Jump to content
Dogomania

bou

Members
 • Content count

  2717
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

bou last won the day on June 26

bou had the most liked content!

3 Followers

About bou

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  mazowieckie

Recent Profile Visitors

8140 profile views
 1. bou

  Dwa psy w domu gryzą się. Pomocy

  Przegryzły ścianę? ;)
 2. bou

  Dwa psy w domu gryzą się. Pomocy

  Karmić w osobnych pomieszczeniach?
 3. Bardzo Ci dziękuję ,Lenko, za śliczny post:) Teraz czekam na szczęśliwe rozwiązanie u suni. A jeśli chodzi o taki drobiazg...ja też mam "rzepa",który nawet do łazienki za mną lezie.Tyle,że mój rzep waży...70 kg i na rączkach...nie uniosę.:) Lenko,ja nie oddzielałabym teraz psiaków,skoro są tak ze sobą związane,to po co suni niepotrzebny stres.Ale zapytaj weta,na wszelki wypadek. Pięknie Cię pozdrawiam,głaski dla kuleczki!(Odezwij się I - oczywiście pilnuj małej,jak oka w głowie!) M.
 4. bou

  4 miesięczny kundelek znowu sika

  Zdecydowanie tak.Spróbuj mu podłozyć chocby lyzke stolowa I zlapać ten mocz.Przelej w coś małego I zanies do weta (razem z małym,żeby go wet obejrzał.)
 5. bou

  Suki i pies w jednym domu

  Jest wykastrowany?
 6. Ten koleżka ma nieprawdopodobne szczęście...jego historia toczy się równie nieprawdopodobnie..Jak dobrze,że jesteś,Tolu - Ty,P.Alicja I inni. Tolu - wykorzystaj pomysł Poker,te krople mogą mu bardzo pomóc. I - dzięki za poswięcenie I...milość do Gucia.Ten bardzo chory piesio chwyta za serce,jak mało który...dzielny Guciu,trzymaj się!
 7. Trzymajcie się,z całego serca ciepłe myśli przesyłam! Czekamy na wiadomości.
 8. bou

  Cane corso

  Cokolwek wyrosnie,wyrosnie pod Twoja opieką I będzie Cię kochało najwierniejszą miłością,która nigdy nie zdradzi...Powodzenia Wam!
 9. również tak sądzę...tyle,że wątpię w mozliwość udrożnienia...Trzebaby fachowca I sprzętu (monitorowania),a to I tak bardzo ryzykowna ingerencja...Sterydy - TAK,zdecydowanie I na już... Ech...niedobre wiadomości,b złe wiadomości... Tolu,popros P.Alicję,żeby sie przyglądała,czy Gucio nie ma duszności,poza tym - jak je i pije.
 10. bou

  bardzo głośny Westie pomocy

  Poczekaj cierpliwie,może zajrzy na forum osoba,która najlepiej Ci doradzi.Na pewno jest (są) jakieś metody,żeby psa oduczyć takiego zachowania.Moze odezwą się też ci,którzy sobie z problemem poradzili. Teraz ide poczytać o "obroży antyszczekowej na spray."
 11. bou

  Stan zapalny zoładka u buldoga :-(

  Poczekaj kilka dni,od razu sie nic nie naprawi.Przewód pokarmowy to skomplikowana konstrukcja. Mały jest odrobaczony?
 12. bou

  Stan zapalny zoładka u buldoga :-(

  Gasprid mozesz odstawić I zobaczyć,czy sytuacja dsię zmieni,zawsze mozesz do niego wrócić.Wróciłabym też do RC Gastro.
 13. bou

  Cane corso

  Czy ta hodowla jest zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce?Bo z tego co piszesz,wydaje się,że to jakiś inny związek.W ZKwP (jak wyżej na[pisała Uxmal) - dostajesz metrykę,zaświadczenia o szczepieniu,odrobaczeniu,protokół o przeglądzie miotu,a jeśli masz ochotę,to rodowód wyrabiasz sama. Sprawdz,(jeśli to ZKwP,to zadzwoń do najblizszego oddzialu) gdzie jest zarejestrowana ta hodowla,jakie to zrzeszenie,czy związek.I pamietaj,że papier - jak i monitor - wszystko przyjmie.
 14. Powodzenia i daj koniecznie znać. Szukaj dobrych domów dla szczeniaków. Pozdrawiam,M.
×