• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Zagrodowy pies polski

Members
 • Content count

  356
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Zagrodowy pies polski

 1. Dla nas to by było Warszawa - Poznań - Dzwola- Warszawa - 1080 km. Trochę dużo i transport będzie drogi. Zastanów się nad opcjami: - ktoś przywozi Forest do Warszawy pociągiem, Darek odbiera go z Centralnego i zawozi do Murki. Jeżeli Forest przyjedzie rano to Darek go zawiezie jeszcze tego samego dnia, jeżeli przyjedzie wieczorem, to Forest przenocuje u nas w kojcu i Darek go zwiezie następnego dnia. Transportowaliśmy już psy pociągiem i było bez problemu. Trzeba tylko też wykupić bilet dla psa. - mogę ogłosić potrzebę transportu Foresta na FB TRANSPORT ZWIERZĄT - PSY, KRÓLIKI, KOTY,SZYNSZYLE, CHOMIKI, MYSZY i inne.. i zobaczymy kto się zgłosi.
 2. Może założysz im wątek, to będzie można Wam pomóc.
 3. Niech kochanej Halince idzie na zdrowie.
 4. W weekendy też możemy, chociaż bardziej nam pasuje w tygodniu. Napisz dokładnie skąd i dokąd miałby jechać Forest. Wtedy pomyślę jak to zorganizować.
 5. Jeżeli to pomoże to przewozimy bezpłatnie pieski do 100 - 150 km od Warszawy, Dalej możemy zawieść za zwrot benzyny. Możemy wziąć więcej niż jednego pieska, bo mamy busika, klatkę dla dużego psa i małą klatkę dla kota lub małego pieska. Jutro i pojutrze mamy wolne. W sobotę rano jedziemy do Łodzi, gdyby było potrzeba to możemy zabrać jakiegoś pieska po drodze.
 6. Poproszę: Nr51 Cena wyw.-4zł Nr53 Cena wyw.-2zł Nr61 Cena KT-1zł Cegiełkę za 10 zł
 7. Śliczności!!! Z jednej strony zazdroszczę takich pięknych maluszków a z drugiej strony współczuję. Przypomina mi się jak moja córka darła się dzień i noc przez pierwsze trzy miesiące. Na szczęście wyrosła z tego:) Te maluszki były planowane? Bo nie doczytałam.
 8. O Jezu, to prawdziwa Matka Polka z Ciebie. Dostajesz 500+?:)
 9. Zamówiłam karmę RC Renal Special. Jak dojdzie to proszę potwierdź.
 10. Z przerażeniem przeczytałam wpisy na FB o hotelu Bezpieczna Przystań kolo Poznania. do Drako Kolejny RAZ Zawiódł Człowiek ! Wczoraj o 13:24 OPISZĘ WAM CO SIE OSTATNIO WYDARZYŁO... Drako, jak wiecie był w Hoteliku ''Bezpieczna Przystań'' Hotelik pobierał opłatę w wysokosci 400 zł / za mc ... To tak ku przestrodze. Musimy być czujni jak oddajemy psa do hoteliku. Jak wejdziecie na stronę tego hotelu, to są piękne zdjęcia i deklaracje, a na s.o.s. dla zwierząt cała Polska - taki wpis. d
 11. pies

