• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Zagrodowy pies polski

Members
 • Content count

  99
 • Joined

 • Last visited

About Zagrodowy pies polski

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday

Profile Information

 • Gender
  Female

Recent Profile Visitors

687 profile views
 1. Z przerażeniem przeczytałam wpisy na FB o hotelu Bezpieczna Przystań kolo Poznania. do Drako Kolejny RAZ Zawiódł Człowiek ! Wczoraj o 13:24 OPISZĘ WAM CO SIE OSTATNIO WYDARZYŁO... Drako, jak wiecie był w Hoteliku ''Bezpieczna Przystań'' Hotelik pobierał opłatę w wysokosci 400 zł / za mc ... To tak ku przestrodze. Musimy być czujni jak oddajemy psa do hoteliku. Jak wejdziecie na stronę tego hotelu, to są piękne zdjęcia i deklaracje, a na s.o.s. dla zwierząt cała Polska - taki wpis. d
 2. Znajdź dla niej kurs to się przekonasz. Na kursie uczą wiele więcej i w sposób uporządkowany, potem będziesz mogla brać udział w zawodach, a to duża frajda :)
 3. transport

  Oferuję transport psa za darmo do 150 km od Warszawy. W szczególnych przypadkach dalej. Mam klatkę dla dużego psa. Pomoc bezinteresowna, ze względu na swojego psa nie mogę przyjąć innego, więc tylko tak mogę pomóc.
 4. Jeżeli Huzar nie sprawia kłopotów w hotelu, to dziwne, że był takim niszczycielem w domu. Niestety mieszkam daleko od Krakowa i nie odwiedzę Huzara. Co do zdjęć, oczywiście masz doświadczenie i wiesz lepiej, co jest dobre dla Huzara, chociaż "ludzie kupują oczami". Skoro nie wydaję na fotografa napisz mi na priv nr konta to wpłacę pieniążki w marcu po wypłacie na Huzara.
 5. Wspaniale się czyta o Promyczku, dziękujemy Moli@ i czekamy na więcej :)
 6. Jak Huzar zachowuje się w hoteliku? Mogę umieścić go na forach w mazowieckim, jeżeli dostanę ładne zdjęcia i opis, żeby wiedzieć do jakiej grupy ludzi się zwrocić. Jeżeli można zrobić mu profesjonalne zdjęcia to chętnie pokryję koszty fotografa. Wszyscy piszą, że dobre zdjęcia to podstawa, żeby piesek znalazł DS.
 7. Nasz się przybłąkał. Nie było problemu z pozostawaniem. Wprowadziliśmy procedury, przed wyjściem do pracy - spacer. Potem zostawialiśmy go z gryzakiem, żeby kojarzył moment wyjścia z nagrodą. Gryzak i komenda "na miejsce". Ale nasz pies jest dorosły - miał około 6 lat jak się przybłąkał. Wydaje mi się, że z dorosłym psem jest mniej kłopotu, bo jeżeli wychodzi się z nim na spacery i się go szkoli, to można uniknąć wielu problemów.
 8. Bardzo Ci współczuję, może za wcześnie kupiłaś pieska. Ale poczekaj z decyzją. Teraz jesteś smutna i tęsknisz, jednak skoro tak bardzo kochałaś swojego pieska, to masz wielkie serce i na pewno pokochasz nowego pieska, a on już pewnie kocha Ciebie.
 9. Co słychać u Fliperka? Mam nadzieję, że lepiej, bo piesek jakoś zapadł mi w serce.
 10. Tak, WiosnA odebrała Promyczka pod Zambrowem, musiała dojechać do Zambrowa i zawrócić, bo tam droga dwupasmowa. Darek odbierał Promyka z Warszawy z Wału Miedzeszyńskiego i dowiózł za Zambrów. Bardzo dziękuję Wiośnie, że wyjechała po Promyka, bo tak to Darek by musiał przejechać wieczorem i w nocy ponad 400km.
 11. To byłoby okropne dla Fliperka znowu zmieniać dom. Trauma dla pieska i jednocześnie zła opinia, że wrócił z DS. Znalezienie następnego DS z doświadczonymi opiekunami, znającymi tę rasę byłoby kłopotliwe. Fliperek poczuł się pewnie i zaczyna ustalać hierarchię w domu. Dlatego trzeba od razu zadziałać. Dobrze by było wspierać Panią, ale to jak widać "dobra dusza" i psa nie ustawi. Jak z Panem? Czy ma autorytet i mógłby ustawić pieska? Pewnie Fliperek ma inny charakter niż ich poprzedni piesek i kłopoty z tamtym pieskiem zblakły w ich pamięci, a teraz bardzo przeżywają kłopoty z Fliperekiem. Trzymam kciuki za kochanego pieska i jego opiekunów. Cała nadzieja w córce i Tobie Bogusik.
 12. Mój pies ma spondylozę i wet zalecił karmę 1st Choice i oczywiście odchudzanie. Ograniczyliśmy mu jedzenie do ilości zalecanych, ale z odchudzaniem ciężko, bo mimo, że wychodzi 4 razy dziennie na spacery, to idziemy wolno, a on cały czas na lince treningowej (bo atakuje inne psy jak lata wolno). Po ogrodzie nie chce biegać tylko czeka pod drzwiami, żeby go wpuścić.
 13. Stosowaliśmy obrożę przeciwkleszczową i mój pies przynosił sporo kleszczy po każdym spacerze i w rezultacie zachorował na babeszjozę. Odkąd zaczęliśmy podawać mu tabletkę Bravecto problem z kleszczami się skończył. Dlatego uważam, że jest to dobry preparat.
 14. Dopiero weszłam na wątek Fliperka i bardzo się zmartwiłam. Sytuacja jest bardzo podobna do tej, którą przeżyłam z Lesiem. Spróbujcie namówić Panią a przede wszystkim jej męża, żeby od razu razem poszli na kurs podstawowego posłuszeństwa. Niech nie czekają, bo problem się tylko pogłębi. Na pewno mają niedaleko szkołę dla psów. I to na kurs a nie do indywidualnego behawiorysty. Przede wszystkim na kursie spotkają ludzi z różnymi problemami, więc ich własne nie będą już takie duże. Poza tym przyda im się socjalizacja i zobaczą jak inni się zachowują i reagują na kłopoty ze swoimi psami. Oczywiście Fliper zostanie ustawiony przez trenera. Liczy się także koszt - kurs jest tańszy niż behawiorysta. Nam taki kontakt z innymi ludżmi bardzo pomógł. Bogusik, może tak im pomóc przejść ten okres, bo by było tragiczne, gdyby Fliperek musiał wrócić do hoteliku.