Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Zagrodowy pies polski

Members
 • Content count

  781
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Zagrodowy pies polski last won the day on March 22 2017

Zagrodowy pies polski had the most liked content!

About Zagrodowy pies polski

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

2543 profile views
 1. Michaś już w hotelu. Szukamy ds. Pies koczuje w krzakach

  Kolejna nadzieja i kolejne rozczarowanie. Na początku tygodnia dzwoniła kobieta z Poznania. Chciała się umówić na wizytę przedadopcyjną i w ten weekend odebrać Michasia. Opowiadała, że sama po niego przyjedzie, że ma dwie suczki i Michaś będzie do nich pasował. W ogóle przedstawiała się doskonale za dobrze. Szybciutko skontaktowałyśmy się z Supergogą i już miałyśmy ustalać szczegóły jak kobieta zamilkła, przestała odbierać telefony i sms. Dziekuję bardzo Supergoga za natychmiastową chęć pomocy, Ręce opadają. Jesteśmy w głębokim "dole":(
 2. Grześ już zrobił tak duże postępy i chyba trzeba mu jeszcze trochę czasu aby się otworzył. Słodziak z niego:)
 3. Kapri - już w DS:)

  Serdecznie witamy i bardzo dziękujemy za wypowiedź p. Arku. To cudowne, że dał Pan domek Kapri i chcę tu na wątku jeszcze raz Panu podziękować. To że się martwimy o Kapri jest normalne, bo przywiązałyśmy się do niej przez te parę miesięcy (tyle piesków wraca z adopcji, że zawsze się martwimy w początkowym okresie). To dobrze że już się Wam jest coraz lepiej. Może te problemy były właśnie z tego, że dopiero się dopasowywaliście do wspólnego trybu życia. Ja w dalszym ciągu będę namawiać na szkołę (oczywiście jak finanse pozwolą), bo Kapri jest mądra i ma tak dużo w sobie energii i urody, że w każdych zawodach byłaby ozdobą. Będziemy czekać na dalsze wieści o Kapri i zdjęcia:)
 4. Podczytuję wątek i bardzo się cieszę. Powowdzenia Teo
 5. Kapri - już w DS:)

  Mam nadzieję, że może powolutku przekonam go do szkoły. Bo chyba to nie jest sprawa pieniędzy, bo przecież płacił kilka miesięcy za hotelik. A Kapri na prawdę byłaby świetnym psem na zawody, poza tym wspólne treningi bardzo zbliżają i meczą psa psychicznie więc w domu jest spokojniejszy jak długo zostaje.
 6. Kapri - już w DS:)

  Tak, masz rację. Może w przyszłości go namówię. Opowiadałam mu jaka Kapri byłaby świetna we freesbee lub innym sporcie ale na razie nie załapał. Ważne, że w ogóle z własnej inicjatywy się kontaktuje ze mną więc muszę działać delikatnie. No i to, że zaczyna z Kapri wychodzić do innych psiarzy. Zawsze to lepiej jak Kapri spotka się z innymi pieskami, a ona do przyjażni pierwsza. Myslę Elu, że Twoja wizyta i rady Sowy pmogły im się otworzyć i dziękuję Ci za to:)
 7. Kapri - już w DS:)

  Dziś p. Arek i Kapri poznali nowych kolegów. Spacer wyszedł świetnie. Oboje wrócili zmęczeni ale szczęśliwi:)
 8. Oby wyszło słoneczko i wyszły piękne zdjęcia:)
 9. Michaś już w hotelu. Szukamy ds. Pies koczuje w krzakach

  Dziś byliśmy u Michasia. Poszliśmy na spacer na 2 godz. Niestety cały czas na smyczy. Poszliśmy do lasu i bałam się, że Michaś nie wróci na przywołanie albo że spotkamy myśliwych. Pracownicy leśni przyglądali nam się ze zdziwieniem, ale na pozdrowienie "Szczęść Boże" reagowali prawidłowo czyli uśmiechem:) Trochę jestem zmartwiona, bo Michaś był taki grubiutki ale sporo stracił na wadze od naszego ostatniego spotkania i ma rzadką kuu....... Na razie właścicielka hoteliku zmieni mu dietę i poda proszki na odrobaczenie, oczywiście będzie obserwować. Nie wygląda to na nic poważnego, ale po przejściach Michasia "dmuchamy na zimne" . Michaś boi się mężczyzn, dziś na spacerze bardziej niż poprzednio i mając na uwadze adopcję też zastanawiamy się jak mu pomóc. Ogólnie na własnym podwórku chojrak.
 10. Kapri - już w DS:)

  Dziś p. Arek przyysłał zdjęcie Kapri. Na razie nie planuje iść do szkoły. Chce ją sam szkolić. Ponieważ Kapri "szaleje" jak p. Arek wraca z pracy, planuje poszukać dla niej poznać innego pieska, z którym będzie spotykał się na spacerach, żeby Kapri się wybiegała. Zabrał Kapri na spotkanie ze znajomymi i zachowywała się bardzo dobrze. Kapri jak zostaje sama ma zabawki i pluszaki rozrywa na strzępy. Moim zdaniem po prostu się nudzi. Pocieszające jest to, że zaczynają się do siebie dopasowywać.
 11. Kapri - już w DS:)

  P. Arek napisał SMS. Kapri już jest spokojniejsza, zaczyna ją uczyć komend, przede wszystkim "siad". Zadzwonię do niego w weekend i zobaczymy co powie.
 12. Kapri - już w DS:)

  Elik dziękuję bardzo Tobie za wizytę i Sowie za rady. Zobiłyście gorącą linię z Arkiem. Pomysł był super. Mam nadzieję że wstawisz zdjęcia i relację z wizyty jak tylko znajdziesz czas. Tylko dzięki Wam uda Arkowi i Kapri się przejść ten najgorszy okres. Tak strasznie się bałam że. Kapri wróci z adopcji.
 13. Kapri - już w DS:)

  Kochana Elu masz rację. W domu też trzeba ich obejrzeć i podpytaj go czy pójdzie do szkoły z Kapri i jak się nazywa ta szkoła obok niego. Trzymam kciuki!!
 14. Kapri - już w DS:)

  Ta wizyta rokowała bardzo dobrze. P. Arek mieszkał z rodzicami. Od kilkunastu lat mają jack russel - sunię wychowywaną od szczeniaka. Sunia wyglądała dobrze. P. Arek przeniósł się do własnego mieszkania i chciał mieć psa dla siebie. Ze strony rodziców padały zapewnienia że pomogą prz Kapri. Wydawało się że dom jest idealny. Mam nadzieję że wizyta Elik pomoże. Co do szkoły do Arek słyszał o niej dobre opinie i lepiej niech idzie blisko niż wcale:( Elu czy Arek dzwonił żeby imówić się na wizytę?
×