Jump to content
Dogomania

aska3007

Members
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. aska3007

  Farmakologiczne leczenie ropomacicza

  dzisiaj było usg... po ropomaciczu ani śladu :) sunia dostała trzy razy azilin i cały czas antybiotyk z witaminami :) weterynarz dawał nam tylko 20% szans ale się udało :) twierdzi, eę to taki drugi pozytywny przypadek u niego :)
 2. aska3007

  Farmakologiczne leczenie ropomacicza

  Mam doga niemieckiego. Po pierwsze cieczce, bez krycia zaczęły odstawać cycuszki. Zrobiliśmy usg. Ropomacicze. Dostała alizine, synulox oraz witaminy. Po pierwszym dniu zaczął się wyciek z pochwy. Po dwóch dniach mamy powtórzyć alizine. Synulox przez 10 dni... Komuś się udało???
 3. aska3007

  Karma MERA DOG-czy znacie???

  kusi mnie, żeby wypróbować... mam trzy dogi niemieckie... wieczorem dostają mięso i podroby a przez dzień brit xl... sprawdza się najlepiej i cenowo w miarę :)... bosch wypadł słabiej (luźniejsze kupki) a po royal jedna sunia zaczęła łysieć i dostała łupieżu :)
 4. aska3007

  dog niemiecki, skojarzenia

  witam... mam ślicznego doga niemieckiego arlekina (biały w czarne łaty)... ostatnio urzekła mnie suczka pręgowana... urocza... i tak się zastanawiam czy byłaby z nich para i jakie otrzymałabym szczenięta... nie znalazłam nigdzie takiego skojarzenia dogów - mój dog nie ma rodowodu więc nie chodzi mi o elementy wystawowe ale o to by szczeniaczki były zdrowe i jaka ewentualnie mogłaby być ich maść...
×