• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Zagrodowy pies polski

Members
 • Content count

  388
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Zagrodowy pies polski last won the day on March 22

Zagrodowy pies polski had the most liked content!

About Zagrodowy pies polski

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female

Recent Profile Visitors

1440 profile views
 1. Jak Wam będzie potrzeba pomocy transportowej to pisz. Do 100 km od ,Wa-wy wozimy bezpłatnie . Wielki szacunek za ogrom pracy :)
 2. Pozdrawiam Foresta z rana
 3. Cudne wieści, aż chce się czytać, niesamowite jest to jak wychowujesz Moriska...
 4. Aniu, jak tam Morisek czuje się Ciebie?
 5. Z mojego doświadczenia wynika, że jak pies jest włóczykij, to mu zostanie tak na zawsze czy w domu z ogrodem czy w bloku. Ograniczenie włóczęgostwa jest możliwe poprzez poprzez nawiązanie ścisłej relacji z psem np. wspólne treningi, a ograniczenie niebezpieczeństwa, że zwieje - wysoki płot i linka treningowa na spacerach, no i oczywiście - chip i adresatka na wszelki wypadek. My pracujemy nad włóczęgostwem 3 lata i dopiero teraz problem jest prawie opanowany. Czyli ma chęci zwiać ale rezygnuje, natomiast na spacerach coraz rzadziej zdarza się, nie reaguje na przywołanie. U nas samo wyjście z bezdomności trwało więcej niż rok. Z całego serca życzę Forestowi trafienia do dobrego domku.
 6. Trzecia zmiana na wczasach wcale nie śpi i hoopa bo wnuczka poszła spać
 7. Przepraszam za późną odpowiedź, wyjechaliśmy na wczasy nad morze i oczywiście nie odpalałam komputera. Koszt transportu Foresta to 140 zł. .
 8. Forest już u Murki, wyskoczył wesolutki z samochodu jakby cały dzień był na wywczasach a nie w 10-godzinnej podróży przez pół Polski Teraz rozrabiaka jest w dobrych rekach i nic tylko patrzeć jak zostanie adoptowany
 9. Melduję, że Forest przekazany bez problemu, droga dobra, Darek z Forestem już za godzinę będzie u Murki. Forest jest niewielkim, bardzo spokojnym pieskiem. Tyle że nie chce nic pić, pewnie ze stresu.
 10. zakupy w nocy są świetne
 11. Rozmawiałam z Agnieszką, jesteśmy umówieni na przejęcie Foresta w Pruszkowie pod Warszawą przed południem. Z Murką też jesteśmy umówieni, wyjadą po nas. Będziemy informować.
 12. Widać, że Apoloniusz czuje się świetnie, dziękujemy za zdjęcia Kiejciu i polecamy się na przyszłość. Wieści od Apoloniusza zawsze są oczekiwane.