Jump to content
Dogomania

rugitus

Members
 • Content count

  113
 • Joined

 • Last visited

About rugitus

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

707 profile views
 1. dziękuję sprawdzę i poproszę o pomoc :) co do psiaków innych raczej grzeczna :) żyje z innymi 10 aktualnie (większość suczki)
 2. Transport z Lubina/ewentualnie Wrocławia do Łodzi.. Ktoś wysyła jakieś Stworzono z) Łodzi do Wro? Bardzo proszę o kontakt! Jeśli ktoś może podjechać proszę o koszty!
 3. Sunia nadal czeka i nie ma właściwej opieki..:( Bardzo prosimy o wsparcie lub informacje o DT!!! nawet płatnym!
 4. rugitus

  ROZLICZENIE - ZAKOŃCZONY Bazarek "Misz-Masz"

  Bardzo proszę o kontakt telefoniczny jeśli jest coś nie tak i coś nie dotarło! niestety mam bardzo ograniczony kontakt internetowy ale chętnie odpowiem korzystając z teleonu ewentualnie zawsze mogę podskoczyć na pocztę i sprawdzić co się stało! mój nr 669-323-785 Pozdrawiam
 5. rugitus

  ROZLICZENIE - ZAKOŃCZONY Bazarek "Misz-Masz"

  eh...wyjątkowo pechowy ten bazarek mi wyszedł..:( ale mam nadzieję,że zrekompensuję niebawem "wypadki" które się przytrafiły.. i Wszyscy nadal będą zadowoleni..:* pozdrawiam i przepraszam raz jeszcze za niespodzianki..
 6. rugitus

  ROZLICZENIE - ZAKOŃCZONY Bazarek "Misz-Masz"

  Zakończony :) Wszystkim Serdecznie Dziękuję! Za pomoc i "hopki" również :) jutro wyślę priv z informacjami :) niestety późno wieczorem (jeśli ktoś potrzebuje szybciej proszę o wiadomość) paczuszki planowane z wysyłką na środę :D Rozliczeniowy również na wtorek wieczór :* raz jeszcze dziękuję :]
 7. Bardzo proszę o przeniesienia wątku na adopcje :) Pozdrawiam Serdecznie..
 8. rugitus

  ROZLICZENIE - ZAKOŃCZONY Bazarek "Misz-Masz"

  pozostały już zaledwie 3 godzinki :) zapraszamy ;] Rozliczenie w poniedziałek późnym wieczorem, paczuszki będą przygotowane dopiero we wtorek wieczorkiem i puszczone nie szybciej niż w środę :) w razie potrzeby priv... ;]
 9. rugitus

  ROZLICZENIE - ZAKOŃCZONY Bazarek "Misz-Masz"

  Zapraszamy :) jeszcze 2 dni zostały :) Bardzo dziękuję za podtrzymywanie bazarku :*
 10. rugitus

  DO USUNIĘCIA

  poproszę: 48 wyw 50 wyw 218 KT - 10zł Dziękuję za zaproszenie :D
 11. rugitus

  ROZLICZENIE - ZAKOŃCZONY Bazarek "Misz-Masz"

  nigdy jej nie wąchałam, jak widać została odrestaurowana, ewentualnie wykonawcę mogę zapytać jaki ma zapach w środku...ale nie wiem czy mi odpowie coś rozsądnego :) wątpię również, żeby drewno po odrestaurowaniu mogło być wewnątrz jakkolwiek wilgotne lub zepsute (po to była robiona :D) więc co najwyżej powinna wydobywać się woń drewna i wosku/lakieru.. Po raz kolejny zapraszamy na bazarkowe zakupy Julkowe ;)
 12. na razie jest kilka zainteresowanych, mam nadzieję,że odpowiedzialnych.. co Sunia robiła? czy ludzie co robili? Sunia ? : z jednego uciekła i znaleźli ją po tygodniu, gryzła przedmioty (choć właściwie była jeszcze znudzonym podrostkiem bez możliwości wyszalenia), jak już pisałam ma otarcie pod łapką co sugeruje wiązanie jej do czegoś, podpinana smycz do niej jest automatycznie odgryzana z niepokojem, więc prawdopodobnie uwiązana szczekała..możliwe,że była źle traktowana..powstały zachowania lękowe i prowadzą do grożenia ze strony małej, ale spokojnie można ją przekonać do zrobienia właściwie wszystkiego stosując metody pozytywne (zabawe, nagrodę - głaskanie i drapanie brzusia na kolanach, smaczki..cała gama)...Sonia chętna jest do pracy jeśli tylko ktoś da jej możliwość.. :)
 13. rugitus

  ROZLICZENIE - ZAKOŃCZONY Bazarek "Misz-Masz"

  Hop Hop Serdecznie zapraszamy na zakupy i pomoc Julce ;] każdy mały drobiazg bardzo nam może pomóc!
 14. Serdecznie zapraszam, i proszę o uprzedzenie (musimy je najpierw zebrać:D)
×