• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

AgaG

Members
 • Content count

  11578
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

AgaG last won the day on November 5 2016

AgaG had the most liked content!

About AgaG

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Kraków https://web.facebook.com/Krakowskie-Stowarzyszenie-Obrony-Zwierz%C4%85t-1660927157457516/?_rdr

Converted

 • Biography
  [email protected]

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/65166-Po-co-ja-Wam-pokazuje-pieski-od-97-roku-w-schronie-Zosia-odesz%C5%82a-pokochana-*/page12?highlight=Nuka+Lizak

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/208306-Ma%C5%82a-DAISY-z-MIECLA-za-TM-*-%28


  http://www.dogomania.pl/forum/threads/26537-Krak%C3%B3w-Zahir-nowe-%C5%BCycie-u-AgiG-!!!-nowe-zdj%C4%99cia-s-33

  forum/threads/212788-Pomponik(*)-ślepy-staruszek-dożył-szczęśliwie-swoich-dni-dzięki-wspaniałej-opiekunce

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/252795-Fenomen-skrajnie-wyniszczony-kaleki-staruszek-ju%C5%BC-u-mnie-na-zawsze-ma-nas-i-dom


  http://www.dogomania.pl/forum/threads/138853-!-PSY-j%C4%85-ROZSZARPI%C4%84-!4-lata-MA-SUPER-DOM/page21

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/214388-Balonik-z%C5%82apany!-pogryziony-przeganiany-nieszcz%C4%99sny-i-samotny-na-wiejskiej-drodze

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/214904-List-do-premiera-RP-w-sprawie-odwo%C5%82-G%C5%82%C3%B3w-Lek-Wet-oraz-wyw%C3%B3zek-ps%C3%B3w-do-Niemiec
 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

