• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

konfirm31

Members
 • Content count

  8280
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About konfirm31

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1580 profile views
 1. Dzięki, Murko za wieści :). Widać, że Maxio już gotowy do swojego domu :) . Tylko gdzie on jest?
 2. No, u nas chmary :(. I w suchym sosnowym lesie i na łąkach nad Narwią. W zeszłym roku ich prawie nie było, no to teraz odrabiają. Nawet majowe mrozy nie pomogły.
 3. Jestem z zaproszenia :) . Podrzucę bazarek na samą górę :)
 4. To poszarpane różowe, to firletka.... poszarpana, oczywiście. Swoją drogą, ładne imię dla suni - Firletka ;). Faktycznie, nie zazdroszczę Ci Twoich koparek. Bliss nie kopie, Lerka kopała, ale chyba jej przeszło. Jak przyjedzie Max, to będę miała kogo pilnować z kopaniem, bo on niestety górnik.
 5. Jakoś nie potrafię z siebie wykrzesać ciepłych uczuć dla komarów. Co ciekawe, Bliss zawsze atakują całą chmarą, aż zaczęłam ją pryskać offem, a na Lerkę nie zwracają uwagi.
 6. Może to te rozpuszczalne nici się jeszcze nie rozpuściły? Ale do weta trzeba!
 7. Wielkie dzięki, Dog Design :). Ogromnie się cieszę, że kolejny psiak dostanie od Was wspaniałe posłanko! Oby takich firm z sercem dla zwierząt, było więcej! Idę poszukać Waszej strony www i tam też podziękować. A posłanko dla osobistej Lerki, kupię w lipcu oczywiście w Waszym sklepie. Jako następne dogomaniaczki, które dają bezpłatny dom tymczasowy całemu stadku psów często nieadopcyjnych, zgłaszam Marzenę Kwiaciarenkę i Sylwiję. Myślę że dobrze by było Im pomóc. Jak myślicie? Mam nadzieję, że ani Malagos, ani Diana nie obrażą się, że na ich wątku, wykluł się wątek pomocowo-posłankowy :)
 8. http://www.furminator.net/pl-pl/produkty/pies/usuwanie-podszerstka/narzędzia-do-usuwania-podszerstka-dla-małych-psów-krótkowłosych Lerka i Bliss na działce. Spacer o poranku, kiedy słońce już wstało, a komary jeszcze nie.
 9. Inko, obawiam się, że psy w tym wieku, to raczej dla dogomaniaków ;). Poza tym, starsi ludzie sami chorują i raczej boją się opieki nad psem, który z dużym prawdopodobieństwem też będzie chorował.
 10. Już inna minka :)
 11. książki

  Ona to samo powiedziała o Tobie :)
 12. Ty wiesz najlepiej ;). Sąsiadka działkowa (oczywiście z Warszawy ;)), tej zimy pochowała starego i bardzo chorego Besta. Pomału przymierza się do psa ze schroniska. Może.........?
 13. Piękne zakończenie historii o smutnej, zrezygnowanej Alasce :). Teraz przed nią szczęśliwe i bezpieczne życie. Dzięki, Alaskan :)))
 14. książki

  Gusiaczku, książki dotarły :)). Bardzo dziękuję :)