Jump to content
Dogomania

Asti

Members
 • Content count

  1350
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Asti

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  10794725
 • ICQ
  468483358

Converted

 • Location
  230 km od Wawy
 • Interests
  psy, agility, frisbee
 1. Asti

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  [quote name='motyleqq'] mój pies nie będzie trenował 2,5 w ciągu, obojętnie czego. kocha pracę, szybko się pobudza ale i szybko frustruje. poza tym, to nie jest pogoda na takie 'wyczyny'. no zobaczymy, podejmę decyzję na obozie[/QUOTE] Te 2,5h to czas, który CZŁOWIEK spędzał na treningu - niektórzy psy przyprowadzali tylko na same indywidualne sesje, które trwały kilka lub kilkanaście minut. Do frisbee warto mieć solidne podstawy, jak dobrą technikę rzutu - na to poświęcaliśmy sporo czasu.
 2. Asti

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  Nad jeziorem nie byłam, do tamy jest ok. 2km, ale za domem jest basenik, w którym można było zmoczyć psy.
 3. Asti

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  Jak to półsłówkami, całe dwa filmiki już mogliście zobaczyć! ;) My i Milka byłyśmy w grupie zaawansowanej, więc biegaliśmy całe torki (bądź ich fragmenty), a Wanda podpowiadała, co można zrobić inaczej, by pies pobiegł szybciej, zakręcił ciaśniej itd. W ciągu dnia były dwa treningi agility, jeden godzinny (na którym biegaliśmy wyżej wspomniane torki) i jeden półgodzinny (na którym uczyliśmy się bądź szlifowaliśmy przeszkody typu slalom czy koło). Treningi z Paulą trwały nawet 2,5h - wspominam je bardzo miło, Paula ma niesamowity dar do przekazywania wiedzy. Uczyliśmy się rzutów, słuchaliśmy o aportowaniu, rozgrzewce itd., każdy pies miał indywidualne sesje, dopasowane do jego poziomu zaawansowania.
 4. Asti

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  [quote name='Aleksandra95']To może nam poradzisz co wziąć ? na co zwrócić szczególną uwagę w pakowaniu.:lol:[/QUOTE] Jeśli zamierzacie brać udział w treningach z Paulą to polecam wziąć dwie takie same zabawki do szarpania (piłki na sznurku albo szarpaki polarowe). A to nasz filmik z obozu: [url]http://www.youtube.com/watch?v=GrhhcFhzWZ0[/url]
 5. Asti

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  [quote name='Ola164'] Choćby do tego sklepu było 20 km to i tak pójdę. Nie zniosę 5 dni z 2 posiłkami dziennie.[/QUOTE] Annówka jest w lesie, nie ma tam żadnego sklepiku i myślę, że zdecydowanie bez sensu jest wycieczka do Wągrowca. Na pewno znajdziecie kogoś, kto tam pojedzie samochodem (Paula, Marta). Mnie przywieziono nawet Rutinoscorbin :P Ja miałam chyba z 20 posiłków dziennie:evil_lol: Po prostu kuchnia nie jest zamknięta na klucz:razz: Milka - podaj mi swojego maila to wyślę Ci filmiki :)
 6. Zapraszamy do odwiedzenia 12-letniego połamanego Marianka, którego niedługo czeka operacja, a którego szanse na nowy domek są bliskie zeru :-(

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...michelle04-%29

  Zapraszamy także na bazarek dla trzech psich nieszczęść- połamanego Marianka, ślepego Badiego i staruszka Amisia- ponad 180 fantów, a nuż znajdziesz coś dla siebie ;-)

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...-do-godz-20-00

 7. Asti

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  [quote name='Milka__'] Z tą blu merlaczką BILLY JEAN Dynamic Quest? :loveu: Ona jest świetna...[/QUOTE] Tak :) A w avatarze jest Nexee, mój prywatny border ;) Jeżeli Wasze psy mają problem z samodzielnym odpoczywaniem w obcych miejscach to będziecie musiały się poświęcić i spędzać z nimi również czas po treningach. Z drugiej strony nie jest to taki wielki problem, bo po treningu (szczególnie agility) Wy też będziecie zmęczone, więc możecie razem odpoczywać :) Nie wiem, jak wygląda sytuacja z posiłkami - czy można zabrać psa do jadalni. Do obozu radzę poćwiczyć jeszcze z klateczką - dobrym etapem przejściowym pomiędzy domem a wystawą/zawodami/innym obcym miejscem jest własne podwórko
 8. Asti

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  [quote name='Milka__']Asti, w takim razie za tydzień się spotkamy :) będziesz z psem czy z suczką?[/quote] Z suczką BC Zoe :) Do zobaczenia!
 9. Zapraszam na dwa bazarki dla suni z pseudo! :)

  Na pierwszy bazarek z tekstami do ogłoszeń, przy zakupie 5 pakietów, 6 jest gratis! :) KLIK

  Oraz na drugi bazarek, gdzie 50% dochodu zostanie przeznaczony również na sunię ;) KLIK

 10. Asti

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  Nie stresujcie się tak, nikt nie oczekuje, że Wy i Wasze psy będą perfekcyjne - po to jedziecie na obóz, by czegoś się nauczyć. Wystarczy być tylko dobrze nastawionym, słuchać trenera i czerpać przyjemność ze współpracy z psem :) Na swój pierwszy obóz jechałam w 2007, miałam wtedy 13 lat i zabrałam tam za sobą moją 7-letnią kundelkę ;) Motywowanie jej nie należało do najprostszych czynności, ale dużo wyniosłam z tego obozu, świetnie się bawiłam, a na zawodach obozowych mogłam nawet pobiec z psem z A3 (w kategorii "Super Duper Extreme Zaawansowani" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:). Mój turnus jest już za tydzień, będę trenować nie ze swoim borderem, więc również przewiduję ciekawe przeżycia:cool3:
 11. Asti

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  A my mamy taką obróżkę :) [IMG]http://i46.tinypic.com/2rhmrgn.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2n68a6w.jpg[/IMG]
 12. Asti

  karmy bez zbożowe?

  Znalazłam jeszcze jedną karmę bezzbożową: [url]http://www.harrisonpet.com/index.php?p=view_products.View&mode=1&aid=2&bid=2&cid=1&pid=46[/url] W Polsce dostępna tutaj: [url]http://www.superzoo.pl/title,CHICOPEE_bezglutenowa_karma_dla_psow_DOG_GRAIN_FREE_12_kg,pid,9,ci,17,pi,1203.html[/url]
 13. Asti

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  W takim razie muszę się za czymś rozejrzeć, tym bardziej, że wymieniłam sobie psa na lepszy model ;) i zdecydowanie będę musiała szybko biegać ;)
×