• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

konfirm31

Members
 • Content count

  8773
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About konfirm31

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

2129 profile views
 1. Też myślę, że jest to zazdrość o Matyldę, a nie o człowieka.
 2. Doskonale Cię rozumiem. Też mam wrażenie, że psów bezdomnych przybywa. Byłam z koleżankami z dogo na szkoleniu organizowanym przez Karunę i NIK, nt kastracji psów właścicielskich, jako najlepszej metody walki z bezdomnością psów i kotów. Teraz będziemy "działać na niwie", lub "orać na ugorze", jak kto woli. Też się obawiam mocnego oporu nie tylko miejscowych władz gminnych, ale i mieszkańców. Do dawnej ciemnoty, doszły zwierzęce mody "prolajferskie" i "zgodność z naturą". A bezdomniaków przybywa :((((
 3. Witam :) Poproszę nr 28 KT Boża podszewka i idę się dalej rozglądać :) Nr 4 i nr 5, też KT.
 4. Są dwie opcje. 1. Nie chcą, żeby ktoś im się wtrącał do ich psa i nie rozumieją wewnętrznej potrzeby DT do upewniania się, że jest OK. Wg mnie, niestety często. 1. Coś jest nie tak (tfu, tfu, tfu) i dlatego milczą. Rozumiem Twoje uczucia, Poker. Przytulam. Krótko byłam DT, ale oba modele przerobiłam. Pierwszy z Bafi i poniekąd z Maxem ;), drugi przy pierwszej, nieudanej adopcji Randy.
 5. Chwała wszystkim, którzy odmieniają los Radysiaków, ale...... biznes się kręci :((. Bezdomnych psów, nie brakuje, a w moim odczuciu, cały czas przybywa. I dopóki nie będzie masowej kastracji psów właścicielskich, prawdziwej kontroli nad schroniskami z dokładną dokumentacją losów każdego zwierzaka, fachowej opieki weterynaryjnej i dobrej karmy i co najważniejsze, ograniczenia wielkości schroniska do 200-300 psów(bo lepsze małe w gminach, niż moloch odległy o kilkaset kilometrów), przysłowiowe Wojtyszki i Radysy, będą nadal miały się dobrze. W przeciwieństwie do psów :((.
 6. Chyba chorował na to pies Nutusi - Lesio (oprócz Cushinga), ale Jej teraz praktycznie nie ma na dogo. Kciuki mocno zaciśnięte.
 7. He, he, he. Blabladory to najczęściej cudowni przyjaciele psów i ludzi. Taga jest ukochaną koleżanką Bezy(która nie cierpi Bliss z wzajemnością), Bliss, Maxa i Lerki, a kiedyś również Gapy. Wszystko kocha Tajgę. No, może z wyjątkiem mieszkańców łąk i lasów, bo to jednak pies myśliwski.
 8. Ona jest czarno-biała, czy czarna podpalana? Skakania na człowieka, oduczyłam bez problemu wszystkie moje psy i nieliczne tymczasy, tylko Lerka jest odporna na wiedzę.
 9. Czyli Saba, a nie Amelinka ;). Tyz piknie. Najważniejsze, że już bezpieczna pod opieką św Małgorzaty i św Tomasza :). Żeby jeszcze jakiś cud się stał i dobre domki się sypnęły dla Waszych podopiecznych!
 10. Wpłaciłam 20 zł na konto Hoteliku u Murki.
 11. Pamiętam z fb. Oczywiście, nie wiedziałam, że on, to On ;). I że znają się z Tomkiem. Świat jest mały. Oboje z żoną, wyglądali bardzo sympatycznie.
 12. U mnie podobnie. Czasami boje się to wszystko podliczyć. I ....... też nie żałuję :)