• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Zagrodowy pies polski

Members
 • Content count

  735
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Zagrodowy pies polski last won the day on March 22 2017

Zagrodowy pies polski had the most liked content!

About Zagrodowy pies polski

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

2412 profile views
 1. Magda, nie przeżywaj. To nie była odpowiednia osoba. Jeżeli nie chciała wizyty przedadopcyjnej, to by nie pozwoliła na kontakt z Michasiem po adopcji. I wtedy dopiero byłoby zmartwienie, co się z nim dzieje. Poczekamy na odpowiedni domek dla Michasia.
 2. Dziś jeżdziiśmy po dalszych wioskach po drugiej stronie drogi głównej, pytaliśmy ludzi i porozwieszaliśmy plakaty. Nikt nie widział Zorki:(. Podpowiedziano nam, że można jeszcze dać ogłoszenie w lokalnym radio.
 3. Masz rację, to był Forest. D. odebrał go na autostradzie pod W-wą i zawiózł do Was. Podziwiam Cię, że tak wszystko ogarniasz pomagając tylu pieskom. Niestety do Kasi przylgnęła "łatka" psa problemowego i może to też ma wpływ na brak zainteresowania. A ona jest taka cudna i u właściwych ludzi byłaby najukochańszym członkiem rodziny.
 4. Podobno Zorka była widziana w okolicach ulicy Bakusiowej. Rozmawiałam z Bakusiową i jeżeli do niedzieli się nic nie wyjaśni, to jedziemy jej szukać, Bakusiowa nami pokieruje, gdzie jechać i co robić. Możemy zabrać jeszcze jedną osobę gdyby był ktoś chętny na trasie Al. Jerozolimskich. Planujemy wyjechać przed południem, żeby porozdawać ulotki np. pod najbliższym kościołem jak ludzie będą wychodzili z sumy. Trzymajcie kciuki za biedulkę, bo pada u nas i zimno.
 5. Dziękuję, że zajrzałaś. Zapraszając Cię pomyślałam, że masz kontakt z wieloma aktywnymi i doświadczonymi ludźmi w pracy z psami . Może gdybyś usłyszała, że ktoś potrzebuje pracoholika to zaproponowałabyś mu TEO. Czy może znasz jakieś strony, gdzie jeszcze można by zamieścić o nim ogłoszenia? Teo tak mało ma szczęścia w życiu, że warto jest pukać do każdych drzwi, żeby mu znaleźć domek.
 6. Świetne wieści:) Napisz co jakiś czas jak prowadzicie szkolenie z Alexem, bo Wasze doświadczenia mogą posłużyć jako rada dla innych osób mających problemy z psem. Napisz dokładniej kiedy i jak używasz pieprzu.
 7. Czyli skleroza jestem, to kogo Darek wiózł do Was z Opoczna? Zupełnie nie mogę sobie przypomnieć. Niemniej jednak bardzo żal mi Kaśki, bo nasz Michaś też ciągle czeka na domek:( Czy chociaż raz duże mogą mieć lepiej?
 8. W niedzielę 07.01 możemy z Darkiem jechać szukać Zorki lub porozwieszać plakaty. Tyko pokieruj nas gdzie i co robić bo nie znamy tego terenu i czy Zorka przyjdzie do obcych ludzi? Wysyłam Ci nr tel.na priv.
 9. Dla mnie 20 km, niech jadą jak najszybciej kochane pieski
 10. Jesteście cudowne dziewczyny i pieski mają szczęście, że na Was trafiły. Jutro poleci jednorazowa na transport:)
 11. Wiem, Murko, wiem, że się robi wszystko co można. Po prostu żal mi Kaśki, bo przecież Darek ją wiózł do Was. Ostatnio pojechała do DS ode mnie Kapri i jak dzwonię to serce mi staje czy aby nie zmienili zdania, czy nie uciekła albo czy czego nie zmalowała. Ludzie tak łatwo pozbywają się psów:(
 12. Pisałam na owczarkowe jak szukałam domu dla Rambo (spoza dogo). Oni w sumie zainteresowani są tylko zarejestrowanymi psami rasowymi. Większość mi w ogóle nie odpowiedziała. Tylko jedna administratorka pomagała i napiszę do niej jutro.
 13. Co jest z tymi ludżmi, że podejmują decyzję o wzięciu psa i oddaniu psa jakby to był towar ze sklepu? To kolejny pies/sunia wracająca z adopcji:(
 14. Tak trzymać, serdeczne życzenia niech Wam się wiedzie razem jak najlepiej