• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Zagrodowy pies polski

Members
 • Content count

  394
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Zagrodowy pies polski last won the day on March 22

Zagrodowy pies polski had the most liked content!

About Zagrodowy pies polski

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female

Recent Profile Visitors

1461 profile views
 1. Więc zamawiam, potwierdź jak przyjdzie paczka.
 2. Świetne wieści - powodzenia kochana w nowym domku
 3. Próbowałam oddać głoś, ale pokazuje się info "Oddano już głos z tego komputera" - co nie jest prawdą, bo głosowałam w czerwcu a to głosowanie jest na lipiec.:(:(
 4. Zamawiam dla Halinki karmę czy taką samą jak poprzednio? Mogę zmówić w tym tygodniu, czy będzie miał kto odebrać? Czy można się spotkać z Halinką? Dość często bywam na Polach Mokotowskich:)
 5. Pieniążki doszły już 21.07, dziękuję:) Bardzo przepraszam za późne potwierdzenie na dogo ale wiadomo wakacje i kiepski internet.
 6. Jak Wam będzie potrzeba pomocy transportowej to pisz. Do 100 km od ,Wa-wy wozimy bezpłatnie . Wielki szacunek za ogrom pracy :)
 7. Pozdrawiam Foresta z rana
 8. Cudne wieści, aż chce się czytać, niesamowite jest to jak wychowujesz Moriska...
 9. Aniu, jak tam Morisek czuje się Ciebie?
 10. Z mojego doświadczenia wynika, że jak pies jest włóczykij, to mu zostanie tak na zawsze czy w domu z ogrodem czy w bloku. Ograniczenie włóczęgostwa jest możliwe poprzez poprzez nawiązanie ścisłej relacji z psem np. wspólne treningi, a ograniczenie niebezpieczeństwa, że zwieje - wysoki płot i linka treningowa na spacerach, no i oczywiście - chip i adresatka na wszelki wypadek. My pracujemy nad włóczęgostwem 3 lata i dopiero teraz problem jest prawie opanowany. Czyli ma chęci zwiać ale rezygnuje, natomiast na spacerach coraz rzadziej zdarza się, nie reaguje na przywołanie. U nas samo wyjście z bezdomności trwało więcej niż rok. Z całego serca życzę Forestowi trafienia do dobrego domku.
 11. Trzecia zmiana na wczasach wcale nie śpi i hoopa bo wnuczka poszła spać
 12. Przepraszam za późną odpowiedź, wyjechaliśmy na wczasy nad morze i oczywiście nie odpalałam komputera. Koszt transportu Foresta to 140 zł. .