• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

mar.gajko

Members
 • Content count

  20725
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  34

mar.gajko last won the day on October 27 2017

mar.gajko had the most liked content!

About mar.gajko

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 07/30/15

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

8055 profile views
 1. Badania krwi nawet, nawet. Wszystkie podstawowe parametry: wątroba, nerki, morfologia OK. Tarczycowe niskie, trzeba podnieść dawkę i jonogram taki sobie, ciut podwyższone fosfor, potas, sód, chlorki i białko. Podobno waha się przy tej tarczycy. Podwyższone nie jakoś strasznie, ale normy przekracza. Podniosłam dawkę i zrobimy znowu profil tarczycowy za dwa, trzy tygodnie. Tak jak patrzę na zdjęcia Reksia poprzednie i teraz, to on się zrobił dorosły piesek :) i tę mordkę ma teraz taką myślącą i łepek już taki poważny :) on chyba był faktycznie szczeniaczkiem podrośniętym, a teraz robi się "stary chłop" z niego :)
 2. No tak edukacja nei jest naszą najmocniejszą stroną. Oczywiście sami się edukujemy i np. opanowaliśmy wynoszenie kapci przez kocią dziurkę w łazience. Jak Pańcia się kąpie, to Reksiu cichaczem kapcie wynosi. Chytry jest i przemyślny. Bo jak mu się łepek z kapciem nie mieścił, to myślał, myślał i wymyślił. Podnosi kapcia do samej dziurki, wychodzi, wkłada łepek i go zabiera :) Zrobiliśmy badania, największy pakiet :) super wypas. Wyniki pewnie będą jutro. Tylko siku nam się nie udało, bo nawet na podłogę nie chciał zrobić. A wymyłam wrzątkiem, wysuszyłam, zabrałam podkład i czekałam, czekałam... a Reksio nic. Ale może się uda, tu już nie musi być na czczo :) i w sumie obojętnie kiedy.
 3. Dziewczyny mam za zbyciu 15 kg Britta- adult medium, kurczak + 5 ziół, nierozpakowany. Ale trzeba sobie wziąć.
 4. Dzisiaj odwiedziłam Ptysia i jego rodzinkę. Zaniosłam ciasteczka od Dreag i smyczkę. Ptyś zapatrzony w Panią Małgosię, oczkami patrzy na nią i przytula się. Śpi przeważnie na kanapie, w nocy z Panią Małgosią. Troszeczkę pomrukuje jeszcze na Pana, ale daje się głaskać. Jak nie ma Pani Małgosi to nie ma najmniejszego problemu :) wtedy Pan też jest super i razem wychodzą i Ptyś przychodzi na wołanie. Bardzo przeżywał wystrzały na Sylwestra. Sam w domu, co zdarza się bardzo rzadko wprawdzie, ale zostaje bez najmniejszego problemu, nie ma szczekania, piszczenia czy niszczenia. Na spacerach zachowuje się doskonale, nie zaczepia psów, nie obszczekuje, bardzo grzeczny jest. Pani Małgosia zakochana :) i Ptyś też :) Zrobiłam kilka zdjęć, oczywiście na kanapie, przytulony do p. Małgosi, to jak zgram z telefonu, to wkleję.
 5. I nie będzie reaktywacji? Za czas jakiś?
 6. Przez telefon Pani wydawała się zdecydowana na adopcję (o Maxiu rozmawiałyśmy wprawdzie, ale...), i mówiła o dwóch tygodniach urlopu, więc może nie rozmyśli się
 7. Tak dotarła. Odeślę co mam odesłać, ale w najbliższą sobotę. Bo ciągle w sobotę jakies są święta i nie mogę. A naukę na pewno polubimy... kiedyś.
 8. No tak, przy nadczynności się chudnie. A Reksiulek jak wałeczek błyszczący :)
 9. Bierze. Zrobię mu poziom hormonów w najbliższym czasie, może uda się mi w jakoś w tym tygodniu co będzie. Tylko na czczo musi być, a ja mogę dopiero po pracy. Zje mi koty, Frania i co w zęby wpadnie, jak śniadania nie dostanie. A nawet może gdzieś zadzwonić i sie poskarżyć, jak go znam :) Ale on taki jest, trochę nad aktywny. No i tyle zajęć, zamierzeń, planów...
 10. Dziewczyny, a co u Ewy Erki?? Tak mi się przypomniało.
 11. No właśnie, mniej więcej: he,he. Reksio albo kurcgalopkiem lata, albo nieśpiesznie oddala się kręcąc pupą i machając ogonkiem, przy pierwszych lekcjach manier psich :) a jak wołam do siebie, to staje, patrzy macha ogonkiem szybciutko i leci załatwiać swoje pilne sprawy, niewątpliwie pilne. Sznurek musi natychmiast znaleźć, piłeczkę, kota pogonić, albo poskakać po łóżku i pociągać poduszkę. Takie to są pilne psie obowiązki :)
 12. Muszę pouzupełniać wpłaty, myślałam, że już to zrobię "na zakończenie rozliczenia", ale... W grudniu były stałe od Konfirma i Dulskiej, a teraz w styczniu stała za cały (tfu, tfu) 2018 w wysokości 400 od GabiM. Jakoś za chwilę to ponanoszę w poście rozliczeniowym. Jak zwykle Helli nas poratowała i wpłaciła do Mureczki dodatkowe 300 zł na transporty. WIELKIE dzięki.
 13. Deklaracje dla Teo? To teraz komu? Havance? Konta nie mam nowego. Mogę?