) Poproszę cegiełkę - 20zł
 2. Kupy też poza ogrodem ale ostatnie siku przed spaniem zawsze na ogrodzie (mimo, ze ostatni spacer kończy się około 20.00).
 3. Bardzo dziękuję Ci Kiejciu za poprowadzenie bazarku, Twoja pomoc i rady bardzo dużo mnie nauczyły. Serdecznie dziękuję wszystkim cioteczkom, które zakupiły prezenty - mam nadzieję, że Wam się spodobały. I najważniejsze, że Apoloniusz i inne pieski od Marzenki otrzymały karmę.....
 4. Poprzednie moje ogłoszenie tajemniczo zniknęło. Wozimy pieski w ramach wolontariatu - bezpłatnie - do 100 km od Warszawy. Mam klatkę dla dużego psa i kennel dla kota. Jeżeli trasa jest dalsza - za zwrot kosztów.
 5. Dostałam numer, dzięki. Po urlopie się skontaktuję i zaproponuję spotkanie. Na razie wszystkiego najlepszego dla Halinki. Swoja drogą ta sunia to tylko po kurortach jeździ, powodzi się świetnie dziewczynie:):):)
 6. Więc zamawiam, potwierdź jak przyjdzie paczka.
 7. Świetne wieści - powodzenia kochana w nowym domku
 8. Próbowałam oddać głoś, ale pokazuje się info "Oddano już głos z tego komputera" - co nie jest prawdą, bo głosowałam w czerwcu a to głosowanie jest na lipiec.:(:(
 9. Zamawiam dla Halinki karmę czy taką samą jak poprzednio? Mogę zmówić w tym tygodniu, czy będzie miał kto odebrać? Czy można się spotkać z Halinką? Dość często bywam na Polach Mokotowskich:)
 10. Pieniążki doszły już 21.07, dziękuję:) Bardzo przepraszam za późne potwierdzenie na dogo ale wiadomo wakacje i kiepski internet.
 11. Jak Wam będzie potrzeba pomocy transportowej to pisz. Do 100 km od ,Wa-wy wozimy bezpłatnie . Wielki szacunek za ogrom pracy :)
 12. Pozdrawiam Foresta z rana
 13. Cudne wieści, aż chce się czytać, niesamowite jest to jak wychowujesz Moriska...
 14. Aniu, jak tam Morisek czuje się Ciebie?
 15. Z mojego doświadczenia wynika, że jak pies jest włóczykij, to mu zostanie tak na zawsze czy w domu z ogrodem czy w bloku. Ograniczenie włóczęgostwa jest możliwe poprzez poprzez nawiązanie ścisłej relacji z psem np. wspólne treningi, a ograniczenie niebezpieczeństwa, że zwieje - wysoki płot i linka treningowa na spacerach, no i oczywiście - chip i adresatka na wszelki wypadek. My pracujemy nad włóczęgostwem 3 lata i dopiero teraz problem jest prawie opanowany. Czyli ma chęci zwiać ale rezygnuje, natomiast na spacerach coraz rzadziej zdarza się, nie reaguje na przywołanie. U nas samo wyjście z bezdomności trwało więcej niż rok. Z całego serca życzę Forestowi trafienia do dobrego domku.
 16. Trzecia zmiana na wczasach wcale nie śpi i hoopa bo wnuczka poszła spać
 17. Przepraszam za późną odpowiedź, wyjechaliśmy na wczasy nad morze i oczywiście nie odpalałam komputera. Koszt transportu Foresta to 140 zł. .
 18. Forest już u Murki, wyskoczył wesolutki z samochodu jakby cały dzień był na wywczasach a nie w 10-godzinnej podróży przez pół Polski Teraz rozrabiaka jest w dobrych rekach i nic tylko patrzeć jak zostanie adoptowany
 19. Melduję, że Forest przekazany bez problemu, droga dobra, Darek z Forestem już za godzinę będzie u Murki. Forest jest niewielkim, bardzo spokojnym pieskiem. Tyle że nie chce nic pić, pewnie ze stresu.
 20. zakupy w nocy są świetne
 21. Rozmawiałam z Agnieszką, jesteśmy umówieni na przejęcie Foresta w Pruszkowie pod Warszawą przed południem. Z Murką też jesteśmy umówieni, wyjadą po nas. Będziemy informować.