Jump to content
Dogomania

konfirm31

Members
 • Content count

  10033
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

konfirm31 last won the day on November 5

konfirm31 had the most liked content!

4 Followers

About konfirm31

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

3108 profile views
 1. Mam pytanie do wszystkich obecnych na bazarku. Czy zgadzacie się, żeby butki owczarkowe wyjątkowo zostały mi sprzedane w opcji KT, żeby jak najszybciej trafiły do Murki, dla biednej Czesi? Jeżeli ktoś jest przeciwny takiemu nieregulaminowemu rozwiązaniu bo np chce licytować butki, to niech to dzisiaj napisze. Jeśli nie będzie sprzeciwu, to jutro kupuję butki w opcji KT, opłacam przesyłkę do Murki i proszę Kasię o jej wysłanie.
 2. Napisałam pw. Kejciu teraz pewnie w pracy i nie wiem, czy może rozmawiać.
 3. No, to się wyjaśniło. Może kupić Eucanubę i spróbować? co o tym myślicie? Poprosiłam Beatę o udostępnienie ogłoszenia Maxa z Olx na grupach onkowych.
 4. Trafiłam do biednej maliny za wskazówkami Sowy. Licytuję dla Czesi, buciki na bazarku Kejciu, ale to niestety potrwa, bo nie ma opcji KT.
 5. Dostałam takiego maila na Olx "Dzień dobry-poruszyla mnie historia Maxa- osobiście mieszkam w bloku a rodzice moi mają w swoim domu już 4 psy więc nie damy rady bo przygarnac ale chciałabym pomóc w znalezieniu domu dla Niego- czy może próbowała Pani dac ogłoszenie na Facebooku?... czasem to działa bo sporo osób.jednak korzysta...?:)" Może faktycznie, ogłosić go na fb? Na adopcjach ONków?
 6. Dzień dobry :). Chętnie kupię buciki dla owczarków - fant nr 23, dla połamanej maliny z rowu Czesi, która ciągnie łapką po ziemi i ją rani. Czesia jest po operacji i jest teraz u Murki. Jeżeli jest opcja KT, to poproszę - szybciej Czesia dostanie buciki. Jeśli nie, to CW. Zdrówka dla Misiaczka :)
 7. Ale wspaniała wiadomość! Wszystkiego najlepszego, Figuniu! Oby jak najdłużej, Wasz i gminny kojec, były puste :)!
 8. No, masz ci los! Jak nie przejdzie, może spróbować innej karmy? Trovet albo Eucanuba na problemy skórne? Np https://zooart.com.pl/product-pol-6992-EUKANUBA-Dermatosis-FP-12kg-uniw.html?gclid=CjwKCAiAiarfBRASEiwAw1tYvzmO2fwSNjqGGiE3qtJ1CLMZ32hy6rGttZOMG7_3PcYR7msW5vmNehoC_jAQAvD_BwE
 9. W Radysach nie ma wolontariuszy
 10. Sierść jako taka, słabo uczula. Najsilniej uczula naskórek i ślina. Sierść jest też ich nośnikiem.
 11. Myślę podobnie. Lek przeciw bólowy, który dostaje Limba, należy do grupy koksybów i może niestety, powodować biegunki i to szczególnie u ONków, które przeważnie mają nadwrażliwy przewód pokarmowy.
 12. Bardzo Wam współczuję. Kiedy przez cały czas jest ekspozycja na antygen, reakcja uczuleniowa (w sensie objawów klinicznych ), ulega zmniejszeniu, chociaż poziom przeciwciał jest wysoki. Jeżeli stosowane są leki przeciwuczuleniowe (nie odczulanie), reakcja przy stałej ekspozycji na antygen, też się zmniejsza. Kiedy przez jakiś czas nie ma ekspozycji na antygen i nagle ponownie się on pojawi, to u osoby uczulonej na niego, może dojść w różnym czasie do bardzo silnej reakcji immunologicznej. Z immunologią nie ma żartów.
×