Jump to content
Dogomania

konfirm31

Members
 • Content count

  9603
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About konfirm31

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

2785 profile views
 1. Przesyłka dotarła :). Bardzo dziękuję :)
 2. Dzięki, Murko za info :) . Też myślę, że nie ma co głodzić Maxa, a ile mu tej karmy potrzeba dziennie, okaże się w najbliższym czasie . Póki co, wygląda na to, że worek 12 kg starcza na ok 20 dni, czyli teraz licząc karmę od Skarpety i od Anuli, będzie na jakieś 1,5-2 miesiące. Rozumiem, że karma mu służy i ze skórą jest ok. Napisz proszę, jak zostanie połowa ostatniego worka. Super, że jest pod Waszą opieką i ma kochające Cioteczki. Damy radę! Ja Maxa cały czas ogłaszam, zmieniając miasto, ale z tym samym tekstem i zdjęciami. Może zrób mu, Mureczko nowe zdjęcia i poprośmy Tyśkę czy Kiyoshi o napisanie dobrego tekstu? Obie mają dobre pióro. Wiem, że ogłasza go również Mar. gajko, ale chyba nikt więcej?
 3. Ja tam widzę same plusy :). Obroży antyszczekowej nigdy nie stosowałam. Ona kopie prądem w momencie szczeknięcia i obawiam się, że u niektórych psów może powodować nerwowość. Każdy pies wymaga wychowania, a to jest ich pierwszy pies . Poradź im tz psie przedszkole, najlepiej Psorbonę na Polach Mokotowskich u Pani Kasi Iwańczuk, behawiorystki COAPE. Ma stronę www i na fb i tam jest jej telefon. Pomoże przepracować niewielkie problemy.
 4. Wielkie dzięki w imieniu Maksia :*). Nie zginie chłopak wśród kochających Ciotek :). Każdy dzień niesie nadzieję, że spotka swój wyśniony dom.
 5. Też jestem entuzjastką hoteliku u Murki, no i Jej samej i Jej TZta, ale to nie jest rozwiązanie dla Sylwiji. Ona obecnie ma pod opieką czterdzieści kilka kotów, dziewięć psów i sześć kóz. Większość nieadopcyjna, stara lub chora, lub i to i to https://www.facebook.com/runapomaga/ Pomoc, to albo przejęcie psa pod swoją całkowitą opiekę, lub systematyczne wsparcie finansowe. Wpłacam co miesiąc drobną sumę, ale to kropla w morzu potrzeb.
 6. Cześć :) Poproszę : nr 87- 4szt, 166, 234, 229, 267, 281, 282, 346 I o nr konta na pw. Przesyłka ekonomiczna, polecona. Bardzo dziękuję :).
 7. To czekamy :) Lerka do dzisiaj (czyli już ponad 3 lata), jeśli zostaje sama w domu, to jak wracamy w pierwszej kolejności i najbardziej czule wita się z Bliss. Dopiero, jak się już nacieszy z jej powrotu do domu, wita się z nami. Myślę, że mało wiemy o psio-psich, może i psio - kocich? przyjaźniach, mając na uwadze głównie związek psa z człowiekiem.
 8. Super, że jest już karma od Skarpety :). Też proszę Mureczko o informację, na jak długo wystarcza Maxowi worek karmy, no i czy ze skórą wszystko OK (oby) :)
 9. Trzymam kciuki za szybką adaptację Ami do nowego domu i opiekunów. I przesyłam głaski dla Łezki, która pewnie bardzo będzie tęsknić za koleżanką.
 10. Super! Brawo dla Ciebie i Pokrzywy :). Widzę, że sprawę traktujecie bardzo poważnie. Życzę samych sukcesów i trzymam kciuki :). Termin niestety mi nie pasuje, ale myślami będę z Wami i będę czekać na zdjęcia :)
×