Jump to content
Dogomania

Baltimoore

Members
 • Content count

  1628
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Baltimoore

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

949 profile views
 1. O rany, śliczna jest tylko co dalej. W lecznicy nadal panuje wirus i duża smiertelność :( Najbardziej byłoby znaleźć dt, trzeba szybko robić ogłoszenia.
 2. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1849098795159262&id=373133842755772&anchor_composer=false Dora czy mogłabyś zadzwonić pod podany tu numer i podać im telefon do tego przytuliska w Opolu gdzie kiedyś pojechała nasza białaczkowa kotka? Bardzo pilne.
 3. A propos Horacego- w Opolu jest przytulisko dla kotów białaczkowych, może tam? Dora1020 i chyba Ala123 mają namiary. I jest jeszce fundacja w Stalowej Woli do której pojechała Czarna Perła.
 4. Nie miałam czasu zaglądać tyle się dzieje na różnych kocich frontach, a tutaj taki gorący wątek się zrobił. Bębenek jest absolutnie niesamowita. :))) Spadła nam z nieba. Powodzenia Beniu :))
 5. Jak dobrze że się oswajają :) Przepiękne są :))
 6. To jest właśnie to co nam też nie pozwala radośnie odpoczywać bo dokarmiamy koty przez cały pobyt, z każdym dniem więcej bo jakoś się dowiadują a potem przy wyjeździe ból w sercu jaka sobie dalej poradzą :(
 7. Madie dziękujemy za dobre wieści :) A co u Gai, wiesz może?
 8. Po długim i męczącym dniu Dobranoc :)
 9. A to Molierek / Marcys jakby ktoś nie poznał :) Nakolankowo i napleckowo w nowym domku :))
 10. I ogłoszenie zrobiła :) https://www.olx.pl/oferta/wyjatkowy-kocurek-o-trzech-imionach-CID103-IDvQFqi.html
 11. I jeszcze to wszystko (tarnsport, akomodacja, wet) na swój koszt.
 12. Zapraszam tutaj Zwłaszcza jak się ktoś chce podbudować jaki skarb trafiłam na olx- dziewczynę która uratowała w ostatniej chwieli kota spod kościoła w Tomaszowie, jadąc po niego autobusem i biorąc go do kennela do domu :)))) Wielki szacun :))))
×