• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

natalia199888

Members
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam serdecznie. Jestem w klasie maturalnej i muszę dokonać wyboru studiów. Od dziecka chciałam być weterynarzem, miałam kilka "praktyk" w tym zawodzie i bardzo mi się podobało. Jednak wiele osób radzi mi abym poszła na medycynę, ponieważ jest to pewna praca, dość dobrze płatna. Po studiach weterynaryjnych z tego co słyszałam to ciężko jest z pracą, a jeśli się taką znajdzie to za małe pieniądze. Chciałabym się kierować "powołaniem" ale niestety z samego powołania się nie przeżyje. Dlatego może ktoś z was miał podobne doświadczenia, albo orientuje się jak wyglądają perspektywy pracy po weterynarii a także po medycynie. Pozdrawiam !
 2. Ma własną klinikę bodajże Onkovet :)
 3. Tylko, że nam chodzi o szczeniaka :)
 4. Hej, ja leczyłam tam pieska, który miał raka. Klinika jest wg mnie bardzo dobra, super wyposażona, są tam specjaliści, którzy znają się na swoim zawodzie. Mają podejście do zwierząt. Ja chodziłam z pieskiem do dr. Mierzwy ale ona chyba tam już nie pracuje. Reszta załogi też jest świetna. Jak najbardziej polecam tę klinikę :)
 5. Pies będzie w dobrych rękach,mieszkamy w domu z ogrodem, na wiosce. Chcemy jamnika,(szczeniaczka) ponieważ mamy bardzo miłe wspomnienia po naszym nie dawno odeszłym psiaku tej rasy. Najlepiej, gdyby był to szczeniak.  Proszę dzwonić pod nr 695 994 706. Pozdrawiam :)