• Announcements

    • Admin

      Regulamin Forum   12/31/16

      Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

pablo_k

Members
  • Content count

    54
  • Joined

  • Last visited

About pablo_k

  • Rank
    Advanced Member

Recent Profile Visitors

663 profile views
  1. Oplole / Strzelce Opolskie 2.IX.2017 (CWC - ras japońskich) sędzia: Mariko Harase (Japonia) PSY Klasa otwarta: HOGAN Gogolińska Karolina Klasa championów: BOSTON Tavo Svajone Indevor SURFACE WIND SUKI Klasa młodzieży: Ruthdales LOOK AT ME - V1, Zw.Mł., NJwR, BOB, BIS Jun.1, BIS 3 Klasa pośrednia: BE CUTE AS A BUTTON Countach - V1, CWC, NDSwR Klasa otwarta: BLACKBERRY Art Mironoff CARMEN Tavo Svajone PANDA z Olexovho Dvora Klasa championów: AFERA Daikoku do poprawki i uzupełnienia
  2. Chorzów / Świętochłowice 02.IX.2017 (CWC) sędzia: Magdalena Musiał PSY Klasa szczeniąt: ALMAR Eye of bear - nb Klasa pośrednia: JABAR Gogolińska Karolina - nb Klasa otwarta: ROLLO z Olexovho Dvora - V1, CWC Klasa championów: OZZY z Olexovho Dvora - V1, CWC, NDPwR, BOB SUKI Klasa szczeniąt: GOYA Inherti - wo, NSZwR Klasa młodzieży: KEY TO OUR HAPPINESS Pearl River - V1, Zw.Mł., NJwR, BOS Stawka domyślna do uzupełnienia i poprawki Pzdr
  3. Gostynin / Płock 26.VIII.2017 (CWC) sędzia: Elżbieta Chwalibóg PSY Klasa młodzieży: AMOUR MAKE ME FLY Sharewood - V1, Zw.Mł, NJwR, BOB do poprawki i uzupełnienia Pzdr
  4. Będzin 29.VII.2017 (CWC) sędzia: Waldemar Mrowiec PSY Klasa pośrednia: AMARAT Hirrani Klasa otwarta: ROLLO z Olexovho Dvora - V1, CWC Klasa championów: Ruthdales NO PAIN NO GAIN - V1, CWC, NDPwR, BOB, BOG 1, BIS 2 SUKI Klasa młodzieży: KEY TO OUR HAPPINESS Pearl River (Czechy) SALMA ELEONORA Jagbull Klasa pośrednia: DARKNES FALLS Asahi Akitas Klasa otwarta: Amartami BORN TO BE LOVED Klasa championów: Restyl-ing PRINCESS GABRIELLA Stawka domyślna do uzupełnienia Pzdr
  5. Bytom 11.VI.2017 (CWC) sędzia: Laurent Heinesche (Luxemburg) PSY Klasa młodzieży: JABAR Gogolińska Karolina - nb JOY OF WILD DANCE Pearl River (Czechy) - V1, Zw.Mł, NJwR, BOB Klasa championów: ATOMIC ATTACK Cerberus Moravia (Czechy) - BDB OZZY z Olexovho Dvora - V1, CWC, NDPwR SUKI Klasa otwarta: Amartami BORN TO BE LOVED - BDB Klasa championów: ALL YOU NEED IS LOVE Cerberus Moravia (Czechy) - V1, CWC, NDSwR, BOS ANGEL From Moule's Garden (Czechy) - nb
  6. Bytom 10.VI.2017 (CWC) sędzia: Blanka Borowiec - Szczepańska PSY Klasa młodzieży: JOY OF WILD DANCE Pearl River (Czechy) - V2 ROLLO z Olexovho Dvora - V1, Zw.Mł., NJwR Klasa pośrednia: AMARAT Hirrani - nb Klasa championów: ATOMIC ATTACK Cerberus Moravia (Czechy) - V2 OZZY z Olexovho Dvora - V1, CWC, NDPwR, BOB, BOG3, BIS o/Bytom 2 SUKI Klasa pośrednia: Amartami BORN TO BE LOVED - V1, CWC, NDSwR, BOS Klasa otwarta: DEBRA Amakita - V1, CWC Klasa championów: ANGEL From Moule's Garden (Czechy) - V1, CWC
  7. Kraków 17-18.VI.2017 (CACIB) sędzia: Zdenka Jilkova(Czechy) PSY Klasa młodzieży: BLACK JACK Capronca - ?4 FANGO Czeibo - ?3 JOY OF WILD DANCE Pearl River - V1, Zw.Mł. NJwR ROLLO z Olexovho Dvora - V2 Klasa pośrednia: Ruthdales JON SNOW - V1, CWC, NDPwR, CACIB, BOB, BOG4 Klasa championów: OZZY z Olexovho Dvora - V1, CWC, res. CACIB SUKI Klasa szczeniąt: ????????? Ruthdales DAUGHTER OF THE KING - wo1, NSzwR MAMMA MIA du Lac Brule - ?2 Klasa pośrednia: ALASKA Hirrani - ?3 Amartami BORN TO BE LOVED - V2 VS AMBER Volturnus - V1, CWC, res. CACIB Klasa otwarta: DAMINA z Arkadyjskiej Zagrody Anety - ?2 DEBRA Amakita - V1, CWC, NDSwR, CACIB, BOS do poprawki i uzupełnienia Pzdr
  8. Pawel dopisz u Jabara BIS Junior 3

