Jump to content
Dogomania

konfirm31

Members
 • Content count

  9587
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About konfirm31

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

2763 profile views

Single Status Update

See all updates by konfirm31

 1. Czy mogę przyjechać na spotkanie w Grubej Kasce? Napisałam i przedstawiłam się Malagos ale nie mam odpowiedzi. Jak Was rozpoznam?

  1. konfirm31

   konfirm31

   No, masz, szkoda że nie przeczytałam wczoraj, tylko dopiero dzisiaj :( , po powrocie ze spotkania. Jak będzie organizowane następne (terminy ustala Malagos z okazji Jej  przyjazdów do Stolicy), będę o Tobie pamiętać.  Ja obecnie na stałe mieszkam w Makowie Mazowieckim, ale jestem urodzona i wychowana w Warszawie.  A Ty, gdzie mieszkasz? W Warszawie ?

   Pozdrawiam i mam nadzieję, że na następnym spotkaniu, uda nam się poznać osobiście :)

   Krystyna

  2. Zagrodowy pies polski

   Zagrodowy pies polski

   Tak, szkoda, że tak późno przeczytałam Wasze posty o spotkaniu. Nie miałam nadziei, że odpowiesz, bo rzeczywiście za późno się zgłosiłam. Więc, trochę o sobie, od trzech lat mam psa Leosia i dlatego, że go przygarnęłam, zaczęłam się interesować psów. Mieszkam w Pęcicach koło Ursusa/Warszawy. Chociaż mam ogród to nie mogę wziąć drugiego psa, bo Leoś nie toleruje innych psów i u córki na tej samej posesji jest jeszcze kot, ale mogę pomagać w inny sposób - dysponuję klatką do przewozu dużego psa i samochodem, mam trochę czasu, bo pracuję na pół etatu. Mam nadzieję, że znajdziecie i dla mnie coś do roboty, zanim dojdzie do następnego spotkania - mój tel. 601 21 30 33

   Pozdrawiam, Mika

  3. konfirm31

   konfirm31

   No, to i ja się rewanżuję swoim telefonem 692 640 604

    Pozdrawiam Krystyna :)  - opiekunka Bliss ze Schroniska i Lerki z Ulicy, która zmieniajac dt na ds, załatwiła mi (odmownie)  tymczasowanie innych psów, zajmując należące do nich poprzednio miejsce :)

    

×