• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

AgaG

Members
 • Content count

  11198
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

AgaG last won the day on November 5 2016

AgaG had the most liked content!

About AgaG

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Kraków https://web.facebook.com/Krakowskie-Stowarzyszenie-Obrony-Zwierz%C4%85t-1660927157457516/?_rdr

Converted

 • Biography
  [email protected]

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/65166-Po-co-ja-Wam-pokazuje-pieski-od-97-roku-w-schronie-Zosia-odesz%C5%82a-pokochana-*/page12?highlight=Nuka+Lizak

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/208306-Ma%C5%82a-DAISY-z-MIECLA-za-TM-*-%28


  http://www.dogomania.pl/forum/threads/26537-Krak%C3%B3w-Zahir-nowe-%C5%BCycie-u-AgiG-!!!-nowe-zdj%C4%99cia-s-33

  forum/threads/212788-Pomponik(*)-ślepy-staruszek-dożył-szczęśliwie-swoich-dni-dzięki-wspaniałej-opiekunce

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/252795-Fenomen-skrajnie-wyniszczony-kaleki-staruszek-ju%C5%BC-u-mnie-na-zawsze-ma-nas-i-dom


  http://www.dogomania.pl/forum/threads/138853-!-PSY-j%C4%85-ROZSZARPI%C4%84-!4-lata-MA-SUPER-DOM/page21

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/214388-Balonik-z%C5%82apany!-pogryziony-przeganiany-nieszcz%C4%99sny-i-samotny-na-wiejskiej-drodze

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/214904-List-do-premiera-RP-w-sprawie-odwo%C5%82-G%C5%82%C3%B3w-Lek-Wet-oraz-wyw%C3%B3zek-ps%C3%B3w-do-Niemiec
 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

9633 profile views
 1. Pamiętam Drwala bardzo dobrze, choć tyle lat minęło. Miał cudowną końcówkę życia.
 2. skoro nie jesteś na fb, to jeszcze jedna fotka Sumika z dnia, gdy jego Opiekunowie oficjalnie potwierdzili, że dają mu dom stały i z tej okazji Sumik otrzymał kokardę :)
 3. jeden z moich psów, który całe życie się tułał po różnych schronach i zawsze w budzie mieszkał, teraz tak panikuje, jak jest zima, że robi wszystko od razu na najbliżsym trawniku i ciągnie mnie z całych sił do domu. Pamięta ta doświadczenie marznięcia z pewnością. Niestety smutna prawda, że teraz, gdy my siedzimy sobie w ciepłych mieszkaniach, a z nami nasze zwierzaki, tyle biedaków zamarza :(. Uchronić można tylko nielicznych i to jest dramat.
 4. Ano własnie. Czeka w dobrych warunkach pod opieką ludzi, którzy o niego dbają i go lubią :) A Ty możesz spać spokojnie :)
 5. W końcu ktoś go wypatrzy.Takie fajne psisko i grzeczne.
 6. I tak dobrze się czuje! Pani mówi, że coraz weselszy :)
 7. Z dzikimi psami bywa tak, że jak się za szybko zaufa, pies zwiewa. niestety. Miałam takie doswiadczenie. Pies odratowany z wnyków, który latami żył jako dziki. polował, na spacerze w ds zwiał i odzyskiwanie go udało się tylko dlatego, że przyszedł do suki z cieczką. Zwiał wtedy przemierzywszy kilometry w to miejsce, z którego go zabrałam, na wiochę, skąd go przeganiano. Nie wiem, jakie masz ogrodzenie itd, ale dzikusy umieją jak koty iść po siatce, podkopac się w minutę itd.
 8. Masz rację, ja mało nie padłam, jak go zobaczyłam po tak bardzo długim czasie. On jest naprawdę Śliczny, bardzo misiowaty, pocieszny. A charakter ma rewelacyjny.
 9. ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ zapraszam serduszkowo dla Ergusia. a na jego wątku nowa fotka :)
 10. zmęczonemu człowiekowi, to i skraj kanapy wystarczy :) a Ergo pewnie dosyć swoją Pańcię wymęczy spacerami, które bardzo lubi :)
 11. Połowa kanapy wystarczy :) a oto następna fotografia naszego Ergusia
 12. Zapraszamy serdecznie :) serduszka śliczne, ale nie wiem, jak je skopiować :(
 13. A my jeszcze wyprowadzamy ferajnę kudłatą, szykujemy im leki, kropimy oczka itd... Aha i najważniejsze: Homerkowi masujmy brzuszek, by się całkowicie wysikał, bo bez pomocy nie da rady już.
 14. Zapraszamy przyjaciół Ergusia, by konisko nie miało już długów :)
 15. Cieszę się, że tak dobrze sprzedawanie bazarkowe idzie. Zdradzę, że Pańcia Erga jest nim zachwycona. Uważa, że jest niesamowity, bardzo dobry i mądry. Coraz lepiej chodzi na smyczy :)