Jump to content
Dogomania

Zagrodowy pies polski

Members
 • Content count

  835
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Zagrodowy pies polski last won the day on March 22 2017

Zagrodowy pies polski had the most liked content!

About Zagrodowy pies polski

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

2853 profile views
 1. Nie ma sprawy, a skąd ta kotka jedzie, bo jeżeli do 100km od Warszawy i odbiór możliwy rano, to to sami ją odbierzemy i zawieziemy.
 2. Zagrodowy pies polski

  Michaś już w hotelu. Szukamy ds. Pies koczuje w krzakach

  Ostatnio nie kontaktowałam się z domem Michasia. Jestem w chwili obecnej wprost niesamowicie zajęta w sprawach zawodowych i rodzinnych. Z drugiej strony chciałam dać trochę czasu nowemu domkowi Michasia, żeby się do siebie przyzwyczaili, dostosowali i chciałam delikatnie podpytać w przyszłym tygodniu jak tam Michasiowi jest. Dziś otrzymałam wiadomość, że z Michasiem wszystko jest w porządku i w przyszłym tygodniu dostanę zdjęcia i pełną relację. Planuję odwiedziny u Michasia w polowie maja:)
 3. Odbierzemy i dowieziemy, gdzie trzeba. Kotka będzie w transporterku? Bo jeżeli nie to mogę pozyczyć na jeden dzień:)
 4. Zagrodowy pies polski

  Kapri - już w DS:)

  Smutny poprzedni tydzień. Kapri zachorowała kilka dni temu. Najpierw były wymioty i biegunka, potem biegunka z krwią. Nie było wiadomo czy to parwowiroza czy może zatrucie trutką na szczury czy co innego. Różne myśli przychodziły do głowy. Oczywiście p. Arek pierwsze co zrobił to zawiózł ją do weta. Dostała antybiotyk, zastrzyki i potem lekarstwa do domu, oczywiście dietę. Na szczęście testy wykluczyły parwo. Dziś po kolejnej wizycie u weta dostałam info, że w dalszym ciągu będzie brała zastrzyki i leki ale już czyje się dobrze. Niestety wydaje się, że ktoś rozrzucił trutkę w miejscu gdzie spotykają się psy na spacerach. To okropne że są tacy ludzie. Oczywiście "psiarze" podejmą akcję, żeby namierzyć osobę, która to zrobiła i zwrócą szczególną uwagę na otoczenie. Kapri dzisiejsze zdjęcia
 5. Biedna Kasia, taki wspaniały pies i nie ma szczęścia. Ale nie załamujcie się. Tak samo było z Michasiem, nikt o niego nie pytał ale w końcu znalazłyśmy domek:) Udostępniłam na FB.
 6. Będzie wyglądać jak elegancja modna panienka:)
 7. Zagrodowy pies polski

  Michaś już w hotelu. Szukamy ds. Pies koczuje w krzakach

  Michaś wieczorem padł (po tych wszystkich przeżyciach) i spał w domku jak suseł do rana. Rano był zupełnie spokojny, cały dzień spędził na podwórku. Teraz sobie odpoczywa i tylko dopomina się miziania:)
 8. Dzięki za info, przeglądam lokalizatory, ale mimo, że jest ich dużo trudno wybrać taki faktycznie przydany.
 9. Zagrodowy pies polski

  Michaś już w hotelu. Szukamy ds. Pies koczuje w krzakach

  Tysiu, na razie nic nie zmieniaj. To dopiero pierwszy dzień i nieśmiała nadzieja, że zostanie jednak na zawsze. Wczoraj przyszły dzieci z pieskiem i Michaś zachowywał się świetnie, jest bardzo łagodny i roześmiany. Opinia była taka, że Michaś w rzeczywistości jest dużo ładniejszy niż na zdjęciach a jego przyjacielskie zachowanie zjednało sobie serca wszystkich. Oczywiście przestrzegłam, że nie wiemy jak się zachowuje np. w stosunku do ptaków (kur itp.), ale odpowiedziano mi, że w okolicy nie ma kur (to i dobrze:) Wiemy jednak że może być różnie i dopiero po miesiącu będzie można powiedzieć coś pewniejszego. Jest ładna pogoda, więc p. Paweł będzie miał dużo pracy na działce, więc niejako naturalnie będą razem.
 10. Zagrodowy pies polski

  Michaś już w hotelu. Szukamy ds. Pies koczuje w krzakach

  Anulko, serdecznie dziękujemy, bardzo przydadzą się jeszcze na karmę dla Michasia. Magdaad zrobi końcowe rozliczenie Michasia.
 11. Zagrodowy pies polski

  Michaś już w hotelu. Szukamy ds. Pies koczuje w krzakach

  Michaś z Opiekunem w nowym domku:)
 12. Zagrodowy pies polski

  Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu

  Dragon wygląda pięknie, zdrowiej piesku:)
 13. Zagrodowy pies polski

  Michaś już w hotelu. Szukamy ds. Pies koczuje w krzakach

  Michaś miał mieszkać w budzie na dużej ogrodzonej działce, po której może biegać swobodnie, bo ogrodzenie jest solidne. Dodatkowo buda znajduje się w kojcu, więc jak będzie potrzeba, to żeby nie zwiał, jest możliwość czasowego zamykania go w kojcu. Dziś jednak zażyczył sobie zostać na noc z Opiekunem, bo już sobie wybrał go na swojego pana, więc spędzi noc w domu. Ogólnie plan jest taki, ze w ciągu dnia będzie biegał po działce, a jak Opiekun będzie w domu to oczywiście będą razem w domu. Takiego domu szukałyśmy, bo Michaś ma dużo energii i swobodne bieganie to jest to czego potrzebuje, a co do zostawania na noc na dworze, to się dopiero okaże. Na wszelki wypadek, Michaś cały czas będzie w obroży z adresatką. Chociaż dziś na spacerze został spuszczony ze smyczy ale trzymał się blisko Magdaad i Opiekuna.
×