• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

konfirm31

Members
 • Content count

  8445
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About konfirm31

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1709 profile views
 1. Moje pierwsze ogłoszenie Maxa na Warszawę, wyróżnione na miesiąc, straciło ważność. Ponad 1200 odsłon, 12 pobrań telefonu i........ nic. Ponieważ mam net tylko w telefonie, przeniosłem prawie to samo ogłoszenie na Wrocław, też z wyróżnieniem na miesiąc. Niestety, nie umiem z telefonu wymienić zdjęć, ani wyczyścić statystyki. Może ktoś zrobi mu jeszcze jakieś nowe ogłoszenia? Bardzo proszę w jego imieniu :)
 2. Trzymam kciuki z całej siły :). Odezwij się, jak już wrócicie.
 3. Dobry ten Twój TZ, że tak Cię puszcza :). A Ania z Kenią powinna zacząć przyjeżdżać(oczywiście, jak i Ty jesteś), żeby Kenia i Diana się bliżej poznały.
 4. Pokerku, przecież Max i Bliss są zupełnie różne. Z rozpoznawaniem ONków, czy innych mniej lub bardziej rasowców, chyba jest tak, jak z Chińczykami dla Europejczyka ;). A malizna jest jedyna taka na Świecie :D.
 5. Chyba im mniejszy pies, tym głośniejszy. Tych najmniejszych nie widać, tylko słychać.
 6. Jestem płatnikiem Akcji Sterylizacja. Zgłaszam Dixi, sunię z wątku Anecik O koszcie i miejscu kastracji, napisze dokładnie opiekunka Dixi, czyli Anecik.
 7. Jestem u malutkich. Chętnie którąś zgłoszę do Akcji Sterylizacja, tylko napiszcie którą i niestety, nie mogę osobiście wypełnić i wysłać papierów, bo jestem z dala od cywilizacji, tyle, że z telefonem. Oczywiście, na wątku Akcji zgłoszę sunię. Wątek zapisuję.
 8. Ja mam najlepiej, bo nie mam ani kretów, ani trawniczka!
 9. Brawo dla Was, Malagosku :). Leśna mocno w typie, więc i rozmnażacze się zgłaszają - bardziej i mniej jawni. Przy naszej poprzedniej psicy, Buce, zatrzymywano nas na spacerach z jednoznacznymi propozycjami. Bliss na szczęście, nie ma takiego brania, widać za mało rasowa ;).
 10. Wszystkie wątki Malagos są pełne ciepła i krzepiące :). A onkowe, to już w szczególności :)).