• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

konfirm31

Members
 • Content count

  7976
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About konfirm31

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1332 profile views
 1. Ona jest prześliczna i jak piszesz, w dodatku ze wspaniałym charakterem! Nie wiem, na co ludzie jeszcze czekają!? Proszę Domków, proszę dzwonić, mailować, esemesować, bo Pingwinek długo na Was czekał nie będzie!
 2. Jak ONeczka, to i ja! Jestem, wątek zapisuję. Deklaruję skromną stałą 20zł od kwietnia, płatność w okolicy 10. Wspaniale, że będzie u Murków :).
 3. I my z TZtem oglądamy! Tomek bezkonkurencyjny, Małgosia śliczna jak dama z łasiczką, czyli z ratlerką, a dzieciaczki wspaniałe! Brawo, cała rodzina!
 4. Czyli już wiosna u Ciebie, Irenasie :). Przetacznik, forsycja i zakamuflowany bocian! Ja wczoraj w lesie, widziałam mikro zawilce w pączkach.
 5. Jak napisałam, każdy z nas ma takie a nie inne doświadczenia i poglądy i na ich podstawie podejmuje decyzje. Życzę malutkiej jak najlepszego domku do końca życia :).
 6. Pisząc o ageizmie, miałam na myśli sąsiadkę Pani, tj emerytkę. I chyba z racji swojego wieku=bagażu doświadczeń, wiem, że życie pisze nieoczekiwane scenariusze. Nie przewidzimy wszystkiego i często tam, gdzie widzimy liczne zagrożenia, okazują się one zupełnie bezpodstawne, a tam gdzie dookoła tylko błękitne niebo, nagle uderza grom i wali się wszystko. Ja już nie bawię się w przewidywanie, w zastanawianie się, co by było gdyby było. Biorę życie i ludzi takimi, jakimi są dzisiaj. Nie wiemy nigdy, co i komu zdarzy się jutro. Oczywiście, to tylko takie filozoficzne przemyślenia staruszki ;), a decyzja jest Wasza :)
 7. Ja jeszcze gorzej :(. Rocznik 48. Toż to prawie kosa! Dobrze, że moje psy nic nie wiedzą o mojej niesprawności :D. Pewnie by się zapłakały ;) . Co do samotności Pani, to może nie lubi ludzi, a woli zwierzaki? Często wcale mnie to nie dziwi.
 8. To bardzo dobrze, że Foksia tak szybko odnalazła się w DS. Bardzo się z tego cieszę i podziwiam Was za zdolność do wyrzeczeń :). Pozdrawiam serdecznie :).
 9. Dokładnie tak! Własną sunię w cieczce, można upilnować, napalonych absztyfikantów, nigdy. W dodatku do takiej pachnącej panienki, potrafią przybyć z daleka, pogryźć się wzajemnie, (często poważnie) pod balkonem ukochanej. Niektórzy z nich, nie wracają do domów, powiększając ilość bezdomniaków. To też jest poważny argument za sterylizacją. Ja też pamiętam, jak napaleni adoratorzy mojej pierwszej ONki, odprowadzają mnie do autobusu, szarpiąc za nogawki mijających mnie facetów (!!), wbiegają za mną do sklepów, wsiadają do autobusów.....To były czasy, kiedy sterylizacja była wykonywana tylko w przypadku nowotworów narządów rodnych i ropomacicza.
 10. Ale śliczna ta Twoja Pigwa! Domki powinny się o nią bić!
 11. Gdyby psiaki były ze swoimi matkami na zamkniętym terenie, pod nadzorem i opieką człowieka to bym się z Tobą zgodziła. Do końca życia nie zapomnę, jak bezdomna sunia, która oszczeniła się na działkach, zaczęła od pewnego momentu, wyprowadzać szczeniaki daleko w pole i tam je porzucała, a sama radośnie wracała do tymczasowych opiekunów. Całe działki szukały maluchów i zabawa powtórzyła się dwukrotnie, aż maluchy zostały odebrane od matki i zabezpieczone w domu tymczasowym. Podobno, to wcale rzadko się nie zdarza. Sunia dochodzi do wniosku, że dzieciaki już są duże i niech szukają sobie domów, a ona właśnie znalazła dobry dom i konkurencja jej niepotrzebna. No i nie zapominajmy, że na takiego malucha, łażącego luzem, może w każdej chwili zapolować jastrząb, może do stodoły zakraść się lis, lub kuna. No i mogą pójść tak jak poprzednia czwórka do kogoś na wieś.......Jak dt dla szczeniaków są, to myślę, że korzystać :)