• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

konfirm31

Members
 • Content count

  7347
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About konfirm31

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday

Recent Profile Visitors

1050 profile views
 1. I........ co, Malagosku?
 2. To i ja potrzymam :)
 3. Dzień dobry :). Nr 1 i nr 8 za wywoławczą poproszę.
 4. Dzięki Murko, za szybką odpowiedź :). Cieszę się, że jest ok :))
 5. Masz rację, jak się robi zbiórkę darów, to może być różnie, bo każdy przynosi to, co uważa za stosowne dla zwierzaków. Ja miałam na myśli to, że kupując coś dla czyichś psiaków, można zapytać, jaką karmę jedzą. I nie musi to być zaraz górna półka, tylko to, czym żywione są na co dzień psiaki. "Moje" jedzą Bosch my friend i Canun dog maintenance .Kiedy kupiłam tz lepszą karmę(tamtej akurat nie było), psy się po niej pochorowały i nie bardzo ją chciały jeść. No, to teraz zawsze przed kupnem się upewniam. Też mam ograniczone fundusze i pomagam na miarę własnych możliwości ;).
 6. No właśnie, co z tym kręgosłupem? To jest pytanie do Murki :).
 7. Cieszy szczęście Rudzika :). Ja, to mam słabość do rudych psów, chociaż wątkowy Rudzik, raczej mało miał rudości, nie tak jak ten podbalkonowy :).
 8. Dlatego zawsze lepiej spytać, co obdarowanym (a właściwie Ich Zwierzakom), będzie pasować. Kupuję dosyć regularnie karmę dla psów dla znajomej i zawsze o to pytam :).
 9. Gosiu, ale wspaniałe wiadomości! Napisz a wątkach coś więcej :)
 10. Nasza Bafi, też pierwszy miesiąc spędziła w przedpokoju i w kuchni, bojąc się chodzenia po panelach. Po miesiącu, problem panelowy przestał istnieć :). Malagosku, co to za domek dla Fafika? napisz proszę :)
 11. Masz ci Los! Czy ta procesja bezdomniaków, która przemierza Polskę, nigdy się nie skończy !??
 12. O dom zupełnie bez dzieci jest trudno, bo jak nie własne, to wnuki, albo inne "rodzinne", czy przejezdne. Może warto popytać behawiorysty, co można z tym zrobić.
 13. Niestety, jesteśmy narodem ponurych, zarozumiałych, złośliwych zawistników, co nie oznacza, że wszyscy nimi są, ale że takich ludzi jest wielu w naszym społeczeństwie. I to bardzo dobrze widać w necie. Ale równocześnie, Jurek Owsiak, został zgłoszony przez posłankę Nowoczesnej do Pokojowej Nagrody Nobla, więc jak widać, nie jest z nami zupełnie źle!
 14. Z Albinkiem, to oczywista oczywistość. Nasza poprzednia ONka, przez trzy miesiące nie wstawła (spondyloza) i znosiliśmy ją na dwór na szelkach i na szaliku - dobre trzydzieści kilka kg. Ze względu na to, że i my się starzejemy i nasze Psy (od zawsze ONki), kupiliśmy mieszkanie na parterze. Poprzednie, też było na parterze małe dzieci, szczeniaki, i..... ONki :) i doceniłam zalety mieszkania na parterze. Wiadomo, wszyscy na parterze mieszkać nie mogą, ale....... warto poszukać mieszkania z windą ;). To tak na marginesie :).
 15. Dzielny i piękny Gucio :). Nie poddawaj się Pieseczku!!