11103 profile views
 1. na razie ogłaszałam go tylko na fb. Natomiast z ogłoszeniami na portlach można ruszyć od przyszłego tygodnia myślę. W weekend siądę do ogłoszenia. No chyba, że Asia znajdzie czas i ściągnie te, które są na stronie i napisze na tej podstawie wcześniej jakiś tekst. :) Na łapie Bambi ma tylko malutki kawałek niewygojony, szczepienia będą za półtora tygodnia zrobione. moim zdaniem jest gotowy do adopcji. Może jeszcze zdjęcia zrobię takie, na których widać jego rozmiar lepiej.
 2. Nie musi opuszczać bdt. Myślę, że to było straszenie takie, nie wiem czemu tak do końca Pan tak postąpił.. No ale najwazniejsze, że Miś ma się gdzie podziać. Wiadomo, co mu groziło, a jest jednak bezpieczny. Choć jaka to dla mnie nerwówka to wiadomo :( Koleżanka trochę chora, więc obiecała się ze mną umówić na zrobienie zdjęć jakoś po czwartku.
 3. Dziś wzięłem rachunek z wetmaru za liczne opatrunki i przemywanie ran. kochana wetka wzieła tylko 70 zł. a wizyt było kilkanaście :) Zrobię zdjęcie, ale to już jutro, bo padam :) W kazdym razie dług uregulowany i zaraz to wpiszę w rozliczenie. Parę zdjęć Bamboszka jest dziś na stronie stowarzyszenia. przy okazaji też jego bracia niektórzy się załapali :) przede wszystkim mój ukochany Homer :) Bamboszek teraz gdy piszę śpi z Tatą w łóżku. :) Oj selekcja domu chętnego będzie ostra. to musi być dom idealny. :)
 4. Dziś mu zdjęłam kołnierz,choć jedno miejsce na łapie jeszcze nie jest wygojone. Ale zagrożenia już z pewnością nie ma żadnego nawet jak coś tam zacznie wylizywać. Bardzo jest przytulny i pocieszny. :)
 5. Dostałam dziś mail, że Erguś ma się dobrze, gdy go czasem coś pobolewa,to Pani daje mu 1/4 tabletki Alganu. Poza tym w parku spuszczony ze smyczy biega sobie pięknie, ale panią ma na oku zawsze. Zaczął też bronic domu, szczeka, gdy ktoś nieznajomy zbliża się do drzwi. Do tej pory milczał. Jego Pańcia jest z tego bardzo zadowolona. Jestem zaproszona, ale nie wiem, kiedy skorzystam.:)
 6. trochę go zaczęłam wychowywać :) uciążliwe bywa wszczynanie alarmu na dźwięk domofonu. Szczekanie trwa od momentu dzwonka do momentu, gdy ktoś wejdzie do domu, a więc dobrych parę minut. Wiedząc już, że ma w sobie małą inklinację do dominacji i jest młodym psem, muszę pamiętać o tym, by go bardziej nie rozwydrzyć. :) Moje staruszki mogę bezkarnie rozpieszczać, ale nad nim trzeba też panować, bo daje sygnał pozostałym tym bardziej sprawnym psom do koncertu :)
 7. Potwierdzam wpłatę z bazarku jolantiny 344 zł i bardzo dziękuję. Rozliczenie będzie na pierwszej stronie. Na razie wpisuję transport i dług w wetmarze. Mam nadzieję dotrzeć do gabinetu na dniach. :)
 8. Nie tak dawno obiecywałam Pańci Ergusia, że ją odwiedzę, ale czasu zabrakło niestety. Napiszę do niej jutro mail i popytam. Odwiedziny muszą trochę zaczekać. Sama jestem ciekawa, jak Ergunio się miewa. :)
 9. Wielkie dzięki za bazarek, za tyle trudu. dziś sprawdzę konto, ale trochę później. :) Bamboszek robi się trochę zazdrosny i muszę go delikatnie strofować. :) Jak biorę drugiego psa na ręce czy na kolana, to się zlości. Nie pozwalam mu warczeć zazdrośnikowi. :)
 10. byle maź wypływała. Dobrze najpierw zalać plynem pielegnacyjnym, by brudy pies wytrzepał, a dopiero potem dać krople lecznicze. Tak przynajmniej mi moi weci kazali postępować jak moje psy miały stany zapalne uszu. Leki są zwykle gęste i chodzi o to, by nie dawac samego leku, bo wtedy cały syf wraz z lekiem moze zostac w uchu, tylko najpierw 'wyczyscić ucho" płynem pielęgnacyjnym.
 11. Tak, to było wiele lat temu, gdy go adoptowałam po kimś, kto go oddał.. Miał 16 lat wtedy, był niewidomy i głuchy. Zył u mnie jeszcze 2 lata. Uwielbiałam go i od tej pory mam wielki sentyment dla niewidomych psów. Miałam ich już parę - takich staruszków. Teraz mam dwa niewidome. szkoda, że Mróweczki nie mam jak wcisnąć :)
 12. Niewidomemu pieskowi dobrze jest zwłaszcza na poczatku nim nauczy się domu trochę ograniczyć przestrzeń np. do jednego pokoju czy pokoju i kuchni. Jak jedno pomieszczenie będzie miał "nauczone", to się poczuje bezpieczniej. Moje niewidome psy stopniowo uczyły się mieszkania. Do ogrodu bez smyczy nie puszczałabym niewidomego psa, no chyba że po długim czasie uczenia tego ogrodu poprzez prowadzenie psa na smyczy. Taki spacer - bładzenie samopas wcale nie jest dla niewidomego psa przyjemnością, lecz stresem. Niewidome psy często czują się zagubione na dużej przestrzeni i mogą też dlatego sikać w domu Jeden z moich niewidomych psów, którego adoptowałam po tym jak ktoś sie go pozbył po nieprzemyslanej adopcji z programu TV, puszczony na cały dom sikał tam wszędzie. U mnie gdy się nauczył przestrzeni, nie sikał. Nawet gdy był chory sygnalizował potrzebę dodatkowego wyjścia. zaczął sikać dopiero przed śmiercią, gdy dopadła go niewydolność nerek.
 13. Tak. Opiekunka pisała, że dostaje hepatil oraz że ma jeszcze karmę. :) W domu spokój. :) Dziś widziałam Misia, bo przecież mieszkamy o rzut beretem. Śzedł zadowolony, merdając Widać, że niczego mu nie brakuje, no oczywiscie poza tym, by miał dom stały. telefon nie dzwoni w jego sprawie, czego się spodziewałam. prosiłam o nowe zdjęcia, ale na razie nie dostałam,