Jump to content
Dogomania

PakoPAKO

Members
 • Content count

  158
 • Joined

 • Last visited

About PakoPAKO

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1085 profile views
 1. PakoPAKO

  Pomocy bullmastiff uczulony na jęczmień RATUNKU

  Możliwa jest alergia, pies mojej siostry za każdym razem po zjedzeniu kurczaka miał tak samo biegunka z krwią.
 2. https://m.facebook.com/Fundacja.AST/?tsid=0.9521355251564008&source=result https://m.facebook.com/napomocast/?tsid=0.6528404007048647&source=result https://m.facebook.com/Amstaffy.Niczyje/?tsid=0.6453149601115764&source=result
 3. Mogę podać nazwy fundacji zajmujące się psami w typie ttb może będą znały jakich dobrych szkoleniowców. Przyszło mi tylko do głowy, żeby może spryskać smycz specjalnym płynem, który zniechęca psy do gryzienia różnych przedmiotów ponieważ jest nie zbyt dobry w smaku lub wodą z cytryna.
 4. PakoPAKO

  Brak diagnozy - nieudolny weterynarz?

  U mnie miał raz tak po pływaniu w basenie. Wyszedł z basenu i zaczął sikać samą krwią. Pojechałam do weterynarza powiedział, że może to być babeszioza lub zapalenie pecherza moczowego. Okazało się, że ma zapalenie pecherza, posiew wykazał bakterie e.coli dostał antybiotyk leki przeciw krwotoczne coś na zakwaszenie moczu i dodatkowo podawałam naturalny sok z żurawiny. Po dwóch tygodniach leczenia zrobiłam ponowne badanie moczu i było już wszystko dobrze.
 5. PakoPAKO

  Duszności 8 letni husky

  Może ma problemy z sercem. Umów się do kardiologa.
 6. PakoPAKO

  Łysa plama

  Tylko u mnie w okolicy niema weterynarzy z konkretnej dziedziny. W piątek jadę do weterynarza do Białegostoku z inną rzeczą, przy okazji zapytam o tą zmianę. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Szukałam w internecie czegoś podobnego i trochę przypomina mi to histiocytomę :/
 7. PakoPAKO

  Łysa plama

 8. PakoPAKO

  Łysa plama

  Hej, czy ktoś wie co to może być na piątek jestem umowiona do weterynarza, ale trochę się nie pokoję. Byłam już z tym u jednego weterynarza, ale powiedział, że to zapalenie mieszka włosowego i samo przejdzie jak nie będzie lizal. Tą zmianę ma od ponad miesiąca. Mam nadzieję, że uda mi się dodać zdjęcia.
 9. PakoPAKO

  Problem-szczekanie psa a straż miejska

  Niestety właściciel psa będzie musiał znosić upierdliwego sąsiada dłużej niż Ty psa. Dzieciom kolki może przechodzą co wcale nie oznacza, że przechodzi im darcie się całymi dniami w domu i na dworze pod oknami.
 10. PakoPAKO

  Jaki pies dla mnie ?

  Mój pies niestety po kastracji zrobił się spokojniejszy.
 11. PakoPAKO

  czy ktos wychwal szczeniaki na bozicie?

  A co do rzeczy ma tu czy pies jest rasowy czy kundel? Kundel, że niby gorszy i może jeść gorszą karme niż pies rasowy?
 12. PakoPAKO

  Skurcze łap u starszego psa

  Możliwe, że ma problem z nerkami. Wszystkie objawy pasują zabierz psa jak najszybciej do weterynarza niech zbada mocz i zrobi wyniki z krwi.
 13. PakoPAKO

  Zakraplanie oczu psu

  Mój też nie lubił uciekał po całym domu przedemna, a to nie mały pies, że łatwo go utrzymać, ale mu nie odpuszczałam do tej pory próbowałam aż w końcu mi się udało wpuścić krople i tak kilka razy aż się przekonał, że uciekanie nie ma sensu bo i tak zrobię to co trzeba i przestał uciekać. Teraz daje sobie bez problemu wpuścić krople do oczu.
 14. PakoPAKO

  Potworny problem podczas burzy

  Suka mojej siostry bała się burzy, siostra zawsze w czasie burzy ją głaskała, mówiła do niej itp, a ona tylko gorzej panikowała. Powiedziałam, żeby nie zwracała uwagi na nią jak tak się zachowuje i poskutkowało po kilku razach przestała się bać, teraz nawet na balkonie chcę siedzieć jak jest burza.
 15. PakoPAKO

  Ilość karmy dla szczeniaka West

  A czemu podajesz mu karmę, która na pierwszym miejscu w składzie ma ryż? Są dużo lepsze karmy czy to ta karma? https://www.premiumkarmy.pl/produkt/1038_natures-protection-superior-white-dog-junior-small-breeds-1-5kg
×