Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
 • Content count

  13902
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

bric-a-brac last won the day on March 13 2012

bric-a-brac had the most liked content!

About bric-a-brac

 • Rank
  yhy

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  pd-wsch mazowieckie

Recent Profile Visitors

3144 profile views
 1. Dzień dobry. Poproszę 10 kaw i 10 torcików orzechowych :)
 2. Rozliczaj swój czas, nie czas Sylwii. To czy była na fb, czy nie, to jej sprawa. Sylwia pisała wielokrotnie, że posty na fb można planować wcześniej, oraz że nie pisze ich wyłącznie sama. Na fb można "być" tylko dlatego, że się ma włączone dane komórkowe w telefonie i złapie się sieć. Także rozliczanie czasy Sylwii na fb i gęstości jej postów jest słabe. Podobnie jak pisanie, że "haszczaki na topie, bo zbiórka za tyle i tyle pln".... Smutne są takie oceny.
 3. Sylwia podała swój numer telefonu. Podejrzewam, że nie po to, by błagać o Wasze telefony. Kto ma ochotę zadzwoni, zapyta. Kto nie, trudno. Dogomania i fb przyjmie każde słowo, jak papier. Sylwia wielokrotnie pisała, że ma problem z rękami, że jest dla niej trudnością korzystanie z klawiatury. A tutaj na dogo niektórzy na podstawie jej postów przypisują jej nerwowość i chaotyczność, bo nie potrafią czytać ze zrozumieniem.
 4. Piszą osoby, które mają jednego, dwa czy trzy koty.... że tyle i tyle wychodzi ich utrzymanie tych kotów. I jest ocena na podstawie próby porównania tych kilku kotów/psów wobec tych powiedzmy czterdziestu, które są u Sylwii..... No ja nie wiem, ale dla osoby średnio inteligentnej, to takie porównania są słabą wykładnią realiów. Ktoś, kto ma 3 koty, czy 4 psy, nie ma wiedzy by porównywać się z opiekunem 40-50 zwierząt.... i to schorowanych , wymagających w większości karmy weterynaryjnej, licznych wizyt u weta, w tym wetów specjalistów... Sylwia wielokrotnie pisała o tym, które koty są na jakiej karmie weterynaryjnej.
 5. Dziekuje bardzo, wczoraj sciereczki dolecialy :)
 6. Zaglądam z pytaniem, czy moja paczucha do mnie wysłana :)
 7. Te ścierki zwoltexu, to są nasze polskie ścierki. Naprawdę świetnej jakości, bo mam i używam. Oczywiście można kupić chińskie ścierki za 1-3zł, ale to chiński chłam, który do niczego się nie nadaje. Te świetnie chłoną, ładnie się piorą, materiał nie do zdarcia. To taki krótki tekst reklamowy ;) Ale szczery!
 8. No to 9. Moja pomyłka. Ogromna gafa, rzeczywiście :) Któreś już ogłosiłaś z tej dziewiątki?
 9. Zostawmy te kozy.... Proponuję osobom , które mają czas i energię na szukanie domów zwierzętom nieadopcyjnym, przekierowanie tychże na wspomniane powyżej - zwierzęta adopcyjne, którym znalezienie domów odciążyłoby Sylwię odczuwalnie - to jest 12 zwierząt!
 10. Ok, póki co wszystko. Poproszę dane do wpłaty :)
 11. Poproszę w KT: 1 a i b, 4c, 5 a i b, 8, 9 a i b, 13c. i jeszcze się rozglądam.
 12. W tych okolicznościach, jak Kiyoshi zrobisz nowe ogłoszenia, z tymi nowymi fotami, to wrzuć linki, to ja wyróżnię te nowe, skoro uxmal wyróżniła tamte :) A swoją drogą, nie kasują Ci ogłoszeń na te same psiaki? Mi kiedyś kasowali na olx.
 13. Mogłabyś mi na PW podlinkować te ogłoszenia zwierząt Sylwiji na olx, które nie mają wyróżnień? Dzięki.
×