    1. pablo_k

      pablo_k

      Dopisane - gratuluje

  9. Zakrzów / Racibórz 4.VI.2017 (CWC) sędzia: Waldemar Mrowiec PSY Klasa młodzieży: JABAR Gogolińska Karolina - V1, Zw.Mł., NJwR, BOS, BIS Jun. 3 ROLLO z Olexovho Dvora - V2 Klasa pośrednia: Finigan NEK-CYN GRANDO TORETO - V1, CWC, NDPwR Klasa otwarta: BOSTON Tavo Svajone - nb SUKI Klasa pośrednia: Finigan NEK-CYN GRIFTI - V1, CWC Klasa championów: I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - V1, CWC, NDSwR, BOB stawka domyślna, do uzupełnienia i ew. poprawki Pzdr
  10. Rzeszów 20-21.V.2017 (CACIB) Sędzia: Mirosław Redlicki PSY Klasa szczeniąt: Dr. Wolf KIND OF MAGIC - wo, NSZwR Klasa młodzieży: ABBONDIO Duplin Dog - BDB JABAR Gogolińska Karolina - V1, Zw.Mł., NJwR ROLLO z Olexovho Dvora - V2 Klasa pośrednia: DEMON Przechodzka Preria - BDB QUENTIN z Olexovho Dvora - nb Klasa otwarta: DEMIR z Kuligowskiej - ndo Ruthdales JON SNOW - V1, CWC, NDPwR, CACIB, BOS Klasa championów: OZZY z Olexovho Dvora - V1, CWC, Res.CACIB SUKI Klasa młodszych szczeniąt (baby): Ruthdales DAUGHTER OF THE KING - wo, NBwR Klasa szczeniąt: CHELSEA Blakuszja - wo Klasa pośrednia: Amartami BORN TO BE LOVED - V1 MOLLY Rancho Amerdog - BDB Klasa otwarta: BATTERSEA 1000 Kisses Deep - BDB POLEMICA Z Olexovho Dvora - DB Klasa championów: ALASKA Koncha Zaspa - V1, CWC, NDSwR, CACIB, BOB do poprawki i uzupełnienia Pzdr
  11. Opole 21.IV.2017 (CWC V gr) Sędzia: Irina Azen (BY) PSY Klasa młodzieży: ROLLO z Olexovho Dvora SAMMY American Canis Fidelis Klasa pośrednia: QUENTIN z Olexovho Dvora Klasa championów: BOSTON Tavo Svajone DAY DREAM'S CALEB Might Fellows DYPLOMATA Amakita Indevor SURFACE WIND SUKI Klasa młodzieży: BALU Maczu-Ku SPECIAL American Canis Fidelis WIWIKA z Dworu Abakusa Klasa pośrednia: Amartami BORN TO BE LOVED CARMEN Tavo Svajone PANDA z Olexovho Dvora Klasa otwarta: DUMI Przechodzka Preria Klasa championów: AFERA Daikoku do poprawki i uzupełnienia Pzdr
  12. Opole 22-23.IV.2017 (CACIB) Sędzia: Rafael de Santiago (Puerto Rico) PSY Klasa młodzieży: CHOPIN Daikoku - 3 DEMON Przechodzka Preria - bdb EINAR Jagbull - bdb JOY OF WILD DANCE Rearl River - 4 MUKI MB-Amigo - 2 SAMMY American Canis Fidelis - V1, Zw.Mł. WELL DIABLO z Dworu Abakusa - nb Klasa pośrednia: Finigan NEK-CYN GRANDO TORETO - V1 QUENTIN z Olexovho Dvora - 3 Ruthdales JON SNOW - V2 Klasa otwarta: Ruthdales NO PAIN NO GAIN - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG1, BIS2 Klasa championów: BOSTON Tavo Svajone - V2 DAY DREAM'S CALEB Might Fellows - V3 DYPLOMATA Amakita - bdb Indevor SURFACE WIND - V1, CWC OZZY z Olexovho Dvora - bdb SUKI Klasa młodszych szczeniąt (baby): ELZA Przechodzka Preria - wo1, NBwR Ruthdales KHALEESI MOTHER OF DRAGONS - wo2 Klasa młodzieży: AMI Hirrani - 2 KEY TO OUR HAPPINESS Pearl River - 3 SPECIAL American Canis Fidelis - V1, Zw.Mł., NJwR WIWIKA z Dworu Abakusa - 4 Klasa pośrednia: Amartami BORN TO BE LOVED - nb AMERICAN AMBER Harpagon - 4 CARMEN Tavo Svajone - V1, CWC DUMI Przechodzka Preria - 3 MOLLY Rancho Amerdog - bdb PANDA z Olexovho Dvora - V2 Klasa otwarta: BALU Maczu-Ku - 3 Finigan NEK-CYN GRIFTI - 2 I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOS No Divas ARMORY - nb Klasa championów: AFERA Daikoku - V1 DASHI Czeibo - V2 do poprawki i uzupełnienia Pzdr
  13. A ja byłem uczestnikiem i uważam że wyniki są sprawiedliwe. Gratuluję zwycięzcom i do zobaczenia na kolejnych wystawach. Pozdrawiam.
  14. Zabrze / Gliwice 9.IV.2017 (CWC) sędzia: Tomasz Kuszyk PSY Klasa młodszych szczeniąt (baby): Dr. Wolf A KIND OF MAGIC - WO1, NMłSZwR Klasa młodzieży: JABAR Gogolińska Karolina - nb ROLLO z Olexovho Dvora - V1, Zw.Mł. Klasa pośrednia: Indevor SURFACE WIND - V1, CWC, NDPwR, BOB, BOG2 Klasa championów: OZZY z Olexovho Dvora - V1, CWC SUKI Klasa młodzieży: AMI Hirrani - V1, Zw.Mł., NJwR, BOS Klasa otwarta: ABI Somnia Vera - nb stawka domyślna, do uzupełnienia i ew. poprawki Pzdr
  15. Zakrzów / Racibórz 2.IV.2017 (CWC V gr.) sędzia: Monika Milian PSY Klasa pośrednia: DEMON Przechodzka Preria Klasa otwarta: HOGAN Gogolińska Karolina SUKI Klasa młodzieży: AMI Hirrani Klasa pośrednia: Amartami BORN TO BE LOVED DUMI Przechodzka Preria ELENA JAGBULL American Miracle - V1, CWC, NDSwR, BOB MOLLY Rancho Amerdog - nb stawka domyślna, do uzupełnienia i ew. poprawki Pzdr