  .Nie wiem nic pewnego. Pies jest pod opieką fundacji. Ze zdjęć widać, że ma się dobrze. Co do faceta to nie wiem czy poniósł jakąś karę. Znajomi natknęli się na niego szukając hotelu.
 12. Cudny Apolonek naprawdę jest jak pączek w maśle u Kwiaciarenki.
 13. Leoś ma stwierdzona spondylozę i zwyrodnienie kręgosłupa, ponieważ dostaje tylko lekarstwa przeciwbólowe i stan się pogarsza poszukuję weterynarza - specjalisty od kręgosłupa. Czy może ktoś polecić? Chciałabym iść na konsultację.
 14. Wychodzimy na dwa krótkie półgodzinne i dwa długie godzinne spacery a i tak bandyta obsikuje mi tuje.
 15. Dzięki. Z Warszawy. Nie podawałam miejsca bo pojadę wszędzie aby tylko wet był dobrym specjalistą.
 16. Wiosno współczuję Moriskowi że wyjeżdżasz ale hotelik lub DT to chyba jedyne wyjście. W poniedziałek będę odbierać pieski z dobrego DT. Jeżeli chcesz to spytam czy nie przyjęliby Moriska. Tylko że tam byłby w kojcu.
 17. 3x Masz rację był to mój pierwszy bazarek i zrobiłam błąd. Naprawiłam go poprzez zapłacenie kuriera i wpłatę na konto Apoloniusza. Piesek nie ucierpiał a przecież o to chodziło w bazarku. Perełka otrzymała zwrot wpłaconej kwoty. Masz rację - ponieważ prezent wysłałam w dwa dni po otrzymaniu adresu, uważam za krzywdzące i niezgodne z regulaminem umieszczenie mnie na tym wątku i ponownie proszę Perełkę o wystąpienie do moderatora o usunięcie go z forum.
 18. Właśnie tak - mogę wysłać kurierem - czy to zmuszanie? Tak - są na poczcie duże kolejki, przynajmniej u nas. Tak - chciałam iść na pocztę, żeby sprawdzić stawki, bo nie mam doświadczenia z pocztą, koszty przesyłek wzięłam z internetu i takie podałam. Na poczcie okazalo się, że niektóre przesyłki są droższe (oczywiście pokryłam różnicę z własnej kieszeni i nawet o tym do tej pory nie wspominałam). Więc chciałam iść na pocztę, sprawdzić stawkę za tę konkretną przesyłkę i ewentualnie jeszcze raz Ci zaproponować kuriera - co jest w tym nagannego? Dla mnie kurier jest wygodniejszy, z kurierem można ustalić, żeby przyjechał w dogodnej dla Ciebie godzinie. Napisałaś, że kategorycznie chcesz pocztę, odpowiedziałam, że wyślę paczkę pocztą - przytocz także i tę wiadomość. Gdybyś nie chciała dopłacić do przesyłki, to bym sama dopłaciła, tak jak opłaciłam wszystkie koszty związane z Twoją przesyłką. Tak - chcę Ci utrzeć nosa Perełko, bo swoimi nieprzemyślanym zachowaniem zrobiłaś mi krzywdę, szargając moją opinię i wprowadzając w błąd forumowiczów. Po jednej pierwszej wiadomości z propozycją wysłania bransoletki kurierem umieściłaś mnie na czarnej liście Nie oczekuję od Ciebie przeprosin za to oczekuję zwrócenia się do moderatorów o usunięcie tego wątku.
 19. Czytanie jest to odnajdywanie własnych bogactw i własnych możliwości przy pomocy cudzych słów. Jarosław Iwaszkiewicz Bardzo ciekawe książki - zapraszamy:)
 20. Jeszcze raz wyjaśniam: Fakt przesyłka została wysłana kurierem a nie pocztą. Byłam zagranica i miałam utrudniony kontakt z krajem, o czym Perełkę poinformowałam jak tylko dowiedziałam się że przesyłka nie dotarła. Przytaczam korespondencję z Perełką: wtorek o 11:20 - We wtorek po powrocie do kraju, poczuwając się do odpowiedzialności złożyłam propozycję: "Przesyłkę mogę wysłać kurierem za 13 zł". Ta kuriozalna cena za kuriera to 13 zł a skoro Perełka zapłaciła już 9,50 zł to gdyby wyraziła zgodę na kuriera, miałaby do dopłacenia 4,50 zł. wtorek o 11:20 - Perełka nie wyraziła zgody na kuriera i chce otrzymać paczkę pocztą wtorek o 11:28 · Zgłoś post - Perełka umieszcza mnie na czarnej liście wtorek o 12:06 · odpowiadam Perełce: Zaproponowałam kuriera jako szybsze i chyba tańsze rozwiązanie, ale jeżeli nie chcesz kuriera to w takim razie postaram się wysłać paczkę w najbliższym możliwym terminie, (pocztą) wtorek o 12:16 · Perełka odpowiada, że nie będzie ponosić dodatkowych kosztów i w takim razie rezygnuje z zakupu Na szczęście Apoloniusz nie ucierpi na tej awanturze, bo wpłaciłam na jego konto pełną kwotę za bransoletkę czyli 70 zł i opłaciłam oczywiście koszty kuriera. Pieniądze w kwocie 79,50 zł zostały zwrócone na konto Perełki. Ponieważ nie uchylałam się od odpowiedzialności i od razu podjęłam czynności zaradcze, uważam zachowanie Perełki za nieadekwatne do sytuacji, a uporczywe wmawianie, że narzuciłam kuriera za kłamstwo. Oczekuję ,że Perełka wystąpi do moderatorów o skasowanie tego wątku ponieważ jej wpis godzi w moje dobre imię.
 21. Jak najbardziej , zapraszam po bransoletkę, wysyłam mój nr tel na priv
 22. Troszeczkę wpłaciłam dla kochanej Kasi. Niestety zdarzył się niespodziewany wydatek i nie mogłam wpłacić więcej. Przypominam się z prośba o tekst to umieściłabym sunie na forach.