Jump to content
Dogomania

Baltimoore

Members
 • Content count

  1296
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Baltimoore

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

747 profile views
 1. Misio teleman :D Taki śliczny :))) Duża zasługa Murki, że tak od ręki został psem domowym :)) Bo wcześniej 3 lata na ulicy i Dora nie mogła go złapać, tylko karmić i drżeć każdego dnia czy nie stanie mu się krzywda i jak przeżyje zimę. Potem cierpliwe i powolne oswajanie. Za to teraz ciepełko wokół serca jak się patrzy na zdjęcia :D Z ulicy na salony :D
 2. Malagos- okropnie się cieszę z dobrych wieści, że kotki robią takie postępy. I że Lilusia trafiła do Ciebie- ona potrzebuje wyrozumiałego cierpliwego domu. Dziękujemy Ci bardzo,ze je adoptowałaś :)))) I wygłaskaj Szarusię ode mnie. Dla Lili głaski wirtualne :)
 3. Madie Chyba taki standard- morfologia, jonogram, fosfor, wątrobowe i nerkowe. Nie wiem co jeszcze. Bardzo się martwię, żeby to nie było coś niedobrego. Dobrze że nie gorączkuje.
 4. Ciąża to chyba raczej nie Za małe kociaki A od 2 tygodni żaden kcur nie miał do kotki "dojścia" :)))
 5. Nie mogę się na patrzeć na Rambusiowe oczka :D
 6. Kociaki sweetaśne :))) Dobrze, że kupka była :D A Rambo strasznie wyrósł, jest przepiękny :D Suchą karmą się nie martw :D Zjedzą, zjedzą :) A czego nie zjedzą, zostanie dla kolejnych tymczasów :))) Sezon dopiero się zaczął :(
 7. Co do kosztów transportu- tyle zawsze zwracałyśmy za benzynę, jak trzeba było zorganizować dowiezienie kotów door to door z lecznicy w Zamościu do DT pod Warszawą. Taniej byłoby blabla, ale zostaje jeszcze kwestia odebrania kotków w Warszawie i dowiezienia pod Piaseczno. Ja jestem zadowolona, że Dorze udało się znależć osobę, która się podjęła pojechać. I kociaki miały krótszą podróż :) I w stosunku do kilometrażu cena nie wychodzi najgorzej. Teraz trzymamy kciuki za kupkę czarnej dzidzi.
 8. Kociaki dostawały u Dory puszeczki kitten, które zostały po poprzednich kociakach- z bazarku Yossariany :) A na początku ssały tylko kotkę. Wetka też pewnie dawała maluchom mokrą karmę. Suchej się powoli nauczą, są malutkie.
 9. Ja też trzymam za Misia najmocniejsze kciuki, niech jedzie szczęśliwie :D
 10. Dzięki Madie. Czyli warszawskie długi medyczne Rambo są na ten moment wyzerowane? Pozostanie jeszcze do zapłacenia leczenie Rambo w Izbicy, na razie nie mamy podliczenia.
 11. Żegnaj Kiciu [*] :((( Straszne i niesprawiedliwe :(( To mógł być jednak stres :(( Czy to jest ta kotka która miała być wysterylizowana i wypuszczona z powrotem ?
 12. Suuuper :D Dzięki, Madie !
 13. Śliczne, będziemy szukać domków.
×