• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

konfirm31

Members
 • Content count

  8920
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About konfirm31

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

2272 profile views
 1. Wiem, kochanie. Cały czas mu kibicowałam :).
 2. Powodzenia, Bileciku :). I bądź grzeczny!
 3. Łyżew, Malagosku, łyżew. A Wam widzę, tym razem jajnik się trafił ;).
 4. Bardzo fajne ogłoszenie :).
 5. Znudziło się nam dreptanie po makowskim błotnistym bruku i pojechaliśmy z psami do lasu. Czara już w połowie drogi przestała się trząść że strachu, a z powrotem, to już wcale się nie trzęsła. Psy były zachwycone i my też, chociaż las był mokry i mglisty. Czara chyba faktycznie ma w sobie coś z psa myśliwskiego, bo cały czas trzymała nos przy ziemi i gnała zawzięcie przed siebie. Oczywiście, na smyczy.
 6. To super, że się znacie i jesteście w kontakcie :). Wiem, że zawsze najtrudniej znaleźć miejsce dla psa :(.
 7. Pani Kozak, która szuka dla niej pomocy, to znajoma Krysi K., od Baldo. Może możliwy będzie z Nią kontakt telefoniczny przez Krysię?
 8. Tolu, Alaskan, taka prośba o pomoc dla bezdomnej suki - karmiącej? na fb. Przedmieścia Zamościa
 9. O, matko! Śliczne maleństwo i tak prosi o pomoc :(. Strasznie mi przykro, że nie mam jak :(((. Dwa razy mnie prosiła o pomoc sunia z cieczką. Jednej udało się pomóc w miarę szybko (Pomidorowa Pomi), drugiej, niestety nie i bardzo długo prześladowało mnie jej błagalne spojrzenie i to, że nie pomogłam. Potem, wylądowała na makowskim Przystanku, gdzie pomimo swoich zalet i wielu ogłoszeń, przesiedziała przez dwa lata. Wreszcie, szczęście się do niej uśmiechnęło na całego i zamieszkała w domu znajomego naszej Nutusi :)). Dawna Szajni, już jako Szajka w swoim domku :))))))
 10. Niestety, ludzie chcą wyłącznie małych i "rasowych" piesków, a jeśli dużych, to tylko szczeniaków w typie zawsze modnych ras(ON, labrador itp). Dorosłe psy w typie rasy, nie daj Boże w wieku zaawansowanym, zdecydowanie nie mają wzięcia :(.
 11. Podrzucam bazarek! Jako doświadczona emerytka, z pełnym przekonaniem oświadczam, że z każdym minionym rokiem, dni się robią coraz krótsze i czasu na wszystko nie starcza :(.
 12. Muszko, wielkie dzięki za taki cudowny dom, jaki dałaś Musi :). Zawsze, kiedy się tutaj pojawiasz z jej zdjęciami i dobrymi wiadomościami, robi się cieplej na sercu. Widać, że Musia jest bardzo szczęśliwa u Ciebie :).