Jump to content
Dogomania

PakoPAKO

Members
 • Content count

  145
 • Joined

 • Last visited

About PakoPAKO

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

996 profile views
 1. PakoPAKO

  Potworny problem podczas burzy

  Suka mojej siostry bała się burzy, siostra zawsze w czasie burzy ją głaskała, mówiła do niej itp, a ona tylko gorzej panikowała. Powiedziałam, żeby nie zwracała uwagi na nią jak tak się zachowuje i poskutkowało po kilku razach przestała się bać, teraz nawet na balkonie chcę siedzieć jak jest burza.
 2. PakoPAKO

  Ilość karmy dla szczeniaka West

  A czemu podajesz mu karmę, która na pierwszym miejscu w składzie ma ryż? Są dużo lepsze karmy czy to ta karma? https://www.premiumkarmy.pl/produkt/1038_natures-protection-superior-white-dog-junior-small-breeds-1-5kg
 3. PakoPAKO

  Mnóstwo problemów ze szczeniakiem...

  Mój jak był szczeniakiem to też gryzł wszystko nóżki od łóżka, meble wygryzł dziurę w kanapie, nogi, ręce, ugryzł mnie za twarz tak się cieszył, że już się obudziłam, później przestał się tak zachowywać jak był starszy. Na spacery akurat chodził chętnie jak go spusciłam ze smyczy zaczął tak biec, że myślałam że go nie dogonie, ale mój był nadpobudliwy i nie bał się chyba niczego. Spał też dużo na przemian bawił się i spał.
 4. PakoPAKO

  Bardzo proszę o pomoc nie wiem co robić:(

  Nie wiem jak można zważać na zakazy męża, żeby nie dawać psu jedzenia i picia. Ty masz godzić się na wszystkie jego decyzje, a czy on zwraca uwagę na to co ty mówisz? Czy może nawet boisz się mu powiedzieć, że Ty chcesz pomóc temu psu?
 5. PakoPAKO

  Odpowiednie legowisko.

  Ja mojemu psu kupuję w tym stylu legowiska. https://zooserwis.pl/melba-design-lilo-legowisko-dla-psa-szare-l-110x85cm.html
 6. PakoPAKO

  Potrzebuje pomocy

  Na pewno w takiej cenie nie są to prawdziwe pekińczyki, najprawdopodobniej rozmnażane są własnie w takich warunkach jak w tej niby hodowli z linku. Zapytaj rodziców czy chcą płacić później za leczenie tego niby pekińczyka więcej, niż by kosztował pekińczyk z prawdziwej hodowli. Wyglądać mogą na zadbane bo są do zdjęć wykąpane, wyczesane by własnie ludzie myśleli, że żyją one w dobrych warunkach i wyglądały na zdrowe, a co już będzie działo się po odebraniu psa to nie ich sprawa.
 7. PakoPAKO

  Potrzebuje pomocy

  Oczywiście, że lepiej przygarnąć ze schroniska, chyba nie chcesz kupować psa z tego typu ,,hodowli" https://www.nowytydzien.pl/podejrzana-hodowla-pekinczykow/
 8. PakoPAKO

  Agresywny szczeniak będę zmuszona oddać

  Pies nie może siedziec pół dnia w klatce, a na noc być tylko wpuszczany. Musi mieć jakieś zajęcie, ucz go różnych komend, wychodź na spacery, baw się z nim jak sama zauważyłaś przynosi to efekty.
 9. PakoPAKO

  Agresywny szczeniak będę zmuszona oddać

  Jakie ma zajęcia po wypuszczeniu z klatki co z nią robicie? Na spacery poza ogród jej nie wyprowadzacie?
 10. PakoPAKO

  Agresywny szczeniak będę zmuszona oddać

  A co tu się dziwić, że szczeniak skacze i szczeka jak go w kojcu trzymacie, chyba to normalne, że nie chce tam siedzieć sama, kto tak małego psa zostawia samego zamkniętego w klatce. Po co tego psa wzięliście jeśli jakieś kwiatki są ważniejsze od niego. I jak zwykle dziecko powodem oddania psa, jak ją brałaś to myślałaś, że nigdy w ciąży nie będziesz?
 11. PakoPAKO

  Kilka pytań w zwiazku z buldogiem francuskim

  Myślę, że pies siedząc 13 godzin sam w pokoju nie będzie szczęśliwy, ja bym nie wzięła psa gdybym miała przebywać tyle godzin poza domem. Ile on będzie miał kontaktu z tobą 2-3 godziny, a w miedzy czasie co miałby robić? Na pewno nie wytrzyma bez spaceru 13 godzin dla psa to męczarnia. Nie rozumiem po co Ci pies jeśli cały dzień niema Cię w domu. Mały szczeniak w dwa tygodnie na 100% nie nauczy się załatwiania na dworze, jeśli by miał między 7 a 20 jeden spacer. Mam nadzieję, że ten post to żart.
 12. PakoPAKO

  4 miesięczny szczeniak a nauka czystości

  Jeśli załatwia się na maty wynieś mate na dwór, może wtedy załapie, że powinien załatwiać się na dworzu.
 13. PakoPAKO

  Atopowe zapamenie skory

  Spróbuj może podawać jej olej CBD słyszałam, że często pomaga przy AZS. Niestety jest to drogie bo za butelkę 10 ml trzeba zapłacić około 150 zł
 14. PakoPAKO

  Nocne ucieczki

  Jak możesz zostawiać małego szczeniaka samego na dworze, psy tej rasy potrzebują kontaktu z człowiekiem. Ja mam psa w typie TTB i nie wyobrażam sobie zostawić go na całą noc samego na podwórku, on nawet nigdy nie siedzi sam w drugim pokoju zawsze musi być tam gdzie człowiek, a gdzie masz zamiar trzymać go w zimę? Psy bez podszerstka nie powinny mieszkać na zewnątrz.
 15. PakoPAKO

  Pęcherz ponad 6 miesięcy leczenia i nic

  Mój pies też miał zapalenie pęcherza i krwiomocz, ale u niego wyszla bakteria e.Coli, dostał antybiotyk jakiś preparat na zakwaszanie moczu i dodatkowo kupiłam w sklepie zielarskim sok z żurawiny i podawałam go codziennie. Po dwóch tygodniach był zdrowy.
×