• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

bou

Members
 • Content count

  1851
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

bou last won the day on November 11 2015

bou had the most liked content!

3 Followers

About bou

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  mazowieckie

Recent Profile Visitors

4313 profile views
 1. wow... ;) (bodajże?)
 2. "którego nie wiem czy zostawię w domu*, czy nie zrezygnuję z hodowli," * to ta miłość do zwierząt tak sie objawia? :) Przecież sama sobie zaprzeczasz,Claudia_1. To w koncu jak? - będziesz walczyć (ale z czym,skoro wiesz - jak piszesz,ze kuracja bedzie nieskuteczna),czy też nie wiesz,czy zostanie u Ciebie,czy zrezygnujesz z hodowli, Poza tym - jesli hodowca milaby dac Ci drugiego szczeniaka,to hodowla moze zakwitnąć,a wnętr mieć szczęsliwe zycie jako przytulanka.Piszesz chaotycznie I sprzecznie,nie dziw się,ze jest to odczytywane na różne sposoby. Zarka Ci dała wątek o wnętrach,chyba nie skorzystałaś,a szkoda,tam jest mnóstwo ciekawych informacji,w tym odpowiedzi na twoje pytania.
 3. Trzymam z całej siły I dziękuję tym,dzięki którym Reksio dotrze do lepszego życia :)Czekamy na jutrzejsze wieści,jeśli znajdą sie siły na pisanie!
 4. Claudia - to jak wróżenie z fusów.Jednemu pomoże leczenie hormonalne w wieku nawet 5 m-cy,innemu nie pomoze,nawet jesli młodszy.Tylko czas odpowie na twoje pytanie. Na Twoim miejscu zdecydowanie skonsultowałabym psa z dobrym specjalistą,bo powodzenie zależy równiez od tego,gdzie dokładnie jest to jąderko.
 5. Myślę,że Kyioshi ma rację.Co nagle,to po diable,prawda?Piesek ma za sobą niezłe przejścia,trzeba mieć pewność,że nic mu się nie zepsuło ;),że jest zdrowy.Poza tym - I tak musi gdzies zakotwiczyć do czasu znalezienia DS.Nie potrzeba dużo czasu,żeby wyjasnić,czy z małym jest wszystko ok.Poza tym - to uczciwe wobec potencjalnej rodziny małego - wszystko jasno I klarownie,a nie - "no to teraz sie martwcie,macie problem,a szkoda,bo wyglądał znakomicie". p.s Kyioshi - niech Ci nie będzie przykro,odzywaj się koniecznie I pamietaj,że tu wszyscy małemu kibicują,a Ciebie I to co robisz dla malucha - doceniają.Naprawdę.Pozdrowienia,M.
 6. Bardzo zainteresowanych :) Jest przecudniakiem,(głosno nie mogę,bo mnie Rudzielec do porządku przywoła),ale powiedz Cytrynce,że jest najpiękniejszym czarnuSZkiem,jakiego widziałam.Ten nochal....ten bieg,to spojrzenie...cudo!
 7. trzymam Cię za słowo :). Goedenacht ...
 8. Ok.wszystko w porządku.Wiem,jak działa metergolin. W Polsce pod podobną nazwą (Controloc) jest lekiem osłaniającym,neutralizującym kwas żołądkowy,więc wolałam sie upewnić,czy sie wet nie pomylił...Poczekaj kilka dni,obserwuj sunię,sprawdzaj,czy nie ma gorączki I jak sie wszystko wyjaśni (mam nadzieję,że pozytywnie) - zobaczysz co dalej z wypadaniem włosów etc.Powodzenia,odzywaj się.
 9. Dobrze się skończyła ta przygoda,cieszę się.Fajnie,że rozmyślasz nad przygarnięciem biedaka...małe mieszkanie tym różni się od boksu w schronie,że jest w nim czowiek,którego się kocha z wzajemnością I swoje miejsce do życia na ziemi...myszoskoczki nie biegają luzem chyba?Nie pozre ich,a córa byłaby uszczęśliwiona,tak myslę. Może nie bez powodu stanął na Twojej drodze,hmmm?
 10. Hej. Jest mocno prawdopodobne,ze to ciąża urojona,dziwi mnie,ze nie zrobił badań krwi,ale powiększone gruczoły sutkowe wskazują,że ta diagnoza moze być trafna. Czy możesz napisać,coś więcej o Contralocu?Czy podstawowym skladnikiem nie jest pantoprazol,czy omeprazol?Przeczytaj I napisz,ok?
 11. Dogomania też nie pamięta...bo go nie było.
 12. Yyyyyyyy? A gdzie to "oczernianie"? Fajnie,że jesteś taka zachwycona,hodowca też pewnie równie zadowolony ;)z tego wpisu. p.s - troche Ci się działy pomyliły,ale to nic.Administracja I tak ma to w nosie kto I co pisze...