• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

konfirm31

Members
 • Content count

  8601
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About konfirm31

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1903 profile views
 1. W tej chwili, chyba tylko Jamor da radę złapać Nadziejkę. Dopóki jeszcze tam jest......
 2. Malagosku i TZcie malagoskowy! Dzięki za cudowne spotkanie w dogomaniackim gronie :)). Wszystkim którzy tam byli, też ogromnie dziękuję. Jak zwykle, było suuuper, a nawet jeszcze bardziej :))).
 3. Nic podobnego, Irenko! Nie tylko w Kanadzie! Takie zsocjalizowane i zaprzyjaźnone psy, bawiły się i u nas przed laty na Ursynowie, na tz Psim Polu, na którym teraz stoi ogrodzone osiedle. Podobne spotkania, organizowane są do dziś na Polu Mokotowskim, czy też spotkania Warszawskich ONków, na które chodzi Asia z Maxem. To wszystko są psy wielkomiejskie, żyjące wśród innych psów i wśród innych ludzi, znające zasady psiego dobrego wychowania. Często po różnych szkoleniach z posłuszeństwa i psich przedszkolach. Duże miasta, Warszawa, Toronto ;), dają takie możliwości, nieistniejące na wsi i w małych miasteczkach. Przekonałam się o tym po zmianie adresu, tj po przeprowadzce na prowincję.
 4. Weźcie pod uwagę, że tego psa nikt nigdy nie uczył zasad życia z człowiekiem. Na szczęście, (wg mnie), nie jest psem dzikim, agresywnym, ani lękowym. Za to nie jest pozbawiony inteligencji. W dodatku to młody samiec i hormony buzują. Dobry szkoleniowiec i kastracja i..... Teo wyjdzie na ludzi ;). Trzymam kciuki, aby jak najszybciej to się stało :) .
 5. Bardzo słuszna decyzja. Ogromnie Was szanuję, że potraficie realnie oceniać sytuację i na pierwszym miejscu, zawsze jest dobro psa. Nie można Was nie kochać :*).
 6. I bardzo dobrze. Jak w ruskim powiedzonku "Wsiech nie pro****osz, no stremitsia nada".
 7. Nie mam ani mięty, ani much na niej. Trzeba pytać miętoznawców i entomologów. Z tego co wiem, mięta odstrasza muchy domowe. Może to jakieś inne muchówki? Bo są takie, co zapylają.
 8. tania książka

  Dzięki za pamięć i zaproszenie :). Niestety, brak kasy, więc tylko się melduję w gronie książkolubów :).
 9. :). Masz rację, Irenko i liczę na dalszą współpracę :*).
 10. Malagos i Jej TZ, to ludzie liczący się w swojej gminie i okolicy dużym szacunkiem wśród miejscowych. Wierzę, że dadzą radę poprawić los tego psa, jak już mają na niego oko.
 11. Widziałam i oOo ogromnie się cieszę :)). Będziemy namawiać usilnie swoje gminy. Wyrzucą nas oknem, to wejdziemy drzwiami